Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis...

QUOTE(saullute @ 2007 03 14, 13:05)
Tada imames darbo. Pirma knyga bus ikelta per siandiena, kita savaite nuskanuosiu ir sukelsiu antra. Gal per savaitgali dar kas prisiruos savaja biblioteka perziureti ir perkelti i skaitmenini formata. Padarysim pradzia, o toliau bus matyt.
Pirmas bibliotekos gyventojas bus si knyga.

Antras bus si:



Aš norėsiu "pavartyt" šias knygas. Kaip supratau už tai reikės susimokėti.
Tai norėčiau sužinoti tiksliai - kiek , kam ir kaip...
Atsakyti
QUOTE(balu @ 2007 03 14, 13:00)
Pasisakysiu ir aš, nors šiaip esu linkusi tyliai skaitinėti.
Suprantu senbuves, kurios nepatikliai žiūri į mus, naujokes. Jos visos pradėjo nuo nulio, o mums informacijos jau pilnos 19 temų, daug ko galima pasimokyti ir, svarbiausia, išmokti.
Atsargiai lendu į jūsų tarpą, nes pačiai vis atrodo, kad dar esu neverta, kad dar daug reikia išmokti, kad galėčiau bendrauti kaip lygi su lygiais.
O į klubą, kai jis bus, labai norėčiau, ir jeigu tik kas priims, begsiu išsižiojusi. Jei nepriims irgi labai neliūdėsiu ir velt tikrai nemesiu.

Norėčiau pritarti šiai nuomonei, negaliu nekišt trigrašio, nes esu naujokė irgi. Kažkuri pasiūlė rodyt savo darbus, kad galėtum tapti klubo nare, tai noriu paklaust: jei, tarkim aš, tik mokausi velti, ar bus kam įdomu, jei kilnosiu čia savo rutuliukus-karoliukus arba kosmetinę, ant kurios vietoj ramunės gavosi ištiškęs kiaušinis? O iki nors šiokio tokio profesionalumo toli (o gal jo ir nebus, kadangi bandau velti TIK savo malonumui). Ar tai reiškia, kad tokios kaip aš niekada negalėsime tapti klubo narėmis? verysad.gif
Dėl dalinimosi knygomis sutikčiau ir mokėti, kad galėčiau akis paganyt.
Dėl kopijavimo: Jei pagal pateiktą nuorodą vėliau gėlę, ar tai kopijavimas? Gi stengiesi tiesiog perprasti patį procesą, o ne pagaminti analogišką daiktą. Aš manau, kad tomis nuorodomis ir dalijamasi tam, kad kiti pasimokytų, o ne „štampuotų“. Be to, tikriausiai kiekvienos veliančios ta pati gėlė vistiek bus kitokia – spalvos, suvėlimas, vistiek kiekviena įneš savo dalelę...
ax.gif
Atsakyti
Skaitau skaitau pasisakymus ir balvoną veliu biggrin.gif Ko tai jam akys ant kaktos išsprogo lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėl savo darbų rodymo - visiškai pritariu. Nemanau, kad daugumai čia rašančių būtų įdomu žiūrėti į nusibodusius papuošalus. O aš vis dar užstrigusi šioje stadijoje, deja. Kitaip ir būti negali, kai prie vėlimo geriausiu atveju prisėdi ne anksčiau kaip 10 valandą vakaro.
Dėl narystės klube - manau, tikrai yra daug norinčių ir tarp tų, kurios tik skaito šį forumą.
Na, o jei sakoma, kad reikia rodyti darbelius, ką gi. Jei dar nepervargot nuo papuošalų, prašom smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Tikiuosi, kad labai neišpeiksite...
Atsakyti
QUOTE(Vaida_P @ 2007 03 14, 13:47)
Dėl savo darbų rodymo - visiškai pritariu. Nemanau, kad daugumai čia rašančių būtų įdomu žiūrėti į nusibodusius papuošalus. O aš vis dar užstrigusi šioje stadijoje, deja. Kitaip ir būti negali, kai prie vėlimo geriausiu atveju prisėdi ne anksčiau kaip 10 valandą vakaro.
Dėl narystės klube - manau, tikrai yra daug norinčių ir tarp tų, kurios tik skaito šį forumą.
Na, o jei sakoma, kad reikia rodyti darbelius, ką gi. Jei dar nepervargot nuo papuošalų, prašom  smile.gif
Tikiuosi, kad labai neišpeiksite...


