Įkraunama...
Įkraunama...

Protezavimas

Kur beprotezuotum, svrabiausiai protezuojantys gydytojai ir dantu technikai.Priekinius dantis ne visi technikai graziai padaro.Turi tureti praktikos sioje srityje g.gif Geresnes priekiniu dantu technikes, manau moterys, jos kantresnes, labiau jaucia spalva, forma ir t.t. g.gif





QUOTE(vikada @ 2008 01 28, 22:18)
sveiki,ar protezavot pilenej

Atsakyti
QUOTE(flamma @ 2008 01 30, 14:16)
Kur beprotezuotum, svrabiausiai protezuojantys gydytojai ir dantu technikai.Priekinius dantis ne visi technikai graziai padaro.Turi tureti praktikos sioje srityje g.gif Geresnes priekiniu dantu technikes, manau moterys, jos kantresnes, labiau jaucia spalva, forma ir t.t. g.gif

gali but,bet mano draugei viena priekiny dantuka plombavo moterys ,tai isejo schmoll.gif ,o kita irgi priekini tai plombavo vyras tai kaip tik thumbup.gif tad cia nesuprasi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikada: 31 sausio 2008 - 16:22
sveikos mamytes,man nutiko beda,isluzo priekinis dantis,beveik neliko jo,jis buvo jau negyvas,papilkejas,pas stomotologa pabalinom ji,tai po keletos menesiu jis man eme ir isluzo tiesiog tai va,nrejau jusu pasiklausti,gal zinote kur pigiau kaune sutvarkytu ji man? buvau pas viena stomotologa,tai sake protezuot kaip ir reiks,tai 2000lt reik det CIRKONIO KERAMIKA,TEN KAD BEMETALO viskas butu,naturaliausiai atrodytu,ir labai patvarus butu,bet kaina kokia gal kam buvo taip nutike?
Atsakyti
QUOTE(liuxiuke @ 2008 02 25, 17:55)
sveikos mamytes,man nutiko beda,isluzo priekinis dantis,beveik neliko jo,jis buvo jau negyvas,papilkejas,pas stomotologa pabalinom ji,tai po keletos menesiu jis man eme ir isluzo tiesiog  tai va,nrejau jusu pasiklausti,gal zinote kur pigiau kaune sutvarkytu ji man? buvau pas viena stomotologa,tai sake protezuot kaip ir reiks,tai 2000lt  reik det CIRKONIO KERAMIKA,TEN KAD BEMETALO viskas butu,naturaliausiai atrodytu,ir labai patvarus butu,bet kaina kokia  gal kam buvo taip nutike?


O kas jums sake, kad cirkonis yra nemetalas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liuxiuke @ 2008 02 25, 18:55)
sveikos mamytes,man nutiko beda,isluzo priekinis dantis,beveik neliko jo,jis buvo jau negyvas,papilkejas,pas stomotologa pabalinom ji,tai po keletos menesiu jis man eme ir isluzo tiesiog  tai va,nrejau jusu pasiklausti,gal zinote kur pigiau kaune sutvarkytu ji man? buvau pas viena stomotologa,tai sake protezuot kaip ir reiks,tai 2000lt  reik det CIRKONIO KERAMIKA,TEN KAD BEMETALO viskas butu,naturaliausiai atrodytu,ir labai patvarus butu,bet kaina kokia  gal kam buvo taip nutike?

ups... pradejau baiminis, kad ir man taip gali atsitikt, nes planuoju savo priekini, kuris yra negyvas ir dar pusiau prilipintas, atsisviesint, nes patamsejes blush2.gif
gal tada geriau iskart i prieki mastyt, kad neeikvot bereikalingai pinigeliu ir laiko g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(3in1 @ 2008 02 26, 11:38)
gal tada geriau iskart i prieki mastyt, kad neeikvot bereikalingai pinigeliu ir laiko g.gif  rolleyes.gif

Tavo vietoj taip ir daryčiau, nes vis tiek jis vieną dieną triokštels unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Man protezavo praeitais metais 2 priekinius, bemetale keramika ... vienas dantukas pavyko labai puikiai o antras nzn kazka ne taip padare ir dejo ji ilgiau nei pirmaji ... jau po men nuo idejimo pradejau jasuti kaip kuetnima dantuke, pradejo lyg pulsuoti kazkaip idomiai .. kai nuejau pas ja(beja moteri) padare foto ir nieko nemate atseit pati nesupranta del ko ir kas, foto rodo kad viskas gerai .. .na bet zinot kam man meluoti!!! israse vaistu priesuzdegiminiu ir viskas, bet man jie nepadejo ...dbr jau bus metai greitai ... niezejimas tai praeina tai vel uzeina, bet dbr aplunk ta dantuka dantenos labai paburkusios ... tai va pasekmes ne kokios, pinigu uztai negrazins o jei naujai reiktu daryt vel mokek 700 lt uz viena danti - ziauru!!!!
bandysiu eiti ikita, sena savo odontologijos klinika .. gal ka ten patars ... juolabiau dbr laukiuosi nestuke.gif tai baisu, kad mazyliui nepakenktu unsure.gif
Atsakyti
sveikos, norėjau paklausti kaip atliekamas dantuko protezavimas?stomatologas patarė protezuoti, nes išlūžo dantis ir neperdaugiausiai jo liko. klausiau kaip tai atliekama bet paaiskino nelabai išsamiai, tik kažką apie vainikėlius pasakė. gal kam teko šią procedūrą daryti?kaip ten viskas darosi?ar šalina dantį?dėkui 4u.gif
Atsakyti
Jei kalbėjo tik apie vainikėlį, tai šalint gal nereikės unsure.gif Jei liko tik šaknis, tai padarys įklotą ir vainikėlį. O jei dar ir danties liko, gal užteks tik vainikėlio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 09 10, 19:42)
Jei kalbėjo tik apie vainikėlį, tai šalint gal nereikės unsure.gif Jei liko tik šaknis, tai padarys įklotą ir vainikėlį. O jei dar ir danties liko, gal užteks tik vainikėlio ax.gif

yra danties dvi sienos dar smile.gif o pats protezavimas kaip atliekamas?skausmingas procesas ar ne? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2008 09 11, 10:25)
yra danties dvi sienos dar smile.gif o pats protezavimas kaip atliekamas?skausmingas procesas ar ne? blush2.gif

Jei dvi sienos yra, tai turbūt tik vainikelio reikės. Jei dantis negyvas, nebus kam skaudėt. Jei gyvas, nuskausmins ax.gif
Atsakyti
o ta karunele uzdejus dantukas jos viduje greiciau genda? g.gif po to teks ji salint?
Atsakyti