Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių šeimininkės

QUOTE(rutuliak @ 2005 04 21, 09:07)
Na žinai lotute, aš primečiau kad pas mus panašiai ir gaunasi, jeigu šeimininkė 10Lt/žm. o pas mus 25 žm. tai viena šeimininkė 250Lt* 2 šeimininkė ir gaunasi 500Lt...Šiaip tai mieste visada brangiau, va kai mes jau link miestelių ir kaimų švesim, ten kainos turbūt kitokios... g.gif

kai viską sudedi tai tas pats ir gaunasi, visada mažesniame mieste viskas pigiau:)
Atsakyti

QUOTE(rutuliak @ 2005 04 20, 18:29)
Mes kai nuomavom sodyba Plateliuose mums pasiūlė šeimininkes, sakė galima ir savo imti bet kad nežinom kitų. Tos šeimininkės kur mum siūlė kainuoja viena šeimininkė 75Lt/diena. O min 2 dienas jų reiks, gal net dar pustrečios nes pasiruošti reikia ir plius reikia dviejų šeimininkių nes viena nespėja.Taigi šeimininkės kainuos apie 300-500Lt ir nepriklauso nuo žmonių skaičiaus...


Rutuliak, o gal galetum ju kontaktus mums duoti? Nes mums Plateliuose ir reikia... Gal zinai vardus?
Atsakyti
Bukit geros gal kas zinote seimininkiu tel. nr.is klaipedos raj. ar silutes .Jei turite koki nr.parasykite adresu Egidijos@one.lt labai reikia
Atsakyti
QUOTE(Egidijos @ 2005 04 30, 22:57)
Bukit geros gal kas zinote seimininkiu tel. nr.is klaipedos raj. ar silutes .Jei turite koki nr.parasykite adresu Egidijos@one.lt labai reikia

reik paieškoti g.gif
Atsakyti
Tai Lotute laukiu tu nr. ir niekaip nesulaukiu.Laikas pinigai
Atsakyti
QUOTE(Egidijos @ 2005 05 02, 21:16)
Tai Lotute laukiu tu nr. ir niekaip nesulaukiu.Laikas pinigai

pabandyk pasiskambinti Jolanta 297571 ji Mažajam Kaimelyje gyvena, kretingos gatvej, kitoa tai staselė 234095.niu bandyk ir sekmes
Atsakyti
Mieloji Lotute,siandien skambinau tavo duotais nr.ir abu numeriai yra nebenaudojami.Gal turi mob.tel.nr. Buciau dekinga
Atsakyti
QUOTE(Egidijos @ 2005 05 04, 21:26)
Mieloji Lotute,siandien skambinau tavo duotais nr.ir abu numeriai yra nebenaudojami.Gal turi mob.tel.nr. Buciau dekinga

aš sausi skambinau tai prisiskambinau g.gif , o vat mobiliu neturiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrine @ 2005 04 26, 15:36)
Rutuliak, o gal galetum ju kontaktus mums duoti? Nes mums Plateliuose ir reikia... Gal zinai vardus?


Šeimininkė Laima tel. 8-448-49372, čia Plungėje. Šiaip ji pas tuos žmonės kur sodybą nuomavom kaip ir dirba, tai sakė jeigu toje sodyboje šventė ji atsako visiem žmonėm net jeigu tie ir anskčiau užsisakę būna. O gal sodybos reiks kur mes svenčiam, tai būtų Elenos Leliugienės sodyba, tel.8-615-41804.Labai graži sodyba...
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 05 05, 15:26)
Šeimininkė Laima tel. 8-448-49372, čia Plungėje. Šiaip ji pas tuos žmonės kur sodybą nuomavom kaip ir dirba, tai sakė jeigu toje sodyboje šventė ji atsako visiem žmonėm net jeigu tie ir anskčiau užsisakę būna. O gal sodybos reiks kur mes svenčiam, tai būtų Elenos Leliugienės sodyba, tel.8-615-41804.Labai graži sodyba...


Aciu labai uz numeri! Sodyba tai jau mes issirinkom, pacia graziausia wink.gif Ne, tikrai irgi sau labai patinkancia issirinkom, niekur tokioispudzio nepaliko kaip ten, tai jau ir nebekeisim...
O kaip buna su tom seimininkem - ar jos su masina buna, ar miega sodyboj, ar nakciai isvaziuoja namo ir kita ryta sugrizta?
Atsakyti
Na aš niekam sodybos keisti ri nesiūlai, sakau gal kas dar neturi ir prireiks. Dėl šeimininkių nieko nežinau, viskuo rūpinasi sodybos šeimininkė. Man ramu, nereikia klausinėti kada išvažiuoja kada atvažiuoja... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 05 11, 08:40)
Na aš niekam sodybos keisti ri nesiūlai, sakau gal kas dar neturi ir prireiks. Dėl šeimininkių nieko nežinau, viskuo rūpinasi sodybos šeimininkė. Man ramu, nereikia klausinėti kada išvažiuoja kada atvažiuoja... biggrin.gif


Manau ir patogiau išsinuomoti sodybą su visomis šeimininkėmis ir pačioms vargo mažiau, ir nemanau kad kažkiek brnagiau jau ganasi.
Atsakyti