Įkraunama...
Įkraunama...

Šuniukas valgo savo išmatas

QUOTE(SummerXXX @ 2009 12 18, 20:49)
uoj prisijuokiau skaitydama! Mano mopsius 2 men irgi megsta savaji kaki suvalgyt, o zinant jo pomegi isbuciuot nuo ausies iki ausies, nelabai man tai malonu  blink.gif
. Beje, as esu girdejus tokia versija, kad medziokliniai sunys voliodamiesi kakyje uzmaskuoja savo kuno kvapa tokiu budu, kad padetu jiems medziokleje. idomu tiesa?

gal ne visi, bet maniškiai tikrai išsivolioja, ypač patinka arklio šū... biggrin.gif
oi kaip nervuoja doh.gif , bet ką gi padarysi.
girdėjau kad kai ėda savo kaky, tai reiškia trūksta kalcio ir B grupės vitaminų, nežinau kiek tiesos, bet mano šunims padėjo, o gal išaugo g.gif
Atsakyti
Mūsų gražuolė irgi taip pat elgėsi. Kai lakstydama kieme savo paliktą "lauktuvę" doh.gif rasdavo, tai labai skaniai taršydavo. O dabar kai voljere laikome, tai net nežiūri į kakučių pusę. Gal išaugo - jai 9 mėnesiai. Ar nelaisvėje pagaminta "produkcija" ne tokia gardi mirksiukas.gif , nes lakstydama kieme radusi vis dar susidomi.
Atsakyti
Sveiki, čia paskaitinėjus, man toks kvailas klausimas pasistojo. Gal sakau vyriausybė betaupydama ir viešuosius WC miestuos uždarė. Iš kur tie žmogaus kakalai kažkur mieste gali būt? Nu ir kaime jų nelabai rastum gal... ax.gif ir dar klausimas ta tema. Ar tikrai šuo savo š... iškapsto, kad paskleistų plačiau savo kvapą? Ar kažką susimaišiau. Katės tai stengias užkasti ir paslėpti.
Atsakyti
QUOTE(Almiox @ 2009 12 20, 17:13)
Sveiki, čia paskaitinėjus, man toks kvailas klausimas pasistojo. Gal sakau vyriausybė betaupydama ir viešuosius WC miestuos uždarė. Iš kur tie žmogaus kakalai kažkur mieste gali būt? Nu ir kaime jų nelabai rastum gal...  ax.gif ir dar klausimas ta tema. Ar tikrai šuo savo š... iškapsto, kad paskleistų plačiau savo kvapą? Ar kažką susimaišiau. Katės tai stengias užkasti ir paslėpti.

patikėkit jų tikrai mieste pilnos pakrūmės doh.gif bet čia nebūtinai kad į žmogaus,svarbu kad gerai dvokiantis būtų lotuliukas.gif ,
o kaime, tai kur daro, lauko tualete, o ten, griovelis nukastas, kad išbėktų kas nereikia, ir va, turi gero aromato šaltinį mirksiukas.gif
bet nevisi kaimiečiai šiais laikais tokie berazumiai ax.gif mieste dar baisiau yra.
Atsakyti
QUOTE(motoraika @ 2009 12 20, 17:29)
patikėkit jų tikrai mieste pilnos pakrūmės doh.gif bet čia nebūtinai kad į žmogaus,svarbu kad gerai dvokiantis būtų lotuliukas.gif ,
o kaime, tai kur daro, lauko tualete, o ten, griovelis nukastas, kad išbėktų kas nereikia, ir va, turi gero aromato šaltinį mirksiukas.gif 
bet nevisi kaimiečiai šiais laikais tokie berazumiai ax.gif mieste dar baisiau yra.

Jei tikrai taip manot ir neatšaukiat paskutinių savo žodžių, tai ko gero sutikau pirmą miestietį šiais laikais normaliai atsiliepiantį apie kaimą. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kitiem kaime tik visokie idijotai ir alchašai, normalių žmonių neva nebėra. O jei labiau į temą, tai nebekažinkiek kaime liko tų tupyklų, kur viskas bėga sava valia į griovius. O mieste tokios „minos“ atsiranda dėl valdžios kaltės, kad nėra pakankamai WC, arba koks žmogelis nežino, kad jie yra praktiškai kiekvienam didesniam prekybos centre. Dėl šuns kakų tai ką bedarysi, bet dėl žmogaus, tai ko tai nekoks jausmas vien apie tai pagalvojus kad šuo juos laižo ar ką. Fu! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Almiox @ 2009 12 20, 18:53)
O mieste tokios „minos“ atsiranda dėl valdžios kaltės, kad nėra pakankamai WC, arba koks žmogelis nežino, kad jie yra praktiškai kiekvienam didesniam prekybos centre. Dėl šuns kakų tai ką bedarysi, bet dėl žmogaus, tai ko tai nekoks jausmas vien apie tai pagalvojus kad šuo juos laižo ar ką. Fu!  schmoll.gif

