Įkraunama...
Įkraunama...

Trišakio nervio uždegimas

cerera tailiai pastebejo:]kazkam tik karta toks skausmas uzeina o kazkas eina miegoti bijodamas kad ryte atsikels su didziausiu skausmu..........
Atsakyti
Tai va, merginos, po 3 metų paieškų pagaliau suradau vaistą, kuris man realiai padeda, gal ir jums bus įdomu?
Jis vadinasi LYRICA, kol kas teigiami rezultatai jaučiami gan stipriai, o šalutinių reiškinių dar nepastebėjau. Na žinoma virškinimo sistema tapo jautresnė ir ciklas išsiderino, bet čia man prie visų šios grupės vaistų taip.
Iki tol bandžiau FINLEPSINą: skausmas sumažėdavo apie 10-20%, tačiau jausdavausi kaip nesava - atmintis suprastėdavo tragiškai, visą dieną apsnūdus, vakare užtekdavo galvą ant pagalvės padėt ir jau miegodavau, o ryte neįmanoma būdavo atsikelt. Reakcijos jokios, viską daužydavau, pamesdavau daiktus. Kadangi dirbu protinį darbą supratau, kad toliau taip tęstis negali, o ir žalos gerokai daugiau nei naudos.
Kitas mano išbandytas vaistas - GORDIUS. Šalutinių poveikių beveik nebuvo (tik skrandžio problemos), bet efektas visiškas 0.
Tiesa, pagėrus finlepsiną (beveik 2 mėn.) ir Gordius (apie 3,5 mėn) netekau daugiau nei pusės savo iki tol sveikų ir tankių plaukų, priaugau 8 kg ir išsausėjo akys, tačiau nežinau, kuris būtent vaistas sukėlė šiuos povekius, o gal tiesiog didelis stresas dėl nuolat patiriamo skausmo?
Na o LYRICĄ man atitaikė Santariškių Skausmo klinikose, nuvykau ten prašydama padaryt skausmo blokadą, nes toliau taip gyvent buvo nebeįmanoma.
Skausmo blokadų niekas man nedarė, tačiau po vienos nepasiteisinusios gydymo procedūros pasiūlė išbandyt šiuos naujus vaistus, kuriuos geriu jau antrą mėnesį.
Rezultatai: skausmas gerokai sumažėjo, jeigu anksčiau aš jį vertindavau nuo 5-6 balų (ramybės stadijoje, kas būdavo gan retai) iki 7-8 balų įprastinėje stadijoje, tai dabar aš jį įvertinčiau 4-5 balais, kas jau leidžia gyvent daugiau mažiau normaliai. Iki trokštamo rezultato žinoma dar trūksta, bet gali būti, kad pavartojus šį vaistuką 4 mėn. padėtis tiek pasitaisys, kad vėliau jo ir nebeprireiks.
Dar man patiko, kad LYRICOS pagrindinė funkcija yra būtent trišakio nervo gydymas, tai nėra tiesiog priešepileptiniai vaistai, kurie kartais skiriami ir trišakio nervo skausmui gydyti.
Tiesa, man ne trišakio nervo uždegimas, o pažeidimas.
Sėkmės visoms besigydančioms ir stiprybės mums visoms 4u.gif
Atsakyti
labas. as taip pat karts nuo karto sergu trisakio nervo neuralgija. na, i metus bent karta. kai perpucia toks atrodo nekaltas vejelis.
vienintelis vaistas kuris man padeda yra finlepsinas. deja, dabar esu nescia ir negaliu jo vartoti.
o padeti noriu toms,kurios yra lietuvoje(as, deja, ne) ir gali gauti gydyma, kuris per daug nekenkia sveikatai. siulyciau pabandyti viena is fizioterapijos proceduru- mikrobangas. aparato spinduli nukreipiant i skaudama vieta. max iki 5 min. procedura. dvi dienas. kodel taip trumpai? nes tai galvos sritis,ir ja reikia saugoti. jau ir taip telefonu pliurpiam netrumpai.
sekmes visoms.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau jusu paklausti.
Mano teciui nustate trisakio nervo uzdegima, dabar geria vaistus, gydosi, bet esme tokia, kad jam veida susuko truputi tas uzdegimas. Ar gali buti nuo sio uzdegimo? Ir kaip ji reikes atstatyti?
Gyvena jis kaime, ketvirtadieni eis vel pas savo seimos gydytoja, tai ziuresim ka pasakys, galvoju atsivezti i Vilniu gydyti ji.
Aciu uz patarimus.
