Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis...

Rubberneck - o kodėl manai kad aš nesiruošiu skanuoti ir dalintis g.gif , juk rašiau kad knygas skanuosiu, bet vat apsirgome verysad.gif , juo lab kad vienai forumietei prižadėjau wub.gif
Kažkaip įdomu skaityti, kai žmogutis užtikrintai aiškina ką aš darysiu
Atsakyti
QUOTE(ramkos @ 2007 03 14, 09:25)
Labai aciu, Ievuschka, kad pasidalinai slaptazodziu ir su manim. Siandien ryte man tai buvo didele dovana ir staigmena biggrin.gif  Slaptazodi saugosiu kaip savo aki. Bet kuriuo atveju, jeigu sugalvosit ivesti mokesti, sutinku atsilyginti.
Ir dar, tavo sukurti papuosalai kaip visada  thumbup.gif

tau pasiseke...o va as visai i klubo standartus nepatenku doh.gif angel_sadangel.gif Ir darbelio negaliu parodyt, nes daug maz normalius isdovanojau. O pacius pirmus taip gilai sukisau ir istrauksiu nebent pacia tamsiausia nakti lotuliukas.gif ir tai bus geda blush2.gif .
O jei rimtai, ta as vel su klausimuku pas jus. Kas dazot vilnele, acta pilat verdant ar jau baigus virti? ax.gif ir kiek mazdaug pilat? Isbandziau dazyma pagal Doseth duota metodika mikrobanginej, tai galiu tik zemai zemai nusilenkt ir pasakyt tau ACIU notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Tikrai labai geras dalykas ir laiko neuzima ir nesmirda taip.
Atsakyti
smile.gif Ievuschka tavo apyranke ir sage neapsakomai grazios. O kokie cia akmenukai, ar tikri ar karoliukai? Aplamai visas tavo stilius gaminiu toks rafinuotas, subtilus. wub.gif

Nelabai smagi bet matyt butina diskusija cia verda. Kaip bebutu naujokai tikrai labai nesmagiai jauciasi unsure.gif juolab tokie kurie i jokia komercija is velimo net nepretenduoja.

Sakykit nuosirdziai, velimo ases, juk jus kai moketes velti ar tikrai nesat nukopijavusios ar bent panasiai padariusios "anoj knygoj" ar "kazkur internete" matytu dalyku vien todel kad suprasti kaip tai daroma?
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2007 03 14, 10:07)
Dėl to kopijavimo- kaip įrodyti, kad aš nukopijavau kažką, kai aš tikrai žinau, kad aš nekopijavau? pavyzdžiui, sumąsčiau aš karolius, susivėriau, man jie atrodė ypatingi, tokių niekur nemačiau (nu nespėju visų temų išvartyt). Ateinu į forumą su pakilia nuotaika, galvoju- jau girsiuos flirt.gif, atsiverčiu puslapį, o čia bac- mano karoliai blink.gif. Kas juos nukopijavo, jei aš niekam dar nerodžiau? Man atrodė, kad tai mano idėja, tik po to radau ją internete jau panaudotą... Taip , kad tos idėjos slidus dalykas, daug kam panašios gali ateiti. Ir dažni naujokių darbų palyginimai su senbuvių ir pastovus mynimas- kad jei kopijuoji, tai bent jau gražiau tai daryk doh.gif labai jau negražiai iš šono atrodo cool.gif, o ir nesmagu ką nors parodyti...


Taip,būna tokių dalykų,kad darai darai, myluoji čiučiuoji kažkokį darbelį,nuglaistai iki negaliu, o kažką panašaus jau kitas parodė.Bet čia ir skirtumas-panašaus.T.y. idėjos sklando visur, kartais net nejauti,kaip kurią nors pagauni, o ją panaudojus gimsta darbelis.Bet kai kopijuojamas būtent konkretus darbas, o ne idėja-man atrodo visą laiką čia apie tai ir kalbam.Gaila,kad suprantat ne taip.
Idėja, pvz. veltinio suktinukai-vyniotiniai. Bet kiek visko daug ir skirtingo galima iš jų padaryti, o ir juos pačius 100 rūšių išgauti, ir suverti vienaip, antraip, tarpusavyje sulipdyti, ir t.t. ir pan. Kas dabar gali pasakyti-kieno čia ta idėja-veltinio vyniotinius daryti? O va konkretaus darbo tiesioginis kopijavimas-visai kas kita... Atsiprašau, jei klydau visa tai rašydama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 03 14, 10:18)
Galiu tave suprasti.  Bet siūlyčiau vis tiek parodyti ir apginti savo darbą.  Svarbu, kad tau patinka ir tikrai žinai, kad pati tą darbą kūrei.  4u.gif


Tai kad nėr labai dėl ko gint, aš nuoskaudų dėl to nejaučiu irnesakyk.gif. Tiesiog toks pastebėjimas paskutiniu metu, labai daug kas jautriai reaguoja, jei pas ką nors pamato panašius darbelius į savo, ar gerų draugių ax.gif
Papildyta:
Ievushka, vat ten kur tikslingai nukopijuoja, tada tai tikrai nesmagu, pati žinau doh.gif. bet, kad dabar visi visur kopijuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2007 03 14, 11:24)
smile.gif Ievuschka tavo apyranke ir sage neapsakomai grazios. O kokie cia akmenukai, ar tikri ar karoliukai? Aplamai visas tavo stilius gaminiu toks rafinuotas, subtilus.  wub.gif

Nelabai smagi bet matyt butina diskusija cia verda. Kaip bebutu naujokai tikrai labai nesmagiai jauciasi  unsure.gif juolab tokie kurie i jokia komercija is velimo net nepretenduoja.

Sakykit nuosirdziai, velimo ases, juk jus kai moketes velti ar tikrai nesat nukopijavusios ar bent panasiai padariusios  "anoj knygoj" ar "kazkur internete" matytu dalyku vien todel kad suprasti kaip tai daroma?


mergaites, visai ne apie tai kalba. SAU kiekvienas gali kopijuoti ka nori, bet PARDAVIMUI- ne. Nebent nurodant kieno daiktas, gavus sutikima ir pan. cia teorija tokia, praktikoj, kaip zinom visaip pasitaiko. bet diskusija siuo atveju apie teorija.

dar del knygu, kad ramiau butu skanuojanciom- bibliotekoj asmeniniam naudojimui gali kopijuot kokias tik nori knygas, susimokedama bibliotekos nustatyta nario mokesti, taippat bibliotekos nustatyta mokesti uz kopijas, jei knygu negalima issinesti.. Gal ir mes galim tokiu principu platinti knygutes. bent jau klubo viduje. Ir isvis- del narystes, klubo kurimo ir pan- dar nemazai vandens nutekes, bet as tikiu, kad jis bus:)
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2007 03 14, 11:20)
Rubberneck - o kodėl manai kad aš nesiruošiu skanuoti ir dalintis g.gif , juk rašiau kad knygas skanuosiu, bet vat apsirgome verysad.gif , juo lab kad vienai forumietei prižadėjau wub.gif
Kažkaip įdomu skaityti, kai žmogutis užtikrintai aiškina ką aš darysiu

Tokį įspūdį apie tave susidariau. rolleyes.gif Na, nepyk, suklydau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 03 14, 10:30)
Gal ir mes galim tokiu principu platinti knygutes. bent jau klubo viduje. Ir isvis- del narystes, klubo kurimo ir pan- dar nemazai vandens nutekes, bet as tikiu, kad jis bus:)

zinokit nario mokestis turi buti apskaitomas buhalteriskai g.gif man atrodo o ta daryt gali juridinis asmuo...
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 03 14, 10:30)
mergaites, visai ne apie tai kalba. SAU kiekvienas gali kopijuoti ka nori, bet PARDAVIMUI- ne. Nebent nurodant kieno daiktas, gavus sutikima ir pan. cia teorija tokia, praktikoj, kaip zinom visaip pasitaiko. bet diskusija siuo atveju apie teorija.
dar del knygu, kad ramiau butu skanuojanciom- bibliotekoj asmeniniam naudojimui gali kopijuot kokias tik nori knygas, susimokedama bibliotekos nustatyta nario mokesti, taippat bibliotekos nustatyta mokesti uz kopijas, jei knygu negalima issinesti.. Gal ir mes galim tokiu principu platinti knygutes. bent jau klubo viduje. Ir isvis- del narystes, klubo kurimo ir pan- dar nemazai vandens nutekes, bet as tikiu, kad jis bus:)


Visą laiką sukosi ant liežuvio,o įvardint nepavyko doh.gif Būtent-jei darai sau, bandai, mokaisi-tai ir kopijuoji, o pardavimui-tai dievaži, šiukštu nono.gif
Papildyta:
QUOTE(Maša @ 2007 03 14, 10:34)
zinokit nario mokestis turi buti apskaitomas buhalteriskai g.gif man atrodo o ta daryt gali juridinis asmuo...


Tai jei klubas bus oficialiai įkurtas, tai ir bus juridinis asmuo.Ar ne taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2007 03 14, 12:24)

Sakykit nuosirdziai, velimo ases, juk jus kai moketes velti ar tikrai nesat nukopijavusios ar bent panasiai padariusios  "anoj knygoj" ar "kazkur internete" matytu dalyku vien todel kad suprasti kaip tai daroma?


Nesulauksi atsakymo, nes nė viena savęs vėlima ase nelaiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Reiks susitikime visus klausimus aptart smile.gif Turim laiko iki 23 ar 24 dienos, pamastykim, labai sauni ideja kurti kluba, as laisvas paukstis i jokius darbus neplanuoju grizti, tai galeciau prisideti prie tu popierizmu mielai smile.gif
P.S. pastebejimas, daug stebetoju islindo, kurios iki siol tik is uz kampo tema skaite, va.... nes atsirado informacijos napasiekiamos.... o manau va ikurus kluba atsiras nemazai jos nariu thumbup.gif
taip, kad su slaptazodziu viesinimu manau nereik skubet smile.gif
Darom sarasiuka manau del susitikimo ir diena kuria susitinkam? Man geriau gal butu 23 diena, nors i infekcija eisiu 24, bet pries rengini nelabai galesiu susitikt...
Atsakyti
QUOTE(Rubberneck @ 2007 03 14, 11:32)
Tokį įspūdį apie tave susidariau.  rolleyes.gif Na, nepyk, suklydau  blush2.gif


Ai doh.gif dabar man dašuto, paprasčiausiai tu nesupratai mano jumoro ( kai atsakiau į žinutę)

O su knygų ar žurnalų talpinimu internete reikia būti labai atsargioms. Nes maždaug prieš pusmetį rusaičių forume internete buvo kaupiami visi žurnalai ir visi galėjo parsisiųsti, kol neprisikabino organizacija (kuri irgi aiškino kad atstovauja autorinėm teisėm) ir nepareikalavo ištrinti visuų žurnalų. Bent ta organizacija rusaitėms aiškino, kad žurnalų viešas platinimas kad ir internete, pažeidžia autorių (čia buvo šnekama apie leidėjus, kurie tuos žurnalus leidžia) teises.
Tad manau, kad neverta skubėti ir slaptažodį viešinti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopkė: 14 kovo 2007 - 11:04