Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečių poliklinikos pediatrai

QUOTE(TJolke @ 2009 10 14, 13:07)
Liftai yra du, bet nedideli, vienodi. Mes su savo sportiniu Cicco visada tilpdavome.  Gerai pagalvojus, jei vieni be papildomu zmoniu ivaziuotumet, tilptumete ir jus su bet kokiu. Manau isderinsite toki varianta, gal ir zmones uzleis. Ne visada ten grustis. Vaiku pediatrai 4 aukste.

oi labai ačiū už informaciją, visur ieškojau bet neradau , tai pagalvojau, čia paklausiu blush2.gif
Atsakyti
Mes lankomės pas gydytoją Antuševa. Puiki gydytoja ir sesutė labai fainai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Landrita @ 2009 04 01, 14:33)
na, mes pas Volobujeva...ji tokia keistoka.
nepatarciau..

Mes buvom antradieni pas Volobujeva,siaip atrode nieko gydytoja..ejom,nes siaubingas dukros kosejimas,ypac 10-12 nakties ir ryte jau nuo kokiu 6 val.Nes su vemimais.Nuejom,pasisakem kas darosi,ir kaip tycia manoji nenusikosejo nei karto per kokias 5 minutes.O ji man ir sako"jau jeigu vaikas tikrai koseja,tai koseja ir pas mus" doh.gif Paskui klausia gyd.manes :"i darzeli vesit?" sakau ,kad nevesiu...Ir traukiu dokumentus is rankinuko,del biliotenio,o gyd.man sako:"tai jums dar ir biuletenio reikes?" doh.gif
Zodziu,likau labai nepatenkinta schmoll.gif Bet biuleteni turiu iki rytdienos,dave.
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2009 09 14, 09:14)
ech, musu gydytoja atostogauja. teks pas Luksiene eit su serganciu vaiku ir prashytis  be talono (talonu visai savaitei nera). jau dabar bloga kai pagalvoju doh.gif  vel ishkalbes doh.gif  esam jau syki taip buve - apziurai sugaisho gal 3 minutes, pacientu nebuvo tuo momentu visai, o atklausiau apie kulturos neturejima ir neiissiauklejima ir nemandaguma..... nes be talono eit negalima!

Luksiene buvo ir mano pediatre doh.gif nerekomenduoju schmoll.gif
todel kai tik gime mano dukryte, iskart sakiau kad noriu uzsiregistruot pas betka, tik ne pas ja biggrin.gif
Musu pediatre Vederiene, tikrai labai faina thumbup.gif
Atsakyti
O as pas Luksiene ir labai patenkinta.
Man ja rekomendavo kelios reiklios drauges, kuriu as nuomone gerbiu ir neapsirikau.
Gimdymo namuose kai klause, tai net prasiau, kad pas ja.. Kad nereiktu paskui persirasineti.
Ir nesigailiu: visi skiepai laiku, lanke kiek reikia namuose, skambinu kada noriu, perskambina net per sventes. Visada priima vos "kostelejus". Liepia pasirodyti po kazkiek dienu, jei neateini pati skabina ir klausia, kodel neatejot.. Prie duru nelaukiau ilgu eiliu, pyksta jei veluojama..
Tiesa, ji griezta, be uzuolanku, konkreti, turi ir savotiskos ironijos, bet as nemegstu tokiu, kaip dabar populiaru sakyti" vis glostanciu ir i vata vyniojanciu".

Buna gyvenime apskritai visokiu situaciju renkantis gydytojus ar kazkokiam konfliktui atsiradus. Kartais aplinkybes susiklosto taip, kad pasirenki viena arba kita. Vienam tas geras, kitam - kitas.

Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 08 12, 11:40)
Nieko neradau apie Stankaitiene. Gal kas gali ka nors apie ja parasyti? Mums viena mamyte is kaiminystes rekomendavo ja kuo greiciau pakeisti  g.gif



QUOTE(aquilatel @ 2008 11 06, 14:41)
Nu vienu zodziu... Kadangi, kaip rasiau anksciau, Stankaitiene man irgi prie sirdies nelipo, tai pasikeitem gydytoja ir dabar rami galva. Nereiks abejoti kiekvienu daktares zodziu. Nes Stankaitiene kazkodel visiskai nepasitikejau.


