Įkraunama...
Įkraunama...

Kalbų kursai

QUOTE(kutvela @ 2010 08 20, 12:26)
sveikos merginos, gal kuri lankot ar lanket sitam centre anglu kursus? http://www.ukc.lt/ kokie atsiliepimai?

na va rasau ka suzinojau apie kursus. Vyks Kaune nuo spalio 15 dienos iki birzelio 1. Kursu kaina 600lt. Jie vyks Breslaujos 3, energetikos institute.
Dabar vyksta registracija telefonu. 4u.gif
Atsakyti
na va prisireike man ismokti rusu kalba,bet as jos nej bum bum,gyvenime nesimokinus,gal galite patarti nuo ko pradeti? manau i kursus eiti dar anksti.nes kalba sunkoka,ir bent jau kazkokiu elementariu dalyku noreciau pati ismokt. o gal buna dar tokiu kursu kur visiskai nuo nulio mokina? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshkiukas @ 2010 09 24, 15:44)
na va prisireike man ismokti rusu kalba,bet as jos nej bum bum,gyvenime nesimokinus,gal galite patarti nuo ko pradeti? manau i kursus eiti dar anksti.nes kalba  sunkoka,ir bent jau kazkokiu elementariu dalyku noreciau pati ismokt. o gal buna dar tokiu kursu kur visiskai nuo nulio mokina?  blush2.gif


Na kadangipati mokiausi šią kalbą nuo šeštos klasės ir dar dabar kartais atsiverčiu žodyną, tai galiu pasakyti, jog visų pirmiausia reikia išmokti rusų k. abėcėlę, ta prasme, kad suprastumėte kokia raidė atitinka lietuvišką, nes vis dėl to kirilica skiriasi nuo mūsiškių rašmenų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2010 09 22, 11:22)
praneškite, kai ką nors sužinosite gero  4u.gif



suzinojau, renkama grupe, laikas bus derinamas kartu su destytojais ir busimais mokiniais smile.gif
uzsiemimai gali vykti antradieni ir ketvirtadieni arba pirmadieni ir treciadieni:)
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2010 09 26, 15:37)
Na kadangipati mokiausi šią kalbą nuo šeštos klasės ir dar dabar kartais atsiverčiu žodyną, tai galiu pasakyti, jog visų pirmiausia reikia išmokti rusų k. abėcėlę, ta prasme, kad suprastumėte kokia raidė atitinka lietuvišką, nes vis dėl to kirilica skiriasi nuo mūsiškių rašmenų.  smile.gif


na man vat ir kelia didziausia siauba kaip ja ismokti doh.gif o po to dar ir ismokti tarti tuos zodzius reikes. nes dabar tai isgirstu koki rusiska zodi paklausiu ka jis reiskia ir kai man pasako nesuku galvos kaip jis ten rasos,o zodynu tikrai nebus kad musu lietuviskom raidem rusiski zodziai parasyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif Prisijungiu ir as prie sito burelio smile.gif Ketinu mokytis svedu kalbos, nes labai prireike, tad su drauge eisim i Eurobaltc Focus. Gal yra norinciu prisijungti i grupe? 4u.gif Pries metus ten pat mokiausi anglu Intermediate lygi, labai patiko destytoja, kaina neauksta, o svarbiausia-musu grupeje buvom tik penkiese, mirksiukas.gif Beje, cia kazkas sake, kad mokosi savarankiskai prie kompu ir pan.. blink.gif O tai kalbates irgi su kompu?
Atsakyti
QUOTE(Sunny_Day @ 2010 09 28, 16:37)
O tai kalbates irgi su kompu?

Ne, mes kalbamės su telefonu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal galite kas parekomenduoti lietuviu kalbos kursus kaune (angliakalbiams)?
jau puse metu (su pertraukelem) ieskau ir vis tinkamus praziopsau sad.gif parasiau i linguaperfecta tai sake bus bus nuo spalio ir dabar vel tylu... vazinet i vilniu kazkaip nesinori...
Atsakyti
Sveikutės.. smile.gif man taip pat reikia patarimo, kur Kaune rasti gerus anglų kalbos kursus pradedantiesiems. Gal ką nors žinot apie "mažo pasaulio" kursų kokybę? ir iš vis įdomu, kokia kaina už kursus nuo pradedančiojo iki vidutinio lygio būtų "protinga".. nes 1000 lt atrodo kiek daugoka.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluutte @ 2010 10 11, 11:13)
Sveikutės.. smile.gif man taip pat reikia patarimo, kur Kaune rasti gerus anglų kalbos kursus pradedantiesiems. Gal ką nors žinot apie "mažo pasaulio" kursų kokybę? ir iš vis įdomu, kokia kaina už kursus nuo pradedančiojo iki vidutinio lygio būtų "protinga".. nes 1000 lt atrodo kiek daugoka..  unsure.gif

