Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras liežuvyje

g.gif o as va niekaip nesuprantu , kam tas auskaras liezuvyje. na ausyse visai kitas reikalas, matosi, galima pasipuosti. o va liezuvyje, juk nelabai kas ir mato. cia gal koks mados sauksmas ar noras buti isskirtiniai g.gif siaip as pati nenoreciau, nors jei kam patinka, nieko pries neturiu smile.gif
Atsakyti
Na gal ir mados sauksmas ... g.gif Lygiai taip pat kaip ir tatuiruote... Jos juk irgi kartais buna nematomos - daraisi tam kad butu tau ... Na skaiciau kad auskaras leizuvyje - ramina ... Malonina tongue.gif na ir kai kam yra grazu ... 4u.gif

Aisku buna kad zmonems tinka - bet buna ir atvirksciai ... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2007 03 18, 00:16)
Na gal ir mados sauksmas ... g.gif  Lygiai taip pat kaip ir tatuiruote... Jos juk irgi kartais buna nematomos - daraisi tam kad butu tau ... Na skaiciau kad auskaras leizuvyje - ramina ... Malonina  tongue.gif na ir kai kam yra grazu ...  4u.gif

Aisku buna kad zmonems tinka - bet buna ir atvirksciai ...  unsure.gif

man tatuiruote grazu paziuret, ale sau daryt kazko nenoriu, bijau is dalies, is kitos puses bijau ne tiek skausmo kiek hepatita gaut. pas mus it labai paplites. nors siaip gal kada nors ir ryzciausi.
o del auskaro liezuvyje, turi tikti,bet kaip suzinot ar tinka ar ne. tik isiverus gali pamatyt. man atrodo kad ir liezuvis kazkiek zalojamas. nezinau. as nenoreciau rolleyes.gif
Atsakyti
Hm... hepatitas c baisu labai verysad.gif ... Bent kaip as dariausi tatoo - tai prie akiu ir nauja adata iseme ir viska tikrai steriliai dare - kazkaip nebijojau nes salone dariausi - nesuprantu tu zmoniu kas eina i namus pas kazka darytis tatoo sad.gif siaubas kazkoks ... Na beabejo del ausakro tai kiekviena skyle zaloja kuna ... Bet velgi GROZIS REIKALAUJA AUKU ... ax.gif
Atsakyti
Mano brolis turi auskariuką liežuvyje bigsmile.gif atrodo normaliai, nieko ypatingo mirksiukas.gif šiaip vėrėsi Klaipėdoje, viskas gražiai sugijo, tepėsi kažkokiu specialiu skysčiu, kad greičiau sugytų...Šiaip jis nesakė, kad prasivėrė, o aš pastebėjau po savaitės, tėvai sužinojo po 2 metų, nors su broliu gyveno tada kartu lotuliukas.gif nes labai gražiai galima tą auskariuką paslėpt.....beje, apie kokį čia auskariukų pasirinkimą kalbat....paprