Įkraunama...
Įkraunama...

KristiAna

QUOTE(vetruze @ 2011 11 15, 17:34)
bet,juk visur visko pasitaiko,matyt,merginos nesuziurejo,nes siaip tai kiekviena menesi yra perziurimi galiojimai,jei nors koks kabliukas viskas yra grazinama i sandeli,sunaikinimui

nesuziureti galima jai butu max 2savaites galiojimas pasibaiges, o cia metai ir gi rase kad ne tas vienas jos lupdazis o ir visi kiti.Paprastas neatsakingumas
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2011 11 15, 17:34)
bet,juk visur visko pasitaiko,matyt,merginos nesuziurejo,nes siaip tai kiekviena menesi yra perziurimi galiojimai,jei nors koks kabliukas viskas yra grazinama i sandeli,sunaikinimui


bet tai jei galiojimas pasibaiges pries metus, tai kiek jau menesiu tada tos merginos nesuziurejo....
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2011 11 15, 16:34)
bet,juk visur visko pasitaiko,matyt,merginos nesuziurejo

vietoj buvimo uodegom geriau dirbtų smile.gif
Atsakyti
Sveiki.Gal kazkas jau pirko per praeitas Jamam akcijas. Dabar paskelbe jog taikys dvigubas nuilaidas klientams su kristianos kortele. Tai jei turiu 4% nuolaida tai bus 8% ? Ar jei kazkam konkreciam taiko nuolaida ji bus dvigubai didesne su kortele?
Atsakyti
QUOTE(agnulia @ 2011 11 17, 16:47)
Sveiki.Gal kazkas jau pirko per praeitas Jamam akcijas. Dabar paskelbe jog taikys dvigubas nuilaidas klientams su kristianos kortele. Tai jei turiu 4% nuolaida tai bus 8% ? Ar jei kazkam konkreciam taiko nuolaida ji bus dvigubai didesne su kortele?

o kur paskelbe?
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2011 11 17, 16:31)
o kur paskelbe?

Va cia yra sarasas parduotuviu ir nuolaidu.
Tik nelabai suprantu ju prasme?
Atsakyti
QUOTE(agnulia @ 2011 11 17, 18:02)
Va cia yra sarasas parduotuviu ir nuolaidu.
Tik nelabai suprantu ju prasme?

tai,taip bus dvigubai tasku
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2011 11 17, 17:58)
tai,taip bus dvigubai tasku

dvigubai daugiau grįš į kortelę negu priklauso ? unsure.gif 4u.gif Ar dvigubai daugiau bus galima nuskaičiuot ką nors perkant ? smile.gif blush2.gif (pvz.: jei pas mane 10 taškų, tai nusiskaičiuot bus galima 20) bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saharienne: 17 lapkričio 2011 - 20:58
QUOTE(Saharienne @ 2011 11 17, 21:56)
dvigubai daugiau grįš į kortelę negu priklauso ?  unsure.gif  4u.gif Ar dvigubai daugiau bus galima nuskaičiuot ką nors perkant ? smile.gif  blush2.gif  (pvz.: jei pas mane 10 taškų, tai nusiskaičiuot bus galima 20)  bigsmile.gif  blush2.gif

perkant bus dvigubinami taskai, turimu korteleje, norint pirkti nedvigubina:)
Atsakyti
Na, grįžtant prie mano "pasenusio" lūpdažio, tai pagal nuorodą, jis pagamintas 2007 metais blink.gif, o pirktas 2011. Tai kažkuo labai nusivyliau - arba Kriste arba tom nuorodom... Pagal jas ir SM esu nusipirkus pasenusių daiktų, bet gal be reikalo parinuosi g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti