Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų virtuvė

štai nuoroda ir pora receptukų:

http://www.sanitex.l...ontent_id=62425

Atsakyti
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 07 27, 17:29)
jeigu kalbant apie padaza, kuris buna prie traskios kiaulienos, jis daromas is : medaus (skysto arba reikia istirpinti) , citrinos sulciu, surios sojos, smulkiai pjaustyto cesnako, trupucio acto (slakelis vyno butu geriau wink.gif ) Viska ismaistyti,


taip taip, atrodo sitas, is tikruju, jis buna su kiauliena, ne su vistiena. Kokiom mazdaug proporcijom reikia visko imti? Ar bandyti is akies?
Atsakyti
QUOTE (vija @ 2004 07 28, 08:03)
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 07 27, 17:29)
jeigu kalbant apie padaza, kuris buna prie traskios kiaulienos, jis daromas is : medaus (skysto arba reikia istirpinti) , citrinos sulciu, surios sojos, smulkiai pjaustyto cesnako, trupucio acto (slakelis vyno butu geriau  wink.gif ) Viska ismaistyti,


taip taip, atrodo sitas, is tikruju, jis buna su kiauliena, ne su vistiena. Kokiom mazdaug proporcijom reikia visko imti? Ar bandyti is akies?

as is akies darau, tik svarbu sojos is pradziu nepadauginti, nes gaunasi saldziasuris tongue.gif
Atsakyti
Imesiu dar porą receptukų:
Šito padažo aš nedariau, bet reiks pabandyti rolleyes.gif
Saldžiarūgštis padažas prie vištienos, antienos
Reiks ½ stiklines acto, ½ stiklines cukraus, 1/3 stiklines ananasų sulčių iš skardines, ¼ stiklines ketčupo, pora lašų aštraus padažo (tabasco), 1 šaukštas kukurūzų krakmolo. Viskas išmaišoma pilama į keptuvę, reikia davesti iki virimo tada sumaišyti 1 šaukštą kukuruzų krakmolo su 1 šaukštų vandens ir įpilti, kad sutirštėtų. Įdėti supjaustytus ananasų gabaliukus.

O šita dariau thumbup.gif

Ryžiai su krevetėm:
Reiks krevečių, aš perku virtas šaldytas, virtų ryžių, 1 svogunas, 10 pievagrybių, 1 saliero stiebas, sojų padažo, druskos, pipirų, 5 kiaušiniai.
Ipylam į keptuve aliejaus, sudedam svoguną smulkiai pjaustytą, grybus, salierą, irgi smulkiai pjaustyta, krevetes ir apkepam apie 3 min. Tada sudedame virtus ryžius, pilame sojų padažo, druskos, pipirų. Kiaušinius suplakam ir maišant supilam į ryžius. Dar apkepam pastoviai maišant kol iškeps kiaušiniai.
Labai skanu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Elena @ 2004 07 28, 10:01)

Saldžiarūgštis padažas prie vištienos, antienos
Reiks ½ stiklines acto, ½ stiklines cukraus, 1/3 stiklines ananasų sulčių iš skardines, ¼ stiklines ketčupo, pora lašų aštraus padažo (tabasco), 1 šaukštas kukurūzų krakmolo. Viskas išmaišoma pilama į keptuvę, reikia davesti iki virimo tada sumaišyti 1 šaukštą kukuruzų krakmolo su 1 šaukštų vandens ir įpilti, kad sutirštėtų. Įdėti supjaustytus ananasų gabaliukus.

Sita dariau, labai geras padazas, tik mano knygoj raso, kad jis prie kiaulienos biggrin.gif
Atsakyti
Tai visgi, kas padazo tirstintojas: kukuruzu miltai ar kukuruzu krakmolas g.gif ?
Atsakyti
QUOTE (Makarska @ 2004 07 28, 11:11)
Tai visgi, kas padazo tirstintojas: kukuruzu miltai ar kukuruzu krakmolas g.gif ?

As visad perku ir naudoju KUKURUZU KRAKMOLA ir tirstinu juom viska - tiek kiniskus, tiek lietuviskus, tiek viska kitka, ka reikia sutirstinti. Jis labai gerai tirpsta saltam vandeny, niekad nesusoka i gumuliukus.
Perku Dr. Oetker.
Atsakyti
O jus radot kukuruzu krakmolo? Nes as su paprastu krakmolu, bulviniu, bet nieka blogiau gaunas nei restorane wink.gif
Atsakyti
Buna pirkti atrodo visose supermarketuose--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
Su padaziukais aisku, o dabar klausimas kame reikia apvolioti mesyte, kad gautusi ne traski, o tokia truputi su drebuciu, kaip vistienos gabaliukai saldziarugsciame? Esu isbandziusi ivairius paniravimo variantus, bet gaudavosi dazniausiai nei sis nei tas.
Atsakyti
QUOTE (Makarska @ 2004 07 28, 11:26)
Su padaziukais aisku, o dabar klausimas kame reikia apvolioti mesyte, kad gautusi ne traski, o tokia truputi su drebuciu, kaip vistienos gabaliukai saldziarugsciame? Esu isbandziusi ivairius paniravimo variantus, bet gaudavosi dazniausiai nei sis nei tas.

as suplaku kiausiniu baltymu su krakmolu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 07 28, 12:34)
as suplaku kiausiniu baltymu su krakmolu tongue.gif

Aha, as irgi taip esu dariusi - su krakmolu ir baltymais, bet man irgi nesigavo visiskai taip pat, kaip restoranuose. Beje kinu virtuveje manau naudojamas kukuruzu krakmolas. Apie miltus nesu nieko girdejus. Manau cia turima omenyje viena ir ta pati, tik isversta skirtingai.

Man atrodo didele dalis sekmes ruosiant kiniskus patiekalus yra ta keptuve, didelis karstis ir nuolatinis pakratymas, kad viskas greitai ir tolygiai butu termiskai apdorota. Juk ir jautiena pas juos iskepa neregetai greit. Su elektrine virykle sunku tokius triukus isgaut...
Atsakyti