Įkraunama...
Įkraunama...

Dvynių gimdymas.

AS DWYNUKUS PAGINDZIAU -- WGN --- PUIKIAI PRIZIUREJO IR WAIKUS IR PATI PATENKINTA BUWAU --- PINIGU NEISLEIDAU --- NEI LITO bigsmile.gif
Atsakyti
Buvau nusiteikusi gimdyti Baltijos Amerikos klinikoje. deja, man pasake kad dvynukus geriausia gimdyti tik Antakalnio klinikose. sake privaciai daugiavaisiai gimdymai nepriimami. tai kaip ir nebeliko problemos rinktis kur gimdyti. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos

ir as laukiuosi dvynuku, vis dar svarstau kur gimdyt... Kazkaip labai susipainiojus esu dabar.

Pirma vaikeli gimdziau RK, buvau tikrai patenkinta, to jaukumo ir gydytojos, pas kuria gimdziau, motiniskumo tikrai turbut niekur negalejau tiketis...

Bet dabar situacija kitokia. Antakalni labai bandau atmest. Dabar lankausi pas gydytoja is VGN, ji man sake, kad jei iki 32 savaiciu - be kalbu Antakalnis, o jei nu o32 iki 34, tada ji pabandytu susitrt su vadovybe, kad leistu VGN, nes cia tik finansavmo klausimas, tiesiog toki oamziaus leliukams reikia leisti kazkoki preparata, kuris labai brangus, jo turi visos gimdymus priimancios ligonines, tiesiog nenori "islaidauti", geriau siuncia i Antakalni ir tiek. O del Antakalnio sake siuo metu ten salygos tragiskos, viskas skendi statybinese dulkese, kudikelius isveza i Santorus su infekcijom...

Aisku noreciau RK gimdyt, bet jau is keliu gydytoju isgirstu kad ale ten silpnokas vaiku skyrius... bet kai prisimenu ta jaukuma... kazkaip mano gydytoja lyg ir prisiima kad as pas ja gimdysiu, nors as jai to nesakiau, bet bijau kad nemazai pinigeliu reiks paklot uz tai... Zinau kad RK tos komercijos tikrai nebutu... net nezinau... itariu lauksiu tiesiog kiek tu savaiciu istempsiu, jei iki normalaus termino, gal i RK... kazkaip dvejoju dabar, net nezinau...
Atsakyti
Sveikutes,

As gimdziau AK pas gyd D. Ramasauskaite thumbup.gif viskas buvo lyg ir neblogai, aisku labai truko,kad kas paaiskintu kaip maitinti, kaip kruti paduoti, seseles labai nesistenge padeti, paaiskinti, bet gydytoja priemusi gimdyma labai patiko, priziurejo, pati ejo pas seseles paprasyti,kad ateitu paaiskintu kaip ka daryti smile.gif
Atsakyti
As gimdziau VGN, lygiai taip pat sake, kad svarbiausia iki 32 ar 34 savaiciu isnesiot, toliau jau galima rinktis kur gimdyti, as norejau gimdyt VGN, gimdziau pas L. Sirsinaitiene, likau labai patenkinta - iki gimdymo gulejau vienam skyriuj, po gimdymo kitam, visur personalas puikus, gerai prieziurejo tiek mane tiek vaikus, sulaukdavau pagalbos ir diena ir nakti ir ankstu ryta isbudinciu seseliu thumbup.gif aciu jiems
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2007 03 31, 11:02)
Jeigu tori jau kokį paažįstamą gydytoją - tarkis, ten kur jis yra. O jei ne - kas tau neleidžia apsilankyti visur, pasidomėk pas pažįstamas ar SM, kokie gydytojai geri. Nueini - apsižiūri, pamąstai. Turi telefoną, jeigu ką. Už pinigus visi bus geri gydytojai smile.gif, jeigu ir nesilankysi labai iš anksto. Tikrai tokį įspūdį susidariau. Aš iki paskutinio momento turėjau 3 variantus smile.gif. Apsisprendžiau tik gal kokią 38 savaitę smile.gif. Juk lankaisi pas savo ginę - nesi neprižiūrėta. O Antakalny gali gimdyt ir nesitarus, jeigu jau bus kažkas extra - ten gimdymo skyriuj sako, kad visi daktarai super. Bet priežiūra po to - anyway yra baisi, ar tarsiesi ar ne (na, gal ne visai, gal yra daktarų, kurie po to labiau prižiūri g.gif ).
Žodžiu, sėkmės apsisprendžiant. Žinau, kad nelengva, man tas irgi labai rūpėjo ir domėjausi, galvojau, sprendžiau...

4u.gif labas!jeigu kam reike..galiu duoti num.akusere..man..laaaaaaaaabai patiko ji:)antra karta..tikrai busiu pas ja..tai Kovo..GN.bet sita paslauga..uz pinigai... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(semabom @ 2009 07 23, 18:47)
4u.gif labas!jeigu kam reike..galiu duoti num.akusere..man..laaaaaaaaabai patiko ji:)antra karta..tikrai busiu pas ja..tai Kovo..GN.bet sita paslauga..uz pinigai... bigsmile.gif

ta prasme telefono davimas pinigus kainuos?? blink.gif na, bet gi krize, reikia visiems suktis....
as gimdziau dvynius AK. Pilnai isnesioti buvo. GYdytoju patenkinta, tariausi is anksto, kiek galejo tiek rupinosi. Net atskira palatele isrupino...juk vaikai tai du.....o salygos tai tragiskos. Nesu labai reikli, bet buvau pakraupusi.....pradedant vienu tualetu visam aukstui, baigiant plasmasiniais paklotais po lova....brrrr...na apie personala tai net nesneku....grubus, nesirupina, ko paklausi to negausi. Na kadangi as buvau su dvyniai ir dar visa isberta (alergija uzpuole), atrodziau tragiskai, tai visos dar ten apsokinedavo trupuciuka, nes kazkaip gaila joms manes buvo...bet maciau kaip su palatos kaimynemis elgesi...brrrr. O kas liecia mamyciu skatinima ir pagalba maitinant krutimi tai isvis pamirskit. Cia tai net ner ka sneket - padaroma viskas kad tik mamyte nemaitintu....
Atsakyti
Sakoma "kas nepadeda nesciajai, kas ima is ju pinigus, to namai apeina ziurkemis ir pelemis" smile.gif tai as manau duociau ta numeriuka ir neimciau nei cento. Bet visokiu yra blush2.gif
mirksiukas.gif

AK ir as gimdziau siais metais, tiesa viena burbuliuka.... tai situacija del prieziuros irgi klaiki. Buvau viena su savo mazium ir tiek. Seseles popindavo tas kurios nepagailejo pinigeliu i kisene.. mane krauste is palatos i palata. Viena diena po gimdymo vienoje palatoje buvau, po to su visais daiktais (negalejau nieko kelt as juk) i kita... nesupratau koks jiems cia skirtumas.. bet salygos tikrai tragiskos. Aciu Dievui kad infekciju neprisigaudem, toletas pasibaisetinas - uzlipk ant pakilos, kur apsipraust? Duru nera, susispraudi kaip ziurkenas kampe. O duso kabina tai dar geresne, su kokiu 30cm slenksciu unsure.gif nu zodziu baisu baisu.
Nepalyginsi gimdyklos wc stadijos ir tu kur aukste tik keli... bet tokie prieskariniai.
Ne, tikrai ten negrisiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAISRINĖ: 06 rugpjūčio 2009 - 06:35
Gimdziau ir as savo dvynukes AK. Del gimdymo nieko negaliu blogo pasakyti,Visgi tada informacija susirinkau,kad dvyniam geriausia AK. tik kas buvo po to-tai buvo baisu. Tiek del personalo darbo,buvau ir apsaukta ir siaip nesirodydavo beveik,valytoja dazniau matydavau smile.gif nei sesele kokia. Aisku kad tik del to,kad nemokejau i kisene, bet ir nezadejau. Bet ir gavau uz tai- baisius prisiminimus.Sakiau,kad niekad negimdyciau dar cia,bet....dabar planuoju vel cia atvykti rudeni,tik jau be gydytojo susitarimo atskiro...Prasides ir atvaziuosiu.Kaip visi smile.gif
Atsakyti
Savo dvynukus gimdziau AK. Lankiausi pas A.Meskauskiene, ji taip pat ir atliko cezari. Tiek nestumo metu ir gimdymo metu buvau labai rami ir saugi sios gydytojos rankose. Po gimdymo buvau mokomoj palatoj, tai prieziuros tikrai netruko. Is visos sirdies dekoju AK naujagimiu intensyvios terapijos skyriui uz prieziura savo maziukams.Niekada nemaciau tokiu atsidavusiu gydytoju ir seseliu kaip siame skyriuje. Laukiantis dvynuku ir neveltui vadinamas komplikuotas nestumas, nes niekada negali zinoti kaip viskas baigsis. Mano atveju nestumas buvo pakankamai lengvas, tik 36 sav. atsirado slapimtakiu uzdegimas (labai daznai nutinka su dvynukais), tai pagimdziau 36sav ir 4 dienos. Kadangi ir vaikucius truputi paliete gaunami vaistukai, teko jiems paguleti siame skyriuje. Manau dvynukus reiketu gimdyti tik auksciausio lygio ligoninese, nes tik jos turi visa reikiama aparatura ir pacius geriausius gydytojus.
Atsakyti
O daugiau pasakojimų?...
Aišku, norėtųsi tokių, kaip Double Latte thumbup.gif Bet ir kitokie pasidalinimai laukiami. Papasakokit... Forume tiek daug dvynukų mamyčių, net atrodo daugiau negu statistiniai pusantro procento biggrin.gif
Atsakyti
Mano dvigubas nėštumas - trečias. O gimdymas pats lengviausias iš visų buvo, nors gydytoja, pa skurią visą laiką lankiausi, buvo nusiteikusi cezario operacijai (tik vienas iš dvynių taisyklingai galvute žemyn buvo, kitas gi vis vietos nerado...)
Labai norėjau gimdyti pati, taigi radau gydytoją kauno klinikose, kuriam mano sitaucija nepasirodė verta operacijos. O įdomiausia, kad lygiai 38 savaitėms esant pats vaikutis apsivertė gražiai galvyte žemyn. thumbup.gif
Gimdžiau suėjus 38 savaitėms ir 1 dienai, kleckai po 3100 g gimė pilnai išnešioti. Gimda susitraukė greitai, nes abu sėkmingai pati maitinau (taip greičiau ir traukiasi..) Klinikų personalas super - dėmesingas, rūpestingas, padedantis tvarkytis, aiškinantis apie maitinimą MP dvyniams gimus. thumbup.gif
Atsakyti