Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dovanos yra saugios?

pasakykit, kur slepiat dovanas? g.gif nes mama turi savybe ko nors ieskodama netycia rasti dry.gif tai kas turetu buti randama tik per newyear.gif
Atsakyti
Slepiu antresolėse, kur yra tik mano vienos tvarka ir daiktai.
Atsakyti
wink.gif Sveikute, manau geriausia dovaneles paslepti savo daigtuose ir kuo auksciau nestuke.gif
Atsakyti
ash vyrui dovana paslepiau tarp daiktu kurie bus ishemami tik pavasari biggrin.gif ten paprasciausiai nera ko jam lysti ir todel tikrai neras thumbup.gif
Atsakyti
laugh.gif laugh.gif nu kur tik mano mama nepaslepdavo, visad rasdavau laugh.gif Taip vienakart lipdama spintos lentynom i antresoles, ir islauziau lentyna ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Atsakyti
Jei dovanai nekenkia - galima slepti savo masinos bagazineje arba bardacioke wink.gif
Atsakyti
Galima ir pas kaimynus laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Baltupyte @ 2004 12 04, 22:13)
Galima ir pas kaimynus laugh.gif laugh.gif laugh.gif

paskui eini pries kaledas ir sakai "atiduokit dovanas" laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Laisvė @ 2004 12 04, 18:49)
Slepiu antresolėse, kur yra tik mano vienos tvarka ir daiktai.

ir aš, nors yra šiokia tokia rizika, kad vyras ras, jei maišan neįkišiu rolleyes.gif (jo daiktai lentyna žemiau toj pačioj antresolėj rolleyes.gif )
Tema tai super biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
atsimenu nuo manes mama niekada nepaslepdavo dovanu, visad rasdavau... net jei ir i darba issinesdavo, man visai netycia gaudavos, kad vistiek rasdavau laugh.gif laugh.gif dabar turiu keleta slaptu vieteliu: kadangi turiu pianina namuose ir jei dovana lengva, kaip pvz. papuosaliukai, tai slepiu pianine laugh.gif dar slepiu savuose daiktuose, tarp rubu... jei dovana didele, tai jau tada sunkiau...atsimeu vienais metais lagamine slepiau, zinojau kad nieks neatdarys, o jis po musu lova, tai ir paslepiau smile.gif ir visus kartus nerado laugh.gif
Atsakyti
Dovana nuo vyro slepiu darbe, jei bunu ja nupirkus is anksciau, o dazniausiai slepti dovanos nereikia, nes:
a) nuperku ja paskutine diena;
cool.gif nuperku kelios dienos iki svenciu ir neiskentusi padovanoju rolleyes.gif
c) esant reikalui galiu ikisti i stalciu su mano apatiniais (ten vyras niekada nelenda ir apskritai mano vyras nesiknaisioja po mano daiktus)
Atsakyti
Vienais metais nežinau tiksliai kur buvo paslėpta dovanėlė man, bet kai vyras įėjo į vonią-išlindo tik po pusvalandžio laugh.gif -įtariu buvo oro ventiliacijos angoj "pakavojęs" biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti