Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos lopšeliai-darželiai

QUOTE(Čiunčia @ 2007 04 25, 18:40)
Labukas visoms  smile.gif
Jau yra naujas šių metų balandžio mėn. sprendimas, bet jis beveik toks pat kaip ir 2001m., tik papildytas. Jį galite pasiskaityti štai čia, atsiverskite priedą ir ten  III skyrius 11.4.1 būtent apie tai rašo, ir šiaip gal įdomu bus pasiskaityti, nes ten tikrai daug informacijos.  4u.gif
http://www.klaipeda....;categoryId=751

O čia galite pasiskaityti apie maitinimo bei ugdymo paslaugas ir kainas  mirksiukas.gif
http://www.klaipeda....;categoryId=751

Ačiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2007 04 25, 15:44)
Va toks. Tik paprastai panosė ir smakras būna neišberti.


Mano dukrytė buvo beveik neišberta, ir nesilupo nei delnai, nei pėdos. Bet va avietės liežuvis būdingas manau visiems.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2007 04 25, 13:40)
Tai tada jau laikas palikti visai dienai. Paaiškinti, kad ateisi vėliau ir palikti. Jei padarysi pertrauką, tai bus tik blogiau. Arba daryk tada ilgą pertrauką - pusės ar visų metų. O ji taip elgiasi, nes aplink ją, matyt, auklėtojos irgi šokinėja. Kartais reikia į tokius dalykus stengtis nekreipti dėmesio, bent jau išoriškai. unsure.gif

schmoll.gif Nesutinku schmoll.gif jei lanko tik atntrą savaitę, tai pats adaptacijos pikas dabar. Jei paliks visai dienai, gali būt išvis tragiška situacija. maniškė antrą sav jau irgi pietų nebevalgė, verkdama į ir iš valgyklos eidavo ir kūkčiodavo dar pusvalandį kai ateidavau unsure.gif Iki pietų ją laikiau 2,5 mėn, kol galiausiai jau leisdavosi į kalbas, kad gal ir norėtų pasilkit pakaituko smile.gif Tiesa, pertrauką po poros sav mes turėjom - susirgom. Po to vaikas apsivertė - jokių ašarų neliko. Dabar keliasi rytais anksčiausiai ir šaukia - važiuojam į darželį, noras begalinis, vaikas laimingas wub.gif Jei yra galimybė, siūlau pavedžiot iki pietų tik. Aš taip nuo antros sav sūnų visai dienai palikau, pasekmės ilgam liko. smile.gif

QUOTE(sonatarin @ 2007 04 25, 15:41)
o koks tas specifinis berimas doh.gif tempa 39 doh.gif

Tai gal jums vėjaraupiai kokie unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2007 04 26, 11:53)

Tai gal jums vėjaraupiai kokie  unsure.gif

nea, nera ne vejaraupiu, nu zodziu visagale angina doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif na gi siandien vel buvom darzelyje, pirma kart susitikom su kita aukletoja,viskas kaip ir nieko, bet zinot papliotkinsiu biggrin.gif taip keistai man pasirode, vaikuciu su manuoju buvo tik 6 ir aukletoja per pietus visa laika prasedejo prie vienos mergaites, nors ji ne naujoke,o po to mes jau iseidinejam, ziuriu visi vaikuciai sugule i savo lovyte,o aukletoja sedi prie tos mergaites ant lovos g.gif nu ka as zinau, man taip pasirode nesazininga kitu vaiku atzvilgiu.
kaip manot? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 04 24, 22:47)
Kol kas dar nieko nežinau, o ir darželyje sąmyšis, ne iki mamyčių dienos dabar - ketvirtadienį atvažiuoja kažkokie ten svečiai iš Vilniaus, Švietimo ministerijos, berods... tai mūsiškiai demonstruos vandens malonumus doh.gif




oj, mačiau aš tą delegaciją šian, ale tokie rimti dėdžiai ir tetos vaikštinėja cool.gif tik nesupratau kame reikalas, niu, įlindau į pletkus, paskaičiau, ir žinau kas kieme dedas lotuliukas.gif