Finansinį klausimą dengia paslaptis. Mokytojai bijo pasakyti, kiek kainuoja, kad pradėti kalbėti angliškai, nes supranta, kad tada niekas pas juos neis mokytis, mokiniai bijo prisipažinti, kiek išleido, nes nenori pasirodyti visiškais idiotais (kurie išmetė pinigus ir rezultate vis tiek negali susišnekėti su anglais).

Aš žinau keturis anglų kalbos mokėjimo lygius:

1 - visiškas nulis;
2 - žmogus gali susišnekėti su estais, lenkais ir kiniečiais;
3 - žmogus gali susišnekėti su anglais ir amerikiečiais;
4 - žmogus laisvai jaučiasi anglų ar amerikonų kompanijoje.

Aš niekada nelankiau kursų, bet iš to, ką skaičiau ir girdėjau, galiu Jums garantuoti tik vieną dalyką - už 1000 litų Jūs kursuose pasieksite pirmą lygį t.y. tą lygį, kurį jau turite ir be kursų.

Būtų įdomu, jeigu atsilieptų kas nors, kas galėtų tai paneigti.
Tiesa galima dar būtų įvardinti tarpinį lygį - mokėjimas versti tekstus su žodyno pagalba, bet spėju, kad ne to žmonės eina į kursus.
Kita vertus 1000 litų, išleistų kursams, gali duoti sugebėjimą versti tikrus tekstus (ne vadovėlinius) pažodžiui, bet ne suprasti, kas ten parašyta.

Tokios tai liūdnos naujienos. Bet kažkada kažkas turi pasakyti, kad karalius nuogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluutte @ 2010 10 11, 11:13)
Sveikutės.. smile.gif man taip pat reikia patarimo, kur Kaune rasti gerus anglų kalbos kursus pradedantiesiems. Gal ką nors žinot apie "mažo pasaulio" kursų kokybę? ir iš vis įdomu, kokia kaina už kursus nuo pradedančiojo iki vidutinio lygio būtų "protinga".. nes 1000 lt atrodo kiek daugoka..  unsure.gif


aš taip pat ieškau geros anglų kalbos mokyklos Kaune. tik man skubiai prireikė verslo anglų k. Radau, rodos, nebrangius čia: www.poliglote.lt gal kas esate lankęs čia? verslo 450lt. tai šis bei tas kainuoja. kažin kaip kokybė? g.gif o info pradedantiems:
http://www.poliglote...c...1&Itemid=27

laukiu atsiliepimų!
Atsakyti
QUOTE(Notte @ 2010 10 11, 22:03)
aš taip pat ieškau geros anglų kalbos mokyklos Kaune. tik man skubiai prireikė verslo anglų k. Radau, rodos, nebrangius čia: www.poliglote.lt gal kas esate lankęs čia? verslo 450lt. tai šis bei tas kainuoja. kažin kaip kokybė?  g.gif o info pradedantiems:
http://www.poliglote...c...1&Itemid=27
laukiu atsiliepimų!

Aš tai pirmiausia siūlyčiau žiūrėti ne į kainą ar kokybę, o į laiką ir naujų žodžių kiekį, kuris reikalingas, norint kalbėti kalba.

Grubiai tai yra nuo 800 iki 1000 valandų suprantamos kalbos klausymo ir apie 10000 žodžių. Jeigu Jūs esate pasiruošusi tokiam darbui, tada viskas tvarkoj. Jeigu ne - net pati aukščiausia kokybė bus bevertė ir net pati mažiausia kaina bus didelė.

Įsivaizduokite maždaug taip. Jūs labai pigiai nusiperkate aukščiausios kokybės kiaušinių, bet metus laiko juos laikote šaldytuve. Ką mes turime rezultate? Ką Jums davė maža kaina ir ką Jums davė aukščiausia kokybė? g.gif
Atsakyti