Labai dailūs karoliai thumbup.gif
Pirmąjį-tai nors nuotakai ant kaklo smile.gif
Antrasis-toks sportinis, prie džinsų,
Trečiasis-santūriai šventei,kad ir į teatrą mirksiukas.gif

Gal ne tokie tikslai buvo, bet tokie mano įspaūdžiai.

Ir dar-prašom nesikuklint ir visos ir visi rodyt savo pasiekimus, kad ir nedidelius. Gi nereikia savęs(jei veliat neseniai ir retkarčiais) lygint su tom,kurios kasdien tuo užsiima jau ne vieną ir ne du mėnesius. Čia-kaip mokykloj: lygint galima tik patį mokinį su pačiu mokiniu, su juo pačiu,t.y. koks jis buvo tarkim metų pradžioj ir kaip jo darbai atrodo metų pabaigoj. Tik taip įžvelgiamas tobulėjimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū labai Ievuschkai už komplimentus!

Tiesiog tikrai nedrąsu rodytis ir girtis, patikėkit.
Atsakyti
Vaida, jau tau tikrai neturetu buti nedrasu, nes darbeliai tikrai labai kruopstus, dailus, dvelkiantys moteriskumu thumbup.gif
Atsakyti
Nereikia taip kuklintis ir su ta ramune kiausiniene lysti i tamsuji kamputi. Pamatytumet jus mano eksperimentu maisa ir jauciu, kad pas kiekviena po toki maisa atsirastu. Juk bandai vis eiti pirmyn ir kartais eksperimentai nepateisina lukesciu. As turiu tikra kiausiniene si kumpiu ir skylem biggrin.gif viana is pirmuju biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 14 kovo 2007 - 14:14
QUOTE(Katinytis @ 2007 03 14, 15:13)
Nereikia taip kuklintis ir su ta ramune kiausiniene lysti i tamsuji kamputi. Pamatytumet jus mano eksperimentu maisa ir jauciu, kad pas kiekviena po toki maisa atsirastu. Juk bandai vis eiti pirmyn ir kartais eksperimentai nepateisina lukesciu.  As turiu tikra kiausiniene si kumpiu ir skylem  biggrin.gif viana is pirmuju  biggrin.gif
[


lotuliukas.gif Turoi, turiu ir aš eksperimentų maišą bigsmile.gif Ranka vis nekyla išmesti. Brangūs jie man, kaip prisiminimai tongue.gif lotuliukas.gif
O dabar niekaip negaliu išlįsti iš daniškų puslapių apie velimą...
user posted image
user posted image
Atsakyti
kazkaip ta moteriske su balta suknele nikaip ziurisi schmoll.gif ar cia tik man g.gif nu nezinau, man tai kazkaip toks meeenas ne prie sirdies, ypac su tokiu pateikimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 03 14, 14:21)
kazkaip ta moteriske su balta suknele nikaip ziurisi  schmoll.gif ar cia tik man  g.gif nu nezinau, man tai kazkaip toks meeenas ne prie sirdies, ypac su tokiu pateikimu  biggrin.gif


nekaip - per švelniai pasakyta
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 03 14, 15:21)
kazkaip ta moteriske su balta suknele nikaip ziurisi  schmoll.gif ar cia tik man  g.gif nu nezinau, man tai kazkaip toks meeenas ne prie sirdies, ypac su tokiu pateikimu  biggrin.gif

Na taip, nemanau kad su tokia suknia galima kur nors "išstoti" lotuliukas.gif
Bet žmonių skoniai gi labai skirtingi... blink.gif
Kombinuotas veltinis su mezginiu:)
user posted image
Atsakyti