Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

kai važiuojama intensyviai, slėgis pačiose padangose irgi svyruoja, kai padangos gerai įkaistas, slėgis didėja, šiaip paprastai trasoje orą šiek tiek mažiau normos nuleidžia, neteko matyt to? pvz. mano padangos 15 195x50 slėgį kartais pamažinu iki 1,8 padangos nusidėvėjimas rodo jos sukibimo paviršiaus plotą, jeigu nusidėvėjęs viršus labiau, kiek sukibimo tu praradai? mirksiukas.gif
o kraštai visada kažkiek ėsis, jie kenčia pirmoje eilėje, dabar pasidariau šiokį tokį išvirtimą, tai, juokauju, paėsim ir kitas vietas, sveikesnes likusias ant padangos lotuliukas.gif
Atsakyti
kiek problemų įdėt lopšį, atrodė taip paprasta, aš ir laikiklius nupirkau ir vistiek dar ne viskas doh.gif
sekmadienį į kačerginę pirmąkart, bet be normalios sėdynės ir koilų ramiai tik prasivažiuosim, įdomu, nes niekada nebuvau..
Atsakyti
smagi trasa, žiūriu, buvo pajūrio slalome, little feet thumbup.gif
kaip sekėsi?
Atsakyti
Aha, smagi trasa buvo, pakankamai greita smile.gif Stebėjausi, kad buvo gana daug trasos nevykdymų, nes ji gana paprasta man pasirodė. Ir vis tiek man nepatinka, kad jie padarė atvirą klasę - labai labaii daug važiavimų gavosi, apie 100, o tris ratus turi prasukti...
Laikas buvo pusė velnio, bet likau 6. Sesės Aleksynaitės buvo atvažiavusios su neseniai įsigytu CRX, kuris per pirmą važiavimą užsilenkė, tai net ir nesudalyvavo.
Šį sekmadienį greituminis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2015 04 30, 16:43)
Aha, smagi trasa buvo, pakankamai greita smile.gif Stebėjausi, kad buvo gana daug trasos nevykdymų, nes ji gana paprasta man pasirodė. Ir vis tiek man nepatinka, kad jie padarė atvirą klasę - labai labaii daug važiavimų gavosi, apie 100, o tris ratus turi prasukti...
Laikas buvo pusė velnio, bet likau 6. Sesės Aleksynaitės buvo atvažiavusios su neseniai įsigytu CRX, kuris per pirmą važiavimą užsilenkė, tai net ir nesudalyvavo.
Šį sekmadienį greituminis smile.gif

Maciau, pasitvarke jau crx, nes is kauno su daugybe prizu grizo:)
Netycia senus rezultatus atsidariau, saunuole, rezultatai kur kas geresni, o geresnems vietoms jau ir konkurencingo automobilio reikia, ir siaip, sesutes pavyt sunku, ju patirtis gerokai didesne:)
Atsakyti
Jone dar visai neseniai pradejusi slalomuose vaziuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2015 05 02, 09:14)
Maciau, pasitvarke jau crx, nes is kauno su daugybe prizu grizo:)
Netycia senus rezultatus atsidariau, saunuole, rezultatai kur kas geresni, o geresnems vietoms jau ir konkurencingo automobilio reikia, ir siaip, sesutes pavyt sunku, ju patirtis gerokai didesne:)
Tai lauksime jų kituose etapuose, manau tikrai pasirodys. 05 24 Klaipėdoje bus.
Dėkui smile.gif Reikėtų kito automobilio - faktas, bet kol kas teks šituo tenkintis. Rytojaus važiavimams užsiregistravusios tik 3 moterys, mažoka, viena iš jų greičio prisibijo, tai vargu ar pretenduos į aukštesnes vietas, o kita man negirdėta - įdomu bus pažiūrėti smile.gif
QUOTE(denaxa @ 2015 05 02, 16:17)
Jone dar visai neseniai pradejusi slalomuose vaziuoti smile.gif
Bet ji jau gerai važiuoja, o per žiemą spėju dar labiau patobulėjo (paskutinį kartą mačiau spalio mėn)
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2015 05 02, 16:34)
Bet ji jau gerai važiuoja, o per žiemą spėju dar labiau patobulėjo (paskutinį kartą mačiau spalio mėn)

Teva matei? Pamegink su tokiu gerai nevaziuoti doh.gif biggrin.gif Spaudzia kaip reikiant savo mergikes, ir vis jam blogai ir blogai... doh.gif Mano akimis ziurint- vaziuoja ji tikrai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 05 02, 16:42)
Teva matei? Pamegink su tokiu gerai nevaziuoti  doh.gif  biggrin.gif Spaudzia kaip reikiant savo mergikes, ir vis jam blogai ir blogai... doh.gif Mano akimis ziurint- vaziuoja ji tikrai gerai smile.gif
matyti mačiau (visada aplinkui sukinėjasi), bet važiuojant neteko smile.gif atrodo griežtas tėtukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2015 05 02, 16:44)
matyti mačiau (visada aplinkui sukinėjasi), bet važiuojant neteko smile.gif atrodo griežtas tėtukas smile.gif

Taip smile.gif Labai myli savo dukras ir labai daug is ju reikalauja, sako- kad negalima kitaip, nes kitaip rezultato nebus smile.gif Siaip tai fainas tetukas smile.gif Nezinau kaip Jone, bet Gabi labai kieto charakterio, pazistu ja nuo seniai, kai dar pradzia jai sporte buvo, labai atkakli ir uzsispyrusi mergina, moka siekti savo tikslu.
Atsakyti
ne tik laiką turėjau minty, tiesiog jos abi visur dalyvauja, daug startų nuo vilniaus slalomų iki pajūrio biggrin.gif
gabrielė kieta mergina, lėtuminiam dar galima pavyt, o va greituminiam dar reikia nemažai kelnių suprakaituot ir sėdynių pratrint, kad pasiekt jos lygį. smile.gif
bet tai kai matai tokius stiprius dalyvius ir pats labiau stengiesi smile.gif
kas liečia tėvų auklėjimą tokį sporte, aš prieš, prisižiūrėjau nuo vaikystės, kaip draugių tėvai jojimo treniruotėse ir varžybose ėsdavo vaikus, vadinčiau tai psichologiniu teroru, ir taip nesiseka, o dar po finišo priekaištų krūva, kaip taip galėjo klysti ir pan, ašarų pakalnės būdavo. Nuo to rezultatai geresni nebūna, be to, kai treniruoja svetimas, bent namuose atsiriboji, o tokiu atveju sėkmės ar nesėkmės bus minimos pastoviai, jokio poilsio galvelei.
Atsakyti
Na, sitoj seimynoj gal vaikams ir gerai,nera taip blogai ir vaikai neatrodo nelaimingi- spindi abi smile.gif Gabes charakteris ne toks kad nuleistu rankas del grieztu reikalavimu, tevas matyt zino ka daro. Gabi vaziavo rali krosa ir kuri laika nevaziavo slalomuose, dabar ziuriu abi su sese slalomus sturmuoja smile.gif Siaip labai drasi ir atkakli mergina, bernus trasoje nuo vaikystes "dare", saunuoles jos abi su sese smile.gif
Ji ir vaziuoja nuo gana ankstyvos vaikystes, berods, jauniu klaseje pirmi laurai skinti buvo ar tik ne 11-12 metu...nepamenu dabar tiksliai... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 02 gegužės 2015 - 20:04