Dazniausiai tai buna benamiu minos.
Atsakyti
o mano mergyte buvo i mokinuko issivoliojus smile.gif nes buvo is sasiuvinio lapu primesta, gal valesi blink.gif lotuliukas.gif labiau patyrinejus gal ir varda pavarde buciau suzinojus lotuliukas.gif (Atsiprasau silpnu skrandziu turetoju)
Atsakyti
Na mes va ir isigijom 2 men sunyte, toks ispudis kad dar nebaigus kakoti jau sukasi kad suestu savo kaki. Turejau ne viena suniuka ir niekad nedarydavo taip.

O kas del dideliu sunu edimo kita suda tai girdejau toki buda(na asmeniskai nebandziau bet sako gerai padeda) einant pasivaikscioti pasiimti puse citrinos ir kai tik suo suda pagriebia jam ta citrina isspausti i nasrus. Na sako veiksmingas reikalas.
Atsakyti
QUOTE(sweetpie @ 2010 09 28, 15:31)
Na mes va ir isigijom 2 men sunyte, toks ispudis kad dar nebaigus kakoti jau sukasi kad suestu savo kaki. Turejau ne viena suniuka ir niekad nedarydavo taip.

kai tik suo suda pagriebia jam ta citrina isspausti i nasrus. Na sako veiksmingas reikalas.


Musiskis buvo vienu metu irgi pradejes savo est ir kitu lauke bandydavo paragaut doh.gif O dar kai mokejo ant laikrasciu daryt, tai ne visada suziuredavom ji, o aqteje matom, kad suestas sudukas.... Tai akylai ji stebet pradejom, kai tik padaro reikaliuka iskart patraukiam, viska isvalom, suniuka isgiriam. Gana greitai tas ir baigesi.

O del citrinos, tai manau nera geras metodas - isvis juk suniui su skriaudimu, prievarta nera geri budai mokint kazko (cia kaip snukucio kisimas i siusiuka). Juk galima koki skanuka turet kisenej ir patraukus suni pagirt bei skanuka duot, man rodos greiciau suveiktu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 09 28, 15:55)
Juk galima koki skanuka turet kisenej ir patraukus suni pagirt bei skanuka duot, man rodos greiciau suveiktu.


aš taip darau, veikia;)
Atsakyti
Aš žiūrėjau laidą "kas namie šeimininkas", kur buvo aiškinama dėl ko šuniukas ėda kaką smile.gif tai ten viena iš priežasčių buvo netinkama mityba, nekokybiškas maistas. Šuo gauna daug beverčio maisto, kuris praktiškai nesiskiria nuo pačio kako, todėl šuo ir valgo smile.gif pakeitus maistą turėtų tai susitvarkyti. Taip pat toj pačioj laidoj šuniui davė suvalgyti kažkiek gabalėlių ananaso, atseit tada kakas labai dvokia ir šuniui nebėra noro jo valgyt 4u.gif

kitų priežasčių neįvardino, nes ten šuniuką šėrė nekokybišku maistu, kuriame ląstelienos beveik nulis, tai pakeitė maistą, davė ananasų ir susitvarkė. apie tai, ką daryti jau pagriebus nekalbėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE
O kokios kitos priežastys?

P.S. toje laidoje gal kalbėjo apie tai, ką daryt/kaip elgtis, jei šuniukas jau pagriebė kakę?


As kiek skaicius, tai kitos priezastys butu vitaminu/mineralu trukumas (kuriuos tam kakutyje ir randa) ir nuobodulys (t.y. neturi ka veikt, tyrineja ir eda). Kas del maitinimo, tai gali suniukas neisisavint baltymu, nes truksta tinkamu enzimu (ir/arba vitaminu/mineralu).

O spresti siulo duodant zalio maisto, dedant enzimu i maista (buna pirkt tokie milteliai pabarstymui). Na, o jei daugiau is nuobodulio tai (bet manau veikia bet kuriuo atveju), tai reiketu stebet suniuka ir iskart surinkt kakuti. Cia nurasiau is knygos, kur dabar skaitau. O siaip plius visi kiti patarimai, kuriu pilna internete: tabasco padazas, ananasai/moliugai, pipirai ir tt.
Atsakyti