Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšeliai-darželiai

QUOTE(voverike @ 2006 11 07, 13:38)
3. Dėl to SĄŽININGAI galima ginčytis, būna, ir paleidžia, būna, ir vėluoja, ir anksčiau pabaigia....Ir ar tik ne lb jau sąžiningas mokytojų darbas yra viena iš priežasčių, dėl ko dabar tiek daug samdoma korepetitorių g.gif

mirksiukas.gif

na čia jau ne darželių tema šiaip jau, bet korepetitorių samdymo pagrindinė priežastis, mano manymu, per daug sudėtingos programos, kuomet per pamokos laiką nespėjama naujos temos įsisavint, dar yra egzaminų baimė, atrodo, kad korepetitorius stebuklus padarys.
Aišku, negalima teigti 100 procentų, mokytojų visokių yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voverike @ 2006 11 07, 13:38)
Nebeiškenčiau, tai pasisakysiu

1. Prašom nepamiršti, kad be JŪSŲ VAIKO yra dar koks 10 ar 20 vaikiukų
2. Ne visi miega, tai auklėtojos juos užima, o ne po popierius knisasi, taip saugo miegančių ramybę
3. Dėl to SĄŽININGAI galima ginčytis, būna, ir paleidžia, būna, ir vėluoja, ir anksčiau pabaigia....Ir ar tik ne lb jau sąžiningas mokytojų darbas yra viena iš priežasčių, dėl ko dabar tiek daug samdoma korepetitorių g.gif

mirksiukas.gif

niu manau,kad užsidiskutavom apie nieką blush2.gif blush2.gif gi neturim nei konkrečios siuacijos nei apie kokią auklėtoją kalbam.... tiesiog žinau,kad NOOORIU mano vaikas būtų prižiūrėtas ir bet kuri iš Jūsų pajutusi ,kad vaikas kažkokiu būdu skriaudžiamas ar pan. nebeteisins auklėtojos,kad grupėj 20 vaikų......Juk ir iš mūsų (nesvarbu ką dirbam )darbe reikalaujama maksimaliai ,ania ? O kategoriška ir taip priešiškai nusiteikusi esu tik todėl ,kad labai artimas šeimos žmogus 10 metų dirbo auklėtoja darželyje,tai ir istorijų prisiklausius beveik tik neigiamų blink.gif Nu vienžo - gal geriau tikrai pradėkim medituot ir užprogramuokim save ir savo vaikus TIK gerai auklėtojai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Storuliuke @ 2006 11 07, 16:54)
niu manau,kad užsidiskutavom apie nieką  blush2.gif  blush2.gif gi neturim nei konkrečios siuacijos nei apie kokią auklėtoją kalbam.... tiesiog žinau,kad NOOORIU mano vaikas būtų prižiūrėtas ir bet kuri iš Jūsų pajutusi ,kad vaikas kažkokiu būdu skriaudžiamas ar pan. nebeteisins auklėtojos,kad grupėj 20 vaikų......Juk ir iš mūsų (nesvarbu ką dirbam )darbe reikalaujama maksimaliai ,ania ? O kategoriška ir taip priešiškai nusiteikusi esu tik todėl ,kad labai artimas šeimos žmogus 10 metų dirbo auklėtoja darželyje,tai ir istorijų prisiklausius beveik tik neigiamų  blink.gif Nu vienžo - gal geriau  tikrai pradėkim medituot  ir užprogramuokim save ir savo vaikus TIK gerai auklėtojai  mirksiukas.gif



Nu tikrai yra auklėtojų, pas kurias nė už ką nenorėčiau vesti savo vaiko. O apie skriaudimą, tai nžn ar kas specialiai imtų ir skriaustų tą vaiką smile.gif dar nemačiau tokios situacijos. Aišku yra kartais vaikų su kuriais nėra lengva susitvarkyt, tai GAL tada auklėtojos juos ir skriaudžia kažkaip g.gif . Gal pabara ar pan.
Tiesiog kartais tėvai ateina iš karto agresyviai nusiteikę ir dar stebisi, kodėl jie ar jų vaikai nėra mylimi biggrin.gif Aš manau, kuo tėvai supratingesni ir malonesni, tuo ir auklėtoja jiems ir jų vaikams geresnė. Čia tik mano asmeninė nuomonė biggrin.gif
O kas dėl mokytojų biggrin.gif geri mokytojai sugeba išmokyti (arba priversti mokytis)Deja tokių nedaug verysad.gif
Atsakyti
doh.gif Vienasyk darbo reikalas užsukau į viena Šiaulių darželį, netyčia užklydau į grupę....ir išvydau kaip auklėtoja labai sėkmingai pešė viena bernužėlį, aišku pamačius mane laabai sėkmingai pradėjo glostyt..tipo kodėl tu verki....BUvau sukrėsta, nes iškart mano vaikas prieš akis...O jeigu ir jį taip.....siaubaskošmaras...va tokias tai..... gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Almike @ 2006 11 07, 20:11)
doh.gif  Vienasyk darbo reikalas užsukau į viena Šiaulių darželį, netyčia užklydau į grupę....ir išvydau kaip auklėtoja labai sėkmingai pešė viena bernužėlį, aišku pamačius mane laabai sėkmingai pradėjo glostyt..tipo kodėl tu verki....BUvau sukrėsta, nes iškart mano vaikas prieš akis...O jeigu ir jį taip.....siaubaskošmaras...va tokias tai..... gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif



Tai matyt kantrybės pritrūko doh.gif Aišku aš visom keturiom prieš fizines bausmes. Bet tikrai tikiu, kad yra auklėtojų (ne viena ir ne dvi) kurios ir papeša, ir patampo pasibaigus kantrybei unsure.gif Na vieną auklėtoją pažįstu kuriai nereik nei tampyt užtenka kakarynę paleist, kad vaikui stresą įvarytų blink.gif
Atsakyti
4u.gif Na va jau negązdinkit.aš vistiek tikiu,kad visur visko būna,bet mūsų darželis bus thumbup.gif
Atsakyti
sveikos. 4u.gif
gal kas galit ką nors apie l/d EGLUTĖ papasakot?
Atsakyti
QUOTE(Storuliuke @ 2006 11 07, 16:54)
O kategoriška ir taip priešiškai nusiteikusi esu tik todėl ,kad labai artimas šeimos žmogus 10 metų dirbo auklėtoja darželyje,tai ir istorijų prisiklausius beveik tik neigiamų  blink.gif

Dar kartą rekomenduoju savo vaiko nevesti į darželį. Pati esi negatyviai nusiteikusi prieš darželį, patikėk Sauliukas irgi tą jaučia, jam ten nepatiks, nes nepatinka tau mirksiukas.gif .

QUOTE(Stikline @ 2006 11 07, 17:27)
Tiesiog kartais tėvai ateina iš karto agresyviai nusiteikę ir dar stebisi, kodėl jie ar jų vaikai nėra mylimi biggrin.gif  Aš manau, kuo tėvai supratingesni ir malonesni, tuo ir auklėtoja jiems ir jų vaikams geresnė. Čia tik mano asmeninė nuomonė  biggrin.gif

Va čia visiškai su tavimi sutinku thumbup.gif .
Pernai sūnaus grupėje auklėtoja paprašė manęs pravesti dailės pamokėlę, čia projektas toks biggrin.gif . Tai žinokite per tas kelias valandas taip vaikai išdykavo, kad baisu, o svarbiausia neklauso visiškai doh.gif , o jau triukšmas koks grupėje doh.gif . Kaip auklėtojos ištveria, neįsivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(mažulka @ 2006 11 08, 18:53)
Dar kartą rekomenduoju savo vaiko nevesti į darželį. Pati esi negatyviai nusiteikusi prieš darželį, patikėk Sauliukas irgi tą jaučia, jam ten nepatiks, nes nepatinka tau mirksiukas.gif .
Va čia visiškai su tavimi sutinku thumbup.gif .
Pernai sūnaus grupėje auklėtoja paprašė manęs pravesti dailės pamokėlę, čia projektas toks biggrin.gif . Tai žinokite per tas kelias valandas taip vaikai išdykavo, kad baisu, o svarbiausia neklauso visiškai doh.gif , o jau triukšmas koks grupėje doh.gif . Kaip auklėtojos ištveria, neįsivaizduoju.



Koks čia darželis taip fainai sugalvojo? biggrin.gif reikėtų visiems propaguot tai thumbup.gif Tėvai visai kitom akim pasižiūri į auklėtojos darbą patys pabandę dirbt su vaikais.
Papildyta:
QUOTE(ligiukss @ 2006 11 08, 13:56)
4u.gif Na va jau negązdinkit.aš vistiek tikiu,kad visur visko būna,bet mūsų darželis bus  thumbup.gif



O koks darželis? Gal jau buvai rašiusi, bet nemačiau blush2.gif

P.S. tai darželis gali būt thumbup.gif , bet auklėtoja nebūti thumbup.gif . Viena auklėtoja gali suteršt viso darželio įvaizdį. Bet aš linkiu geros ir pasišventusios darbui auklėtojos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2006 11 08, 20:04)
Koks čia darželis taip fainai sugalvojo?  biggrin.gif 

"Salduvės".
Atsakyti
Šiandien kaip tik girdėjau daug gerų žodžių apie Eglutę, iš laabai rimto žmogaus... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almike @ 2006 11 08, 22:01)
Šiandien kaip tik girdėjau daug gerų žodžių apie Eglutę, iš laabai rimto žmogaus... 4u.gif

Na, aš tai atvirkščiai- nieko gero ir pati pasakyti negaliu (teko susidurti) ir girdėti tikrai neteko schmoll.gif Mums šitas darželis arčiausiai, bet kaip manot, kodėl vežiojam į kitą miesto galą? Man jau geriau vežiot nei vaiką traumuot...
Pvz., gera pažįstama gyvena name priešais "Eglutę", sakė, kad vaikai smėlį valgo, visokias šiukšles į burną kišasi, o auklėtojos sustoję kalbasi, ant vaikų lauke rėkia.. Na, aišku, manau, kad ne visos, bet įvaizdis jau sugadintas... O jeigu mano vaikui tokia auklėtoja klius? g.gif Ta pažįstama savo vaikų į šitą darželį neveda, veda į "Žiogelį", sakė, kad per daug prisižiūrėjo...
Na, man pačiai labai blogą įspūdį paliko darželio vedėja, nemaloni, nemoka bendrauti, bet kai pareiškimą parašėm, kur kas dirba- iš karto suokti pradėjo... doh.gif bjauru klausytis..
Be to, darželyje praktiškai kasmet kaitaliojamos auklėtojos- pas mus daželyje vienos yra lopšelyje, kitos darželyje tos pačios iki priešmokyklinės grupės. Nematau aš tokios rotacijos jokių pliusų.
Tiesa, į lopšelį reikia ateiti 2 m. jau pilnai darant ant puoduko-, negalima jokių čiulptukų, buteliukų, žaislų atsinešti iš namų... Mūsų darželyje visa tai galima, todėl ir vaikui adaptuotis lengviau buvo...Čiulptuko ir buteliuko pati dukrytė atsisakė jau po kelių savaičių, per mažiau nei pusmetį visiškai atprato nuo sauskelnių.
Atsakyti