kaip man baisu apie mažiukus ir jų adaptacijas lopšiuose skaityt, kas mūsų laukia schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viliute555: 26 balandžio 2007 - 13:38
QUOTE(Slapux @ 2007 04 26, 11:53)
schmoll.gif Nesutinku  schmoll.gif  jei lanko tik atntrą savaitę, tai pats adaptacijos pikas dabar. Jei paliks visai dienai, gali būt išvis tragiška situacija. maniškė antrą sav jau irgi pietų nebevalgė, verkdama į ir iš valgyklos eidavo ir kūkčiodavo dar pusvalandį kai ateidavau  unsure.gif  Iki pietų ją laikiau 2,5 mėn, kol galiausiai jau leisdavosi į kalbas, kad gal ir norėtų pasilkit pakaituko  smile.gif Tiesa, pertrauką po poros sav mes turėjom - susirgom. Po to vaikas apsivertė - jokių ašarų neliko. Dabar keliasi rytais anksčiausiai ir šaukia - važiuojam į darželį, noras begalinis, vaikas laimingas  wub.gif Jei yra galimybė, siūlau pavedžiot iki pietų tik. Aš taip nuo antros sav sūnų visai dienai palikau, pasekmės ilgam liko.  smile.gif
Tai gal jums vėjaraupiai kokie  unsure.gif

Dar kartą įsitikinau, kad kiekvienam skirtingai ir nėra jokios bendros taisyklės. Savąją visai dienai pradėjau palikinėti jau trečią ar ketvirtą dieną. Nėra pasekmių. O kai praėjusią vasarą padarėm 2 mėn. pertrauką, tai buvo tragedija rudenį eit į darželį. Tada ir sužinojau, kas yra adaptacija (antraisiais lankymo metais doh.gif ).
Taip kad mama pati turi nuspręsti, kas jos vaikui geriausia, pasitarti su auklėtojomis.

QUOTE(florida @ 2007 04 26, 13:59)
sveikos mamytes  smile.gif  na gi siandien vel buvom darzelyje, pirma kart susitikom su kita aukletoja,viskas kaip ir nieko, bet zinot papliotkinsiu  biggrin.gif  taip keistai man pasirode, vaikuciu su manuoju buvo tik 6 ir aukletoja per pietus visa laika prasedejo prie vienos mergaites, nors ji ne naujoke,o po to mes jau iseidinejam, ziuriu visi vaikuciai sugule i savo lovyte,o aukletoja sedi prie tos mergaites ant lovos  g.gif  nu ka as zinau, man taip pasirode nesazininga kitu vaiku atzvilgiu.
kaip manot? schmoll.gif

Reikėjo pasidomėti, kodėl taip auklėtoja elgiasi ir tada suprasi, sąžininga, ar ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 04 24, 14:31)
blink.gif  blink.gif  blink.gif ryte nieks nieko nesakė unsure.gif. Tai grupė šalia - mes scare.gif swoon.gif blink.gif Vat, Želmenėlyje tai mūsų grupėj skralatina, tai kaip žinodama šian vaiko nevedžiau doh.gif


oo, Zelmenelyje skarlatina g.gif tai kiba ryt neiti ? ale nieko nesake sad.gif
ar yra kas lanko/ lanke spinduleliu lopseline grupe ?

QUOTE(zuikute @ 2007 04 25, 07:54)
Labas rytas

O mums nesiseka lopšely, nenori dukra eiti nors tu ką  verysad.gif verkia pastoviai kai reikia eiti ir kai atsisveikinam verkia... nors dar palieku iki pietų miego palyginus neilgai tai apie palikimą ilgesniam laikui net negaliu pagalvot... gal reikia kokią pertrauką kelių dienų padaryti ?  g.gif