Atsakyti
na taip susuka veida nuo uzdegimo,o ar atsitaiso cia jau nuo sveikimo priklauso.Dazniausia atsistato bet jei abejoniu kokiu turesit pasikonsultuokit su vilniaus daktarais.Butina saugotis vejo smile.gif
Papildyta:
siaip per diena nepasveiks,reikia laiko,tai nesijaudinkite taip 4u.gif
Atsakyti
Pirmus kartus atsistato, paskui vis sunkiau sad.gif geriausia tai kasdien daryti specialią veido mankštą, kad stiprinti raumenukus, kurie ne taip pasiduos uždegimo metu.
Atsakyti
QUOTE(Ciocia29 @ 2007 03 20, 15:04)
jo, visi nervu uzdegimai gydomi panasiai.
As jau spejau nusivilti visais pasaulio terapeutais ir neurologais ir nusprendziau dar viena karta bandyti, nuejau pas dar viena neurolga. Aciu Dievui man pasiseke. Patekau pas toki senuciuka, kuris jau 38 metus neurologu dirba. Is pradziu issigandau, kad niek ogero nebus. Bet pasirode, kad jis super. Isklauses mane, liepe pasidaryti kaklo nuotrauka ir pasake, kad man joks ne trisakio nervo uzdegimas, o okcitaline neuralgija, t.t. kakle uzspaudziami nervai/nervas. O skauda nezmoniskai ausi, danti, nosi, aplink aki, kakta, smilkinius, galva svaigsta, skausmas nuo kiekvieno vejo guselio. tai tas neurologas man biski "patampe" galva (pasukiojo, o paskui patrauke) ir man iskart isnyko dancio skaumas, praktiskai isnyko galvos skausmo priepuoliai!!!!!! thumbup.gif
taigi, nuo praejusio penktadienio pasijauciau zmogumi (sita nesamone gydausi jau trecia karta: 1 kartas liepos-rugpjucio men, 2 spalio-lapkricio ir 3 vasario pab-iki dabar)
Dabar dar paskauda, bet jau ne taip, nera ka lyginti. Rytoj einu nuotraukos darytis, po to skirs fizioterapija. pasak to daktarelio, man tiesiog osteochondroze, kuri ir spaudzia tan kazkaip
taigi, isgeriau saujas nuskausminamuju, zombiu-tableciu ir man tik blogejo. o uzteko pakliuti pas normalu gydytoja, ir viskas eme sprestis..
Beje, trisakio nervo uzdegimas neretai irgi buna sukeltas pakitimu kaklo srityje. Tiesiog reikia pasidaryti kaklo nuotrauka...







Laba diena,
ar galetumete to daktoro varda pavarde prarasyti.
Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomtom149: 22 rugsėjo 2013 - 16:12
Parekomenduokit gera neurologa kaune.laukiu i az dekui
Atsakyti
QUOTE(Ciocia29 @ 2007 03 20, 16:04)
jo, visi nervu uzdegimai gydomi panasiai.
As jau spejau nusivilti visais pasaulio terapeutais ir neurologais ir nusprendziau dar viena karta bandyti, nuejau pas dar viena neurolga. Aciu Dievui man pasiseke. Patekau pas toki senuciuka, kuris jau 38 metus neurologu dirba. Is pradziu issigandau, kad niek ogero nebus. Bet pasirode, kad jis super. Isklauses mane, liepe pasidaryti kaklo nuotrauka ir pasake, kad man joks ne trisakio nervo uzdegimas, o okcitaline neuralgija, t.t. kakle uzspaudziami nervai/nervas. O skauda nezmoniskai ausi, danti, nosi, aplink aki, kakta, smilkinius, galva svaigsta, skausmas nuo kiekvieno vejo guselio. tai tas neurologas man biski "patampe" galva (pasukiojo, o paskui patrauke) ir man iskart isnyko dancio skaumas, praktiskai isnyko galvos skausmo priepuoliai!!!!!! thumbup.gif
taigi, nuo praejusio penktadienio pasijauciau zmogumi (sita nesamone gydausi jau trecia karta: 1 kartas liepos-rugpjucio men, 2 spalio-lapkricio ir 3 vasario pab-iki dabar)
Dabar dar paskauda, bet jau ne taip, nera ka lyginti. Rytoj einu nuotraukos darytis, po to skirs fizioterapija. pasak to daktarelio, man tiesiog osteochondroze, kuri ir spaudzia tan kazkaip
taigi, isgeriau saujas nuskausminamuju, zombiu-tableciu ir man tik blogejo. o uzteko pakliuti pas normalu gydytoja, ir viskas eme sprestis..
Beje, trisakio nervo uzdegimas neretai irgi buna sukeltas pakitimu kaklo srityje. Tiesiog reikia pasidaryti kaklo nuotrauka...
labas. gal galeum pasakyti to neurologo varda pavarde ir kuriam mieste jis dirba
Atsakyti
QUOTE(Armile @ 2011 07 16, 16:58)
Tai va, merginos, po 3 metų paieškų pagaliau suradau vaistą, kuris man realiai padeda, gal ir jums bus įdomu?
