Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis...

Sveikutes, ka tik aptikau puslapiuka www.veltinis.lt . Graziu darbeliu yra thumbup.gif Netgi galima patalpinti savo darbelius thumbup.gif
Atsakyti
gaila, bet į susitikimą man tolokai ir brangokai - bet būčiau labai dėkinga, jei nepamirštumėt naujienomis pasidalinti. - linkiu gero pasibūvimo. 4u.gif
Atsakyti
efi - tik balta vilnelė? Ar yra ir spalvotos?
Atsakyti
Kolkas tik balta unsure.gif
bet ji lengvai dazosi bigsmile.gif


QUOTE(ievuschka @ 2007 03 19, 13:49)
efi - tik balta vilnelė? Ar yra ir spalvotos?

Atsakyti
QUOTE(efi @ 2007 03 19, 11:54)
Kolkas tik balta  unsure.gif
bet ji lengvai dazosi  bigsmile.gif


Mikrobangės neturiu, o su puodais nesinori prie mažų vaikų užsiimt. Na, nebent baltos kada prireiks, kreipsiuos smile.gif
Atsakyti
Zinokit kaifuoju nuo rezultato, gi jau kadangi savo suknele sukarpiau.... na nera padeties be iseities, teks is jos palaidine padaryt, tai to silkinio sijono pradziai tik viena kisene iskirpau, jau ten tai tikrai silkas.... tai kaip faaaainai.... tai zadu kazka susikombinuot i susitikima, kad tik mano fantazijos issipildytu realybej .... svaigstu jau blush2.gif tik va sveikatos ner.... net nuo slogos akys uztino, lyg smelio pripiltos ir pastoviai lyg pro ausis traukiniai vaziuotu lotuliukas.gif blink.gif
Laukiu, kol kisene isdzius, gi dar tas silkas blizget turi wub.gif na bet gal cia tik man grazu.... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(DOSETH @ 2007 03 19, 10:19)
Galit ir mane prirašyti prie to sąrašiuko ax.gif
Papildyta:

Tai man labai įdomu kodėl penktadienį?
O jei apie pamušalus kalbėsit tai pusvalandžiu vėliau ateisiu.
Tiesa būsiu su mamka, jei vyras nesibraus.
Aurelia pasiimsim taksi ir nurūksim mirksiukas.gif
Papildyta:
Knopke kaip tapkes, ar darei?

Doseth, penktadienis... ir dar tokiu metu... patys kamsciai, cia tau ne Klaipeda verysad.gif Nubegt greiciau, nei su taxi... na tau sunkiau... gal sakau centre kur sugalvotumem? O Brodvejus? ten tokiu metu turetu but vietos...
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 03 19, 12:15)
O Brodvejus? ten tokiu metu turetu but vietos...


Maldauju tik ne Brodvėjus.... cool.gif

Mano sūnus irgi mielai pirmas mano tapces nešioja, geras daiktas visgi ta "skysta guma" - nei kiek neslidinėja berniūkštis, o kadangi tepiau tik juosteles, o ne visą padą,tai ir pėdutės neprakaituoja . Jau užsisakė mažius Pyterio Peno tapkių, jau laukiu žalios vilnos lotuliukas.gif

Vakar vėliau tapciukus visai leliukui ( 1mėn.), tai siaubas kiek prasimūčinau , norėjosi jau su pincetais dirbti doh.gif Ale išformavau kažkaip , vakare pabaigsiu ir nuotraukytę įmesiu blush2.gif Bet va gavosi tokis š... , kad dekoras nevienodose vietose... net nežinau kodėl... vienas - ten kur ir dėjau, o kitas nusmukęs... unsure.gif Per mažai suglosčiau pradžioj matyt cool.gif
Bet kai saka dovanotam tapciui į dekorą nežiūri tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzinyte: 19 kovo 2007 - 12:31
QUOTE(Aurelia @ 2007 03 19, 13:15)
Zinokit kaifuoju nuo rezultato, gi jau kadangi savo suknele sukarpiau.... na nera padeties be iseities, teks is jos palaidine padaryt, tai to silkinio sijono pradziai tik viena kisene iskirpau, jau ten tai tikrai silkas.... tai kaip faaaainai.... tai zadu kazka susikombinuot i susitikima, kad tik mano fantazijos issipildytu realybej .... svaigstu jau  blush2.gif tik va sveikatos ner.... net nuo slogos akys uztino, lyg smelio pripiltos ir pastoviai lyg pro ausis traukiniai vaziuotu  lotuliukas.gif  blink.gif
Laukiu, kol kisene isdzius, gi dar tas silkas blizget turi  wub.gif  na bet gal cia tik man grazu....  ax.gif
Papildyta:

Doseth, penktadienis... ir dar tokiu metu... patys kamsciai, cia tau ne Klaipeda  verysad.gif  Nubegt greiciau, nei su taxi... na tau sunkiau... gal sakau centre kur sugalvotumem? O Brodvejus? ten tokiu metu turetu but vietos...

siaip tai traku gatvej ra labai smagi arbatine... ir staliuka galima uzsakyt didesni..ir smc nelabai toli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 19 kovo 2007 - 12:33
QUOTE(*Diva* @ 2007 03 19, 12:32)
siaip tai traku gatvej ra labai smagi arbatine... ir staliuka galima uzsakyt didesni..ir smc nelabai toli

super !
as uz drinks_cheers.gif

P.S. beje, butu gerai, kad ateitu tos kurios uzsirase, nes po to tenka prijunginet stalus ir t.t..... as tiesiog uz tai, akd butu galima orientuotis i susitikimo dalyviu kieki, nes po to grustis, sedet susispaudus nepatogu... Taigi visos norincius, siuskit savo nora MINESOTAi i AZ wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 19 kovo 2007 - 12:37
Mergaitės gal galit kas telefono nr. man parašyti. Penktadienį visą parą dirbu ir nežinau kuriam mikrorajone. Bet jei netyčia dirbčiau Pylimo g. pusvalandį tikrai nuo darbo nuvogčiau ax.gif Labai noriu jus visas pamatyti rolleyes.gif

Iš ryto jau žinočiau ir paskambinčiau ar tikrai atlėkčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim@: 19 kovo 2007 - 12:41
QUOTE(rim@ @ 2007 03 19, 12:39)
Mergaitės gal galit kas telefono nr. man parašyti. Penktadienį visą parą dirbu ir nežinau kuriam mikrorajone. Bet jei netyčia dirbčiau Pylimo g. pusvalandį tikrai nuo darbo nuvogčiau ax.gif Labai noriu jus visas pamatyti rolleyes.gif

Iš ryto jau žinočiau ir paskambinčiau ar tikrai atlėkčiau.

Minesotai rasyk wink.gif Ji cia pas mus administratore wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 03 19, 14:32)
siaip tai traku gatvej ra labai smagi arbatine... ir staliuka galima uzsakyt didesni..ir smc nelabai toli


Tegu būna vieta ta arbatinė Trakų gatvėje. Šį kartą reikia prisitaikyti prie skubančių ir Mados infekciją, a ne? wink.gif .

Diva, ar galėsi užsakyti staliuką ir paskelbti adresą?


QUOTE(Aurelia @ 2007 03 19, 14:42)
Minesotai rasyk wink.gif Ji cia pas mus administratore wink.gif


Taip taip, prašom visas registruotis rašant man AŽ.
Jau turiu surašiusi 12 žmogeliukų. Vadovautis reikia principu "jei labai nori, tai reikia, atsisakyti nesveika" biggrin.gif .
Atsakyti