Įkraunama...
Įkraunama...

"Prisiminti mane šiame kompiuteryje"

kaip galima butu butu padaryti, kad uzkraunant SM kad nesilogintu mano vardu? viena karta prisijungiant pamirsau nuimti varnele prie "atsikinti mane" ir dabar visa laika kai einu i SM iskart mane priregistruoja. kaip padaryti, kad vel atverstu puslapi kaip sveciui, o ne registruotu mano nicku?
Atsakyti
Atisjunk, ir prisijunk iš naujo, tik šį kartą nuimk nuo "Atsiminti mane" varnelę.
Atsakyti
Kai tik įeinu į SM forumą, viršuje, kaskart rodo užrašą: "prisijungusi kaip lapkritė". kaip padaryti, kad jo nebūtų, kad kaskart įėjus į sm tektų prisijungti. Man tas labai aktualu, nes keičiu darbą ir nenoriu, kad bet kas, įėjęs į SM per mano buvusį kompą, galėtų vadintis Lapktite...
P.S. Iš SM forumo išsiregistruoti nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritė @ 2007 01 11, 13:38)
Kai tik įeinu į SM forumą, viršuje, kaskart rodo užrašą: "prisijungusi kaip lapkritė".
kaip padaryti, kad jo nebūtų, kad kaskart įėjus į sm tektų prisijungti. Man tas labai aktualu, nes keičiu darbą ir nenoriu, kad bet kas, įėjęs į SM per mano buvusį kompą, galėtų vadintis Lapktite...

Nesvarbu, kaip būsi prisijungusi.. matoma ar nematoma, šis užrašas bus, nes pagal idėją, tai turėtų būti tavo asmeninis kompiuteris
Tiesiog kai prisijungi, nedėk varnelės prisiminti šiame kompiuteryje, kai atsijungsi, niekas negalės rašyti tavo vardu iš to kompiuterio 4u.gif
Atsakyti
Tai dabar viskas? Nėra jokių šansų ištrinti tą lapkritę? Kagi, tada teks išsiregistruoti iš forumo.. verysad.gif
Atsakyti
Matau, kad nesupratai g.gif
Tai viso labo išeinant iš darbo ir paliekant kompiuterį, iš kurio tu įeidavai į SM, tereikia atsijungti(neišsiregistruojant)... Viršuje, prie savo nick'o paspausti (atsijungti) ir viskas. Kol nepasijungsi iš naujo iš kito kompiuterio, niekas nerašinės tavo vardu, nes kad prisijungti, reikia žinoti tavo slaptažodį
Paaiškinau? karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valiute: 11 sausio 2007 - 15:36
QUOTE(Lapkritė @ 2007 01 11, 16:25)
Tai dabar viskas? Nėra jokių šansų ištrinti tą lapkritę? Kagi, tada teks išsiregistruoti iš forumo.. verysad.gif



Numanau kas tau nutiko. Ieini i SM foruma ir atmintyje yra islike tavo nick'as ir pasvordas (net jeigu ir nukabinai varnele), todel kiekvienas is to kompiuterio iejes i SM forumo puslapi, gali pasinaudoti tavo duomenimis ir prisijungti? Jei taip, tau reiketu istrinti paciame kompe visus pasvordu priminimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo com: 11 sausio 2007 - 17:01
QUOTE(com @ 2007 01 11, 17:50)
Numanau kas tau nutiko. Ieini i SM foruma ir atmintyje yra islike tavo nick'as ir pasvordas (net jeigu ir nukabinai varnele), todel kiekvienas is to kompiuterio iejes i SM forumo puslapi, gali pasinaudoti tavo duomenimis ir prisijungti? Jei taip, tau reiketu istrinti paciame kompe visus pasvordu priminimus.


Tą padaryti gali tik kompo adminas, jeigu esi paprastas useris (kaip dažnai įmonėse būna), tai neleidžia jokių cookies ir history ištrinti schmoll.gif
Be to, jeigu kaskart prie kompo prisilogini savo vardu (jeigu yra daugiau vartotoju), tai kitam tavo puslapių neatidarinės. Nebent darbe esi vienintelis vartotojas ir besiloginant nereikalaujami jokie slaptažodžiai ax.gif
Bet Lapkritės atveju manau pakaktų to, ką Valiute pasakė padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad ir koks paprastas useris bebūtum, gali išsitrinti visus coockies ir temp files.

Atsidarius neršyklės langą (explorerio) spaudžiat Tools->Internet options->Delete coockies (po to delete files), ir iš naršyklės atminties išsitrina visi sausainiukai. Pageidautina žinoma, kad tuo metu nebūtųmėte prisijungę forume smile.gif


Jeigu nenorite per naršyklę, jums tereikia My computer nustatymus pakeisti taip, kad būtų matomi visi paslėpti failai ir aplankai. O tada jau nesunku susirasti kelią iki tų coockies ir juso ištrinti rankiniu būdu.
Tarkim mano darbiniam kompe, aš neturiu teisės nei programų instaliuot, net ir laikrodžio negaliu redaguot, o vat bet kokius coockies išsitrint galiu smile.gif
Atsakyti
smile.gif Gal galit kas padeti? Gal žinot kaip panaikinti automatiškai atsirandantį slaptažodį kai įvedi savo vartotojo vardą (na, el. pašto adresą kai įvedi arba kitose svetainėse kai įvedi savo vartotojo vardą - slaptažodis savaime atsiranda - prisiminti mane šiame kompiuteryje vadinasi). Darbe netyčia paspaudžiau "YES", tai dabar betkas gali mano pašta skaityt, kažkaip nemalonu, norečiau panaikinti tai,,, Nuimu varnele, kad prisiminti, bet vistiek niekas nesidaro, matyt reikia kažkur kitur kažka nustatyti, kad visus prisiminimus panaikint.... g.gif
Atsakyti
Šioje temoje pasiskaityk apie tuos cookies (sausainėlius). Tai susirandi, kur Option'uose yra tie cookies, spaudi clear all ir prašys vėl iš naujo slaptažodžio smile.gif
Atsakyti
Jungimosi į Supermamos forumą puslapyje numatytasis variantas yra su uždėta varnele prie "Atsiminti mane". Nors parašyta apačioje, kad "tai nerekomenduojama bendro naudojimo kompiuteriams", dalis vartotojų tiesiog neatkreipia dėmesio į šį punktą ar neteikia tam didelės reikšmės. Naršyklėje išsisaugo prisijungimo informacija ir svetimi žmonės gali tuo pasinaudoti.
Gal reikėtų padaryti, kad prisijungiant numatytasis variantas nebūtų išsaugantis naršyklėje prisijungimo duomenis?
Atsakyti