Įkraunama...
Įkraunama...

KristiAna

Norečiau sužinoti nuomonių apie Kristianą. teko prieš du metus pirkti Pupa kvepalus tenai, tai kvapas patikekit manim. issirinkau, grizau namo tik giriuosi visiems koks kvapas duodu pauosti zieza ir lapukus, sakau tuoj parodysiu.issitraukiu savo kvepalus, ciut nenumiriau: smarke kazkokia. kaip tualetinis muilas. as atgal i parda, o ten net nepažiūrėjo mano kvepalų ir pan. sakė tipo kvapai man susimaišė ir aš išsirinkau ir dar kažką mqan malė. tai aš savaitę kankinaus, su draugėm variau i kitas pardas uostyt, nu tikrai ne tas kvapas. tai kai atėjau sakau pažiūrėkit mano, tai "nu tikrai ne tas, bet man labiau jis patinka". bet po visko pareiškė, kad pinigų neatiduos, tai kažka kitą pirkt, nu būtų buvę man dabar taip, tai į ne maisto inspekciją kreipčiaus.. ir po to man draugė sakė, kad iš patikimų šaltinių girdėjo,kad ten skiedžia kvepalus. VSIO DAUGIAU KVEPALŲ LIETUVOJ NEPIRKSIU !!!!! Užtenka man visų Sarmų ir KristiAnų, nors konsultantės normalios būtų.. (na pasitaiko kartais smile.gif )
Atsakyti
nelabai įsivaizduoju tokio proceso kaip kristianos darbuotojos skiedžia kvepalus , manau būtu daugiau vargo nei pelno, gal tiesiog iš nežinia kokių tiekėjų kvepalus perka, gal taip ir pataupo g.gif
Atsakyti
na gal, bet vien aptarnavimas ir požiūris į klientą. net neatsiprašė. tačiau gal ne visus kvepalus skiedžia, tačiau faktas kad skiedžia, nes tai pasakė moterys, kurios užsienyje perka kvepalus ir matyt pirko kristianoj, pamatė skirtumų ar pan. na tiksliai nzn, tačiau tas procesas jau senokai vykdomas. o galimybių atskiest juk yra daug, o jų parduotuvių yra daugybę, tai pelnas iš to tikrai yra..
Atsakyti
del skiedimo,tai kazkaip nezinau.... g.gif

bet siaip,tai ziauriai nemegstu i kristiana eit-atrodo vogt ateini doh.gif tik ieini,tai apsauginis ir 3 pardavejos ir paskos laksto..bent apsimestu,kad neziuri, o ne spoksotu ir vos zingsni paejus lektu is kitos lentynos puses... doh.gif

tiesa sakant tik 1 karta normaliai apsipirkau kristianoj....paprastai stengiuosiu vengt arba einu su draugu-kazkaip saugiau jauciuosiu smile.gif

kaip kvepalu kokybe nezinau, bet faktas kad turejau vienus is kristianos, po to tokius pat uzsienyje nusipirkau ir kvapas bei laikymo trukme kazkiek skyresi...

Atsakyti
aš ant pirštų galiu suskaičiuoti kiek kartų buvau KristiAnoj biggrin.gif

nemoku vaidinti Lietuvos grietinėlės tai ir neinu irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 03 11, 12:35)
aš ant pirštų galiu suskaičiuoti kiek kartų buvau KristiAnoj biggrin.gif

nemoku vaidinti Lietuvos grietinėlės tai ir neinu irnesakyk.gif


as ir drinks_cheers.gif
nors tokiu brangiu produktu efekta turi ir kiti pigesni produktai, kurie parduodami ne Kristianoje..
o juk kur turtuoliams pasijaust elitu ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
apie tai,kad kristianoje ar sarmoje prastesni produktai nei tarkime pirkti paryziuje sephoroj esu girdėjus ,bet pati taip neužtaikiau ( kad nieko ten ir neperku)

bet greiciausiai , net jei taip ir yra, pvz.: kvepalai neskiedžiami o pagaminti jau iš pigesnių, prastesnių ingridientų kur nors pabradėj ar bulgarijos kaime ( čia kaip pvz.)
o apie pardavėjas (iki konsultančių joms dar toli) savo nuomone turiu , bet dabar tingiu reikštis tongue.gif šiaip jau tikiuosi ,kad viskas eina tik geryn tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2007 03 11, 23:03)
apie tai,kad kristianoje ar sarmoje prastesni produktai nei tarkime pirkti paryziuje sephoroj esu girdėjus ,bet pati taip neužtaikiau ( kad nieko ten ir neperku)

bet greiciausiai , net jei taip ir yra, pvz.: kvepalai neskiedžiami o pagaminti jau iš pigesnių, prastesnių ingridientų kur nors pabradėj ar bulgarijos kaime ( čia kaip pvz.)
o apie pardavėjas (iki konsultančių joms dar toli) savo nuomone turiu , bet dabar tingiu reikštis tongue.gif šiaip jau tikiuosi ,kad viskas eina tik geryn tongue.gif


tai as suprantu, kad viskas eina geryn, bet nuo tokios duobes, tai tas gerumas dar ilga laika netenkins smile.gif
kaip sakoma daromas geras biznis Lietuvoje.. dabar labai dziaugiuosiu kvepalus prikusi uzsieny nei Lietuvoje, nors kaina buvo kokiais 20-30Lt brangesne, bet sirdi ramiau tongue.gif
Atsakyti
visiškai sutinku, kad Lietuvoj originalius ir gerus kvepalus nusipirkt išskirtinis dalykas ax.gif nesvarbu, kad sumoki virš 200 lt, bet tikrai negali būti grantuotas,kad tai bus originalas schmoll.gif plius kaina tokia, kad tikrai žymiai labiau apsimokapikrti užsienyje smile.gif kitas dalykas, padirbti kvepalai ir ypač per išpardavimus,pati šį savaitgalį nusipirkau "padirbtus" kvepalus už 70lt :)ir kodėlgi taip nedaryt kvapas laikosi gerai ir nuo originalo neatskirsi nei kvapo nei buteliuko smile.gif cool.gif
Atsakyti
aš manau, kad pas mus prastesni kvepalai, kosmetika, nes kosmetikos korporacijos gamindamos kosmetiką gamina atskiras partijas Vakarų Europai, Rytų Europai ir pan.

tai mes deja priskiriami prie tų prastesnių, tai ir kosmetiką gauname atitinkamą doh.gif

nelaiko mus žmonėmis doh.gif
Atsakyti
Kainos didziules (niekuo nesiskiria nuo norvegisku, tik vat zmoniu pajamos tikrai netos), servisas siaubingas....
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2007 03 12, 11:31)
Kainos didziules (niekuo nesiskiria nuo norvegisku, tik vat zmoniu pajamos tikrai netos), servisas siaubingas....


vat butent kai palyginu kainas ir pajamas lietuviu su norvegu tai siaubas, uztat ir nesinori gristi... o ten dar ir kokybe geresne...
kada Lietuvoj reikalai pasikeis ne aisku... todel neperku nieko brangaus Lietuvoj, ypac Kristianoj, nes kokybe neatitinka kainos...
Atsakyti