dar gimdymo namuose paklause kokioj poliklinikoj registruosites.. paminejau kalnieciu.. ta pacia diena gryzus i namus, apsilanke sesute, po keliu min si gydytoja... dabar turetume registruotis pas ja..
bet ne per daugiausiai atsiliepimu cia apie ja? unsure.gif g.gif g.gif g.gif
dar klausimelis: galima bet kadapersirasyt pas kitagydytoja toje poliklinikoje? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Nu geras... Mes ir uzsirasem neseniai pas Luksiene. Nu nereali gydytoja. Lygiai taip pat, rekomendavo daruge. Tai nuejau, atsisedau prie jos kabineto, nei uzsirasius, nei susitarus ir laukiau. Galvojau isvarys taai isvarys. o mes net ne kalnieciu rajone gyvenam. Bet prieme, prirase mus, priziuri. Labai saunu. Pati domisi. Nereik atejus litaniju skaityt. Problemas pati pamato, ir sprendziam ka daryt. Super. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
mano maziuke jau beveik 3m priziuri Luksiene, kazkaip nieko bologo negaliu apie ja pasakyti, nei per daug saldi, nei per daug grubi, man ji pats tas. visada siuntimus israso kur reikia ar pazymas i darzeli, buna kad ir be talonu nueinam kai labai reikia, tai nei pyksta ji del to nei ka, jei reikia ir telefonu pakonsultuoja. kol dukryte buvo visai maziuke visada priimdavo be eiles, prasydavo, kad vyresni uzleistu, o dabar mes pacios maziausius uzleidziam, zodziu ji man tikrai supratinga ir thumbup.gif
Atsakyti
Mes lankomes pas gydytoja Chudinskaja. Sesele labai puiki. Kai maziui buvo 4 men., lankemes, tai pasakiau, kad vaikui plaukuciai slenka ir lyg pakausiukas plinka, bet gydytoja net galvytes neapziurejusi nieko nesake, tik sedejo ir kazka rase i kortele. Kai suejo 6 men.,vel nuejom, gydytoja jau nusistebejo kada mano vaikui pakausiukas pradejo plikti. Pasakiau, kad kai buvom 4 men.sakiau apie tai, bet ji tik apsimete, kad negirdi ir liepe vitamino D daugiau gerti, nors pries tai klausiau ar nereikia didinti dozes, pasake, kad ne. Lankydamasi parodziau, kad vaikui ant skruosto netoli ausytes iki smilkinuko atsirado toks kaip odos issausejimas. Ji net gerai neapziurejusi pasake, kad patepciau kremukais ir praeis. Nors tepiau, bet nepraejo, tik pradejo tokia luobele detis. Uzsiregistravau pas gydytoja vel. Nuejom, viskas vyko gal 5 min., paziurejo, pasake, kad cia odos uzdegimas, israse tepaliuko ir viskas. Tepiau tuo tepaliuku, viskas kaip ir praejo, bet gal per ilgai tepiau, net nezinau. Dabar vel raudona, kasosi. Paskambinau, bet aisku, kad ji neprisimine tokio ivykio, kad pas ja buvom, o buvom pries savaite. Tai pasake, kad jam alergija maistui. Nusterau, nes kiek vartojo tyreles ar koses jokiu odos problemu neturejo. Kai pasakiau, kad ji israse tepaliuko, tepasake, kad ir kiek tepsit, vis tiek nepranyks. Dabar liepe stebeti vaika, kai pavalgo kam alergizuoti gali, atrinkti produktus. Jei nepavyks, tada gal gausiu siuntima pas alergologa. Nutariau nelaukti ir vaziuoti privaciai pas alergologa, nes klinikose iki vasario vidurio nera laisvu taloneliu.
Kiekviena karta apsilankius pas ja ima tik pyktis, jei pati kazko nepaklausiu, tai ji tikrai nepasakys. Sesele daugiau ismano uz gydytoja.
Dar vienas dalykas. Kazkur skaiciau, kad galvytes ir krutines apimtys turi sutapti. Taciau maniskio galvyte yra didesne nei krutine. Tai gydytoja pasake, nepergyvenk, vaiko didele galva kaip Kubiliaus, bus protingas. doh.gif
Noreciau persirasyti pas kita gydytoja, bet nezinau pas kuria...
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 11 24, 12:51)
Luksiene buvo ir mano pediatre  doh.gif nerekomenduoju  schmoll.gif
todel kai tik gime mano dukryte, iskart sakiau kad noriu uzsiregistruot pas betka, tik ne pas ja  biggrin.gif
Musu pediatre Vederiene, tikrai labai faina  thumbup.gif




mes taipat pas vederiene tai nlb schmoll.gif na nebent bilietenio reikia g.gif
Atsakyti
Gyd. Kaminskaite thumbup.gif visada pataria ir daug su paciu vaiku bendrauja. tikrai rekomenduoju. thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal galite pasidalinti svieziais ispudziais apie gydytoja STANKAITIENE? Nes kiek cia radau, tai nelabai iseina nuomone susidaryti, o mus gimusius jai priskyre, tai jau bijau pirmojo vizito, nes man gydytoja labai svarbi - pati maza buvau pas nekokia gydytoja, tai zinau ka tai reiskia... Is anksto aciu smile.gif
Atsakyti