Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dovanos yra saugios?

Labai saugios dovanos ir rūsyje, sukrautos į tuščią dėžę. Ir kadangi rūsiu žiemą nesinaudojame, tai dovanos buvo tokios "saugios", kad apie jas prisiminiau tik tada, kai jau reikėjo sudėti po eglute. Tikrai nesmagu buvo vidurnaktį leistis iš ketvirto aukšto į rūsį...
Atsakyti
Davaną vyrui nykštukai paslėpė mano apatinių stalčiuje. Guli tarp liemenukų ir triusikėlių. Vyras niekada ten nelenda. O vaikų ir kt. dovanėlės ant antresolių auštai aukštai. Aš su taburete vos užkėliau. Dovanas rast visai nefaina. Vaikystėje esu radus, bet buvo liūdna gaut. O visai neseniai radau savo gimtd. dovaną nuo vyro. Lipau tarp senų rūbų maišų kažko paieškot ir radau man nežinomą maišą- o ten - chalatėlis clap_1.gif Nebebuvo staigmenos kai gavau sad.gif vaidinau, kad labai džiaugiuosi ir nustebus, bet jau ne tas....
Atsakyti
As tai visada zinodavau, ka gausiu dovanu mazdaug iki 17 m biggrin.gif Iki kokiu 13 visada rasdavau laugh.gif (ko gero pati zinojau ne maziau slaptavieciu nei mama), o veliau - mama pati paklausdavo, ko noreciau gauti dovanu. Siemet uzsiprasiau masaziniu kamuoliuku thumbup.gif
Kai turesiu savo vaiku, tai tikrai atrasiu slaptavieciu, kadangi siuo klausimu esu isradinga clap.gif Patirtis is praktikos, kadangi megdavau kai kuriuos savo daiktus laikyti taip, kad niekas nerastu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2004 12 06, 11:10)
Vienais metais nežinau tiksliai kur buvo paslėpta dovanėlė man, bet kai vyras įėjo į vonią-išlindo tik po pusvalandžio laugh.gif -įtariu buvo oro ventiliacijos angoj "pakavojęs" biggrin.gif  biggrin.gif

biggrin.gif
QUOTE(milabra @ 2004 12 06, 22:50)
Vat aš jau šįmet palikau dovanas darbe, nes dukra po mokyklos viena namie sėdi, tai prisimindama save esu garantuota, kad kuičiasi visur  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

ir as taip darydavau laugh.gif blush2.gif
Atsakyti
Patikimiausia dovanas laikyti pas gerus kaimynus arba draugus. 100% garantija. Namie paslėpti neįmanoma- bent mano tėveliams nepasisekė nė karto mirksiukas.gif
Atsakyti
ech jus turbut nesuprantat koks malonumas po namus kuistis ir dovanu ieskoti thumbup.gif niekaip negaliu pamirsti kaip pernai brolis visus namus aukstyn kojom verte dovanos beieskodamas, gerai kad nesugalvojo po mano lova pasiziureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 10 23, 21:01)
Patikimiausia dovanas laikyti pas gerus kaimynus arba draugus. 100% garantija. Namie paslėpti neįmanoma- bent mano tėveliams nepasisekė nė karto mirksiukas.gif
o tai kaimynai tikriausiai vaikų neturi g.gif . Na aš jau nupirkau rudenį savo mažajai Kalėdoms divaną, bet didžioji jau spėjo cry.gif atrasti. Jau nervina tas lindimas visur be tikslo doh.gif
Atsakyti
O pas mus kaip taisykle visada dovanos budavo - antresolese. As tai kazkaip nedrisdavau ten knaisiotis, bet vyresnis brolis - VISADA..
Tai dasigyvenom iki tiek, kad as prasydavau jo nesakyti, kas ten man padeta.. o kai susipykdavom gasdindavo, kad pasakys kas manes laukia per kaledas biggrin.gif

O kai pati netycia radau savo dovana, tai negalejau tverti ir prisipazinau ax.gif ko pasekoje gavau nauja siurpriza thumbup.gif
Atsakyti
hmm, įdomu, aš niekada dovanų neieškodavau. Net minties nekildavo, o jei ir būčiau sugalvojusi, kad taip įmanoma padaryt, kaži ar būčiau dariusi, nes visad mėgau patį Kalėdų rytą, kai imi ir (kažkodėl ax.gif ) atsibundi anksti ir bėgi eglės tikrint biggrin.gif
Atsakyti
Mano mama megdavo slepti sofoj-lovoj i batu deze. tongue.gif Bet as vistiek isknisdavau.
Atsakyti
O as nepamenu ar ieskodavau - matyt ne.. Bet gal karta koki netycia atradau.. Zodziu nieko nepamenu, tik buvo keleta kartu, kai buvo baisinis dziaugsmas radus dovanu po eglute biggrin.gif wub.gif Bet tai buvo taip seniai, nes po to tevai musu tiesiog klausdavo ko norim arba pinigu duodavo... Siuo atzvilgiu visai neidomu. Bet Kaledos vis del to graziausia svente! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
o tai kaimynai tikriausiai vaikų neturi g.gif .

Turi turi... Tokių pat smalsučių. Bet įsivaizduokit tų smalsučių reakciją, kai po eglute randa visiškai ne tai, ką buvo aptikę spintoje/ batų dėžėje/ sofoje ar dar kažkur kitur "paslėptą" tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti