Įkraunama...
Įkraunama...

Lip Plumper

pries 3 dienas Parfume express nusipirkau labai mano draugiu isgirta Lip Plumper. tai neva naturalus lupas storinantis preparatas, susideda is dvieju daliu: tepaliuko lupu konturams ir vazelino pacioms lupoms. Konsultante sake kad tepti reikia kuo dazniau, zodziu naudoti vietoj yprasto balzamo lupoms... kainavo 69 Lt..

pasitepus jausmas visai malonus, lyg mentolis dilgciotu lupas... tepiau 2 dienas ir vakar nakciai, siandien atsibudau su isbertom lupom!!! g.gif censored2.gif fool.gif pirmiausia pagalvojau kad herpesas uzpuole, pasitepiau su zovirax.. bet tas isberimas kiek kitoks nei herpes: neniezti, nesiplecia..

tai vat, net nezinau ir ka daryti... visdar tepu zovirax nes net neisivaizduoju ka tepti tokiais atvejais...

vat tau ir Lip Plumper... beje per tas 2 dienas jokio vizualaus rezultato nepastebejau, o sako kad jau po valandos lupos vos ne kaip pamelos anderson taps (beje ji ir reklamuoja sia priemone, kaip neva alternatyva botulinui!)
nesamone! mad.gif
Atsakyti
Vajei sad.gif as kaip tik gundziausi nusipirkti, bet prigriebiau is Lancome. Siaip nieko daiktas tik kad labai daug terliones kol issidazai. Ir dar galiu pasakyt, kad vienkartinis reikalas kol pasidzius lyg ir putliau,o nusivalius viskas tas pats sad.gif
Atsakyti
Netikiu ir netikesiu, kad yra/bus kazkokia pavirsine priemone lupoms pastorinti biggrin.gif
Labai juokinga smile.gif

O klaipedietei patarciau mesti ta nesamone, kad neprisidarytum rupesciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardenija: 16 kovo 2007 - 11:26
Zodziu ten tokia nesamone smile.gif kol prisiteplioji lupos putlesnes. Nu bet tokia kose gaunasi, kad net nelabai malonu tiek prisitepus buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 03 16, 03:25)
Netikiu ir netikesiu, kad yra/bus kazkokia pavirsine priemone lupoms pastorinti biggrin.gif
Labai juokinga smile.gif

O klaipedietei patarciau mesti ta nesamone, kad neprisidarytum rupesciu 4u.gif

Kodel netiki?Ten ieina tam tikra medziaga,kuri dirgina lupas,todel jos patinsta ir tam kartui atrodo putlesnes.Cia Amerikoj gana populiari priemone.Ju yra ivairiu firmu,reikia atrasti savo.As turiu Victoriassecret firmos,esu labai patenkinta.Drauge irgi turi,patinka sake.
Atsakyti
QUOTE(foje @ 2007 03 23, 17:44)
Kodel netiki?Ten ieina tam tikra medziaga,kuri dirgina lupas,todel jos patinsta ir tam kartui atrodo putlesnes.Cia Amerikoj gana populiari priemone.Ju yra ivairiu firmu,reikia atrasti savo.As turiu Victoriassecret firmos,esu labai patenkinta.Drauge irgi turi,patinka sake.

drinks_cheers.gif as ir is JAV parsiveziau Sally Hansen firmos...patenkinta visai... mirksiukas.gif o efektas ju visu yra tik trumpalaikis,tol kol uztepta ant lupu,butu naivu tiketis kazko kito biggrin.gif
Atsakyti
Sally Hansen man irgi atsiuntė iš Amerikės (vieną pardavimui turiu). Pabandžiau ir patiko. Išėjimui į parduotuvę pieno nusipirkti, gal ir nesitepliosiu, bet jei kur nors ilgiau, man visai patinka. thumbup.gif
Atsakyti
O dažnai bučiuojantys blush2.gif priemonės efektas lieka, turiu omeny tam kartui? Nes pvz kaip lupdažis nusitrina, tai gal ir tas plumper irgi ir nebeputlina? ax.gif
Atsakyti
Na, jis kažkiek apsaugo nuo lūpdažių nusitrynimo, nutekėjimo ir pan. Rašo, kad iki aštuonių valandų, bet maximum kokias 2-3 val.
Atsakyti
As irgi is amerikes buvau lupom blizgi parsivezus atseit su gyvates nuodais, nuo ju lupos patinsta ir atrodo putlesnes, tai galiu pasakyt visai neblogas buvo nors kelias valandas lupos tokios putlios budavo thumbup.gif

Nu as asmeniskai netikiu kad ten su tikrais nuodais biggrin.gif Tiesiog gera reklama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 04 13, 15:53)
O dažnai bučiuojantys  blush2.gif  priemonės efektas lieka, turiu omeny tam kartui? Nes pvz kaip lupdažis nusitrina, tai gal ir tas plumper irgi ir nebeputlina?  ax.gif

Na buciuotis pasitepus nepatarciau,ne del to,kad nusitrins,bet manau gali nepatikt tavo antrajai pusei,tas dilgciojantis,saldantis efektas...
Atsakyti
idomiai idomiai, as ir pastebejau Parfum Express ta daikta, bet kazkaip nesusidomejau tongue.gif kazkaip labai siaubingai skamba "kai lupos patinsta" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnia: 23 balandžio 2007 - 17:55