vargsiukes verysad.gif ale zinok pas mus irgi tas pats, tiek kad asaru mazeja, bet noro eiti dar neatsirado, tiesiog baigia susitaikyti kad taip jau bus.. mes einam po ligos jau 6 dienos ir savaite pries menesi beveik. tai sumoje panasus laiko tarpas.. as tai apie palikima miegui tai kol kas negalvoju.. o del pietu, tai Sarunui priesingai jei Jorunei- jis kaip tik puola greiciau valgyti (t.y. liepia greiciau maitinti, nes sulyg isejimu i darzeli dingo visi valgymo igudziai) nes zino kad tada jau jo ateis.. tai kai dirba viena aukletoja, tokia gera, tai buna geriau, o kai kita, kuri panaiai kaip jusiske, vis pabumba, kad "kas ir butu jei visus 12 reiketu maitinti" tada ri sarunas labiau susierzines buna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2007 04 26, 22:21)
oo, Zelmenelyje skarlatina  g.gif tai kiba ryt neiti ?


Jau galit eit - šiandien buvo paskutinė diena. ir tik mūsų grupėj 4u.gif Nu bet lauke tai vis tiek visi kartu bėgioja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2007 04 26, 22:21)
o del pietu, tai Sarunui priesingai jei Jorunei- jis kaip tik puola greiciau valgyti (t.y. liepia greiciau maitinti, nes sulyg isejimu i darzeli dingo visi valgymo igudziai) nes zino kad tada jau jo ateis.. tai kai dirba viena aukletoja, tokia gera, tai buna geriau, o kai kita, kuri panaiai kaip jusiske, vis pabumba, kad "kas ir butu jei visus 12 reiketu maitinti" tada ri sarunas labiau susierzines buna  unsure.gif

Gudrus vaikis biggrin.gif Žino, kaip laiką paskubinti. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2007 04 26, 13:59)
sveikos mamytes  smile.gif  na gi siandien vel buvom darzelyje, pirma kart susitikom su kita aukletoja,viskas kaip ir nieko, bet zinot papliotkinsiu  biggrin.gif  taip keistai man pasirode, vaikuciu su manuoju buvo tik 6 ir aukletoja per pietus visa laika prasedejo prie vienos mergaites, nors ji ne naujoke,o po to mes jau iseidinejam, ziuriu visi vaikuciai sugule i savo lovyte,o aukletoja sedi prie tos mergaites ant lovos  g.gif  nu ka as zinau, man taip pasirode nesazininga kitu vaiku atzvilgiu.
kaip manot? schmoll.gif

As ir nesutinku schmoll.gif kodel kiti turi but nuskriausti,as aukletojom ir auklytei esu nesusi laukneseliu,bet kai duodavau sakydavau kad visiem vaikuciam butu gerai,ir tikrai nesu maciusi kad jos vienam ar kitam vaikui skirtu daugiau ar maziau demesio,visus vienodai myli matosi,vadinasi protingos aukletojos ir nedelto dirba,o pas jus turbut aukletoja dirba tik del to g.gif
Papildyta:
QUOTE(<Darija> @ 2007 04 25, 19:49)
Sveikos,mamytes gal kas galit parasyti atsiliepimu apie darzeli EGLUTE noreciau nuo rugsejo leisti ten savo pipiriuka 4u.gif

Mes is ten pabegom gun_rifle.gif ir nesiulyciau eit i pirma grupe,nors ejom su didziausiom rekomendacijom.Jau tada geriau i antra ar trecia grupe,jei kalba eina apie lopsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2007 04 26, 23:39)
As ir  nesutinku  schmoll.gif  kodel kiti turi but nuskriausti,as aukletojom ir auklytei esu nesusi laukneseliu,bet kai duodavau sakydavau kad visiem vaikuciam butu gerai,ir tikrai nesu maciusi kad jos vienam ar kitam vaikui skirtu daugiau ar maziau demesio,visus vienodai myli matosi,vadinasi protingos aukletojos ir nedelto dirba,o pas jus turbut aukletoja dirba tik del to  g.gif

O man labai negražu, kai mamytės tempia lauknešėlius auklėtojoms. Ką besakyti, bet vis tiek tai daroma tam tikrais sumetimais. schmoll.gif
Atsakyti