Įkraunama...
Įkraunama...

Kalbų kursai

Day aciu tau, gal dar zinai kaip tuos kursus rasti? arba jauciu reik i fakulteta, kuriame moko kalbu, paskambinti. Ir dar idomu kaip su mokytojais ten reikalas, nemanau kad uzsienecius ten samdo
Atsakyti
o man vyrelis partempe vakar visa rinkini 12 kompaktu, mokintis anglu kalbai. nu labai geras dalykas, su garsu, gali pasitikrinti ar gerai istari ir testai ir visokiu navarotu pilna, toki dalyka turint tikrai kursu nereikia biggrin.gif , tik reikia laiko uzsiimti
Atsakyti
Vilmuke, patikek, tikrai reikia kursu ir su tokiu dalyku, todel ir ieskau dabar, tik butent snekamosios kalbos, nes savarankiskai, gali gramatika ismokti, zodzius, istarti juos, bet tai ne tas. Aiku geriau pirma visa tai ismokti, o tada jau sneketi zmoniskai mokytis wink.gif galima ir tiesiog su uzsienecias bandyti sneketi, jeigu yra galimybiu, bet kad ner man sad.gif reiks tuos VU pasieskoti
Atsakyti
turima info gal ir ne pati svieziausia bet mano vyras lanke VU kursus:
50 val. (3 men.) 380 Lt uzsiemimas 1,5 val.
telef. 2687264

sekmes moksluose! mokytis kalbu labai faina...
Atsakyti
Gal kam idomu smile.gif

LENKU KALBOS KURSAI VILNIUJE

Kursu pradzia: vasario 2d.
Trukme 4men, 2 kartai per sav, po 1.5 val.
Kaina 150-200Lt.
Lenku institute, Didzioji 23, tel 266 06 81

Atsakyti
noriu pasiteirauti, gal kas nors lanket UAB "Kalba" darbines anglu klabos kursus? smartass.gif Butu labai idomu suzinoti nuomone.
Atsakyti
O gal zinote kokios yra anglu kalbos pamoku kainos privaciai? Suradau destytoja, kuri ima 30 Lt uz valanda (turbut akademine, net nepasiklausiau). Cia kaip, normalu, neperbrangu???
Atsakyti
Sveiki visi, aš norėčiau sužinoti gal kas žinote kur galima lankyti švedų kalbos kursus. Labai jums ačiū iš anksto.
Atsakyti
QUOTE (vilmuke @ 2004 02 03, 08:43)
o man vyrelis partempe vakar visa rinkini 12 kompaktu, mokintis anglu kalbai. nu labai geras dalykas, su garsu, gali pasitikrinti ar gerai istari ir testai ir visokiu navarotu pilna, toki dalyka turint tikrai kursu nereikia biggrin.gif , tik reikia laiko uzsiimti

ooo is kur gavo? Kaip idomu, gal ir nieko.....
Atsakyti
O gal kas nors zinot kur tiksliai Kaune anglu kalbos moko? Noriu prisiminti ka mokejau bet net nezinau kur ieskoti kad kas mane pamokintu smartass.gif
Atsakyti
Sveikos,

Labai reikia patarimo - gal kam teko su tuo susidurti.

Ketinu isvaziuoti i kursus i uzsieni. Teikiant paraiska reikia ir dokumento, patvirtinancio, kad mano anglu kalbos zinios atitinka kvalifikacinius reikalavimus.

Kazkada maciau skelbimus, kad kazkur galima issilaikyti anglu kalbos egzamina ir gauti pazymejima su ivertinimu. Gal zinote, kur tai vyksta (veiksmas Vilniuje).

Ir dar vienas klausimas - ar galima ten pat pries laikant ta egzamina dar ir siek tiek pasimokyti/atnaujinti zinias.
Atsakyti
Yra ivairiu rusiu pazymejimu, ziurint, kokio tau reikia.

Kiek as zinau is anglu k. mokyklu, tai:
UAB "Kalba" - dabar pati ten einu, bet ten isduodami sertifikatai baigus kuri nors lygi, del traptautiniu tai nezinau, bet rutbut turetu buti, nesidomejau. Cia Konstitucijos pr.

Poto yra "English First" ir dar Naugarduko gatveje, bet neprisimenu pavadinimo.

Ai, ziuriu, ne ka galiu padeti. wink.gif
Atsakyti