Įkraunama...
Įkraunama...

Mozaika

QUOTE(irmulia @ 2007 04 20, 21:39)
uups, gražus papuošaliukas  thumbup.gif , gal galima iš arčiau?  mirksiukas.gif


ten ik 'eskizai' buvo. Tikras papuoshaliukas toks gavosi:
user posted image
truputi grubokai atrodo taip smarkiai pritrauktas,- realiai lygesnis rolleyes.gif
Norejau kad nebutu uzhlakuotas kaip stiklu,- palikau kiek fakturos ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif super didis.gif Labai liuks atrodo thumbup.gif
Pas mane tokio tipo ruošinukas ant stalo guli hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 22 balandžio 2007 - 22:49
QUOTE(uups @ 2007 04 22, 22:46)
ten tik 'eskizai' buvo. Tikras papuoshaliukas toks gavosi:
user posted image
truputi grubokai atrodo taip smarkiai pritrauktas,- realiai lygesnis rolleyes.gif
Norejau kad nebutu uzhlakuotas kaip stiklu,- palikau kiek fakturos ax.gif


liuksiškai thumbup.gif
ilgai sukčiau galvą iš ko pagaminta, jei nežinočiau biggrin.gif
na dabar darbo aprašymą mums mirksiukas.gif atsiras kam iškils klausimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 04 22, 20:52)
na dabar darbo aprašymą mums  mirksiukas.gif atsiras kam iškils klausimų  smile.gif

kad viskas super paprasta, gryna konditerija - ish 'fimo' modelino ishkociojau blyna, ish jo sausainiu formele ishspaudziau apskritima, o jame su dar mazesne formele,- skylute, ishkepiau, apklijavau kiaushinio lukshtu (universaliais klijais, nes lipalas pas mane deficitas), ir uzhlakavau keleta sluoksniu rudu akriliniu laku (pakrasciuose palikdama daugiau), o paskui kokiu 10 kartu paprastu matiniu akriliniu smile.gif
Atsakyti
ačiū uups, labai išsamu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 04 22, 21:52)
nieko ypatingo, bet vistiek kitokie tapo rėmeliai nuotraukomis stiklinių akmenėlių, glaisto ir švitrinio popieriaus dėka



labai tiks prie tos tavo stalines lempos biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 04 23, 09:29)
labai tiks prie tos tavo stalines lempos biggrin.gif  thumbup.gif


tiksliai pasakyta bigsmile.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif
irmulia, ar as ka praleidau, ar praziopsojau, o kaip tavo lempos gaubtas atrodo? Atrodo, pabaigtos lempos nuotraukos nemaciau blush2.gif
uups- saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gaubtas? blush2.gif pagaliau radau reikiamo "materialo" -nėrinių ir viso kito, norisi tokio "la provence" stiliaus wub.gif wub.gif wub.gif pabaigusi įmesiu nuotraukytę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 04 23, 01:07)
kad viskas super paprasta, gryna konditerija - ish 'fimo' modelino ishkociojau blyna, ish jo sausainiu formele ishspaudziau apskritima, o jame su dar mazesne formele,- skylute, ishkepiau, apklijavau kiaushinio lukshtu (universaliais klijais, nes lipalas pas mane deficitas), ir uzhlakavau keleta sluoksniu rudu akriliniu laku (pakrasciuose palikdama daugiau), o paskui kokiu 10 kartu paprastu matiniu akriliniu smile.gif


va kodel man norisi jo atsikasti biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti