Įkraunama...
Įkraunama...

Medžių genėjimas

QUOTE(mamaSandra @ 2012 03 09, 20:02)
Merginos, gal kuri patartumet kas Klaipedoje gali isgeneti soda?
nu nerandu jokios imones kuri tuo uzsiima  doh.gif
o labai reikia, nes pati apie tai nieko neismanau, nenoriu medziu sugadint...
Jei galit - parasykit AZ  4u.gif

Gal geriau pabandykite ne firmos ieskoti... Firmu paslaugos daug kainuoja ir antra, tai klausimas ar turi kompetencijos tie firmu darbuotojai... Pabandykite skelbimuose paieskoti internete ir laikrasciuose. Kaune genejimo kursuose tikrai buvo klaipedieciu. Kitas variantas tai i artimiausia medelyna kreiptis - gal ju zmogus savitgaliasi tuo uzsiima... Cia gi papildomas sezoninis darbas, todel grynai vien tuo uzsiimancio zmogaus nerasite.
Atsakyti
Gal kas galetumete parasyti apie berzu genejima? 4u.gif kada geriausia tai daryti? kiek galima geneti?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Muniukee @ 2012 03 29, 23:34)
Gal kas galetumete parasyti apie berzu genejima?  4u.gif kada geriausia tai daryti? kiek galima geneti?..  g.gif

Berzo negenekite dabar. Genekite kai pilnai suzaliuos. Sakos svyrancios zemyn, todel reikalingas elementarus retinimas ir virsunes sulaikymas jeigu reikia, kad nebutu labai aukstas... Retinimas nebutinas, nes sakos naturaliai isdziusta ir iskrenta kai buna per tanku.
Atsakyti
QUOTE(MRD @ 2012 03 30, 06:52)
Berzo negenekite dabar. Genekite kai pilnai suzaliuos. Sakos svyrancios zemyn, todel reikalingas elementarus retinimas ir virsunes sulaikymas jeigu reikia, kad nebutu labai aukstas... Retinimas nebutinas, nes sakos naturaliai isdziusta ir iskrenta kai buna per tanku.


Aciu, MRD 4u.gif
Atsakyti
Laba,
norejau paklausti del slyvos genejimo...jeigu eina pagrindinis medis...ir salia kaip dvisakis-saka...ar ja reikia nugeneti....[kad butu aiskiau pabandysiu rytoj arba daqr si vakara ikelti nuotrauka]
Atsakyti
Aš į pagalbą pasitelkiau vienos knygelės žinias. kaip mat susidorojau su neaiškumais. Ji berods vadinasi Dekoratyvinių medžių, krūmų ir lianų genėjimas.
Atsakyti
QUOTE(DeepIris @ 2012 04 02, 10:15)
Aš į pagalbą pasitelkiau vienos knygelės žinias. kaip mat susidorojau su neaiškumais. Ji berods vadinasi Dekoratyvinių medžių, krūmų ir lianų genėjimas.

Sia knyga nerekomenduociau vadovautis genint vaisini soda. Joje rasoma ne apie vaismedziu genejima. Ten galima pasiskaityti kaip isgeneti bet koki dekoratyvini augala, bet ne vaismedi. Pagrindinis vaismedziu genejimo tikslas yra ne dizainas, o vaisiu kiekio bei kokybes reguliavimas (pinciravimas, ziedu bei uzuomazgu skabymas, saku palauzimas, ziedavimas ir kt. veiksmai taip pat yra genejimo dalis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MRD: 02 balandžio 2012 - 18:36
kazkodel neleidzia ikelti nuotrauku:((((
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudojilape: 03 balandžio 2012 - 08:20
Stai slyvos nuotraukos. Klausimelis...ka ir kur datr reiktu isgeneti? Man idomu, ar nereikia ispjauti tos sakeles is kaires pirmosios(arba trecios sakeles nuo desines puses pirmoje nuotraukoje) nuo pagrindinio stiebo.


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudojilape: 03 balandžio 2012 - 08:36
QUOTE(Rudojilape @ 2012 04 03, 08:34)
Stai slyvos nuotraukos. Klausimelis...ka ir kur datr reiktu isgeneti? Man idomu, ar nereikia ispjauti tos sakeles is kaires pirmosios(arba trecios sakeles nuo desines puses pirmoje nuotraukoje) nuo pagrindinio stiebo.
user posted image

user posted image

user posted image

Pasalinkite viena virsune is dvieju ir viena saka, einancia i tvoros puse. Likusias stipriai trumpinkite kad sakotusi. Aplamai, tai ne tiktai saka nuo svoros reiketu pasalinti, bet ir pacia slyva toliau nuo tvoros persodinti, nes per arti pasodinta nesilaikant reikalavimu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MRD: 03 balandžio 2012 - 12:22
Sveiki,
paskaita - genėjimo kursai, autorius doc.dr. Viktoras Pranckietis

http://etc.asu.lt/un...e...&type=flash

Atsakyti
QUOTE(MRD @ 2012 04 03, 14:21)
Pasalinkite viena virsune is dvieju ir viena saka, einancia i tvoros puse. Likusias stipriai trumpinkite kad sakotusi. Aplamai, tai ne tiktai saka nuo svoros reiketu pasalinti, bet ir pacia slyva toliau nuo tvoros persodinti, nes per arti pasodinta nesilaikant reikalavimu...



As kaip tundra pasijutau...gal galit man ukiskai pagal trecia nuotrauka, pasakyti...kurias pagrindines sakas nuimti(skaiciukais...kaip supratau..man reiktu 3 saka is desines nupjauti ir 4 arba 5???) blush2.gif
Ar ne per velu bus tas sakeles nugeneti a balandzio 14diena, ar geriau jau tada rudeniui atideti?
Ir koks minimalus atstumas turi buti nuo tvoros?(pas mus pasodinta 1m nuo tvoros)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudojilape: 03 balandžio 2012 - 13:57