Jis vadinasi LYRICA, kol kas teigiami rezultatai jaučiami gan stipriai, o šalutinių reiškinių dar nepastebėjau. Na žinoma virškinimo sistema tapo jautresnė ir ciklas išsiderino, bet čia man prie visų šios grupės vaistų taip.
Iki tol bandžiau FINLEPSINą: skausmas sumažėdavo apie 10-20%, tačiau jausdavausi kaip nesava - atmintis suprastėdavo tragiškai, visą dieną apsnūdus, vakare užtekdavo galvą ant pagalvės padėt ir jau miegodavau, o ryte neįmanoma būdavo atsikelt. Reakcijos jokios, viską daužydavau, pamesdavau daiktus. Kadangi dirbu protinį darbą supratau, kad toliau taip tęstis negali, o ir žalos gerokai daugiau nei naudos.
Kitas mano išbandytas vaistas - GORDIUS. Šalutinių poveikių beveik nebuvo (tik skrandžio problemos), bet efektas visiškas 0.
Tiesa, pagėrus finlepsiną (beveik 2 mėn.) ir Gordius (apie 3,5 mėn) netekau daugiau nei pusės savo iki tol sveikų ir tankių plaukų, priaugau 8 kg ir išsausėjo akys, tačiau nežinau, kuris būtent vaistas sukėlė šiuos povekius, o gal tiesiog didelis stresas dėl nuolat patiriamo skausmo?
Na o LYRICĄ man atitaikė Santariškių Skausmo klinikose, nuvykau ten prašydama padaryt skausmo blokadą, nes toliau taip gyvent buvo nebeįmanoma.
Skausmo blokadų niekas man nedarė, tačiau po vienos nepasiteisinusios gydymo procedūros pasiūlė išbandyt šiuos naujus vaistus,  kuriuos geriu jau antrą mėnesį.
Rezultatai: skausmas gerokai sumažėjo, jeigu anksčiau aš jį vertindavau nuo 5-6 balų (ramybės stadijoje, kas būdavo gan retai) iki 7-8 balų įprastinėje stadijoje, tai dabar aš jį įvertinčiau 4-5 balais, kas jau leidžia gyvent daugiau mažiau normaliai. Iki trokštamo rezultato žinoma dar trūksta, bet gali būti, kad pavartojus šį vaistuką 4 mėn. padėtis tiek pasitaisys, kad vėliau jo ir nebeprireiks.
Dar man  patiko, kad LYRICOS pagrindinė funkcija yra būtent trišakio nervo gydymas, tai nėra tiesiog priešepileptiniai vaistai, kurie kartais skiriami ir trišakio nervo skausmui gydyti.
Tiesa, man ne trišakio nervo uždegimas, o pažeidimas.
Sėkmės visoms besigydančioms ir stiprybės mums visoms 4u.gif

Laba diena. Po kiek miligramu LYRICA tabletes pradejote gerti?
Atsakyti
Sveikos, gal dar kuri atradote kokiu nauju vaistu ar parašysit kažkokių patarimų kaip išsivaduoti nuo nuolat atsinaujinančio skausmo:(O kiek laiko geriate vaistukus nuo skausmo pradžios, kada laukti to pagerėjimo?
Atsakyti
Sveikos,
gal ne visai į temą rašau, bet skirti daugelio jūsų išbandyti vaistai...t.y. FINLEPSINas arba gabapentinas (ar pan.).
Prieš gerą pusmetį be perstojo virš lūpos kėlėsi herpis ir lygiagrečiai taisė dantį (kanalus). Ir po galutinio užtaisymo herpis tarsi užsifiksavo dviejose vietose virš lūpos, tepalų pritapta bet kiek ir visokių, tame tarpe ir hormonininių ir pan... Rezultate liko dėmės virš lūpos, kurios "kaip gyvos", ta prasme, kasdien tai niežti, tai peršti, pačios lūpos prie tų dėmių labai jautrios.. visko prigerta - ir prednizolono, ir krūva dermatogolų apeita... kažkokia mistika... o tas perštėjimas, niežėjimas, dilginimas veda iš proto... tad neurologė "nustatė" postherpetinę neuralgiją ir skyrė tuos epiletinius vaistus... kol kas jų dar negeriu, bet po jūsų pasisakymų baisu ir pradėti... beje, kuris iš jų turi mažiau šalutinių poveikių?
Ar esat kas susidūrę su panašia diagnoze? ačiū 4u.gif
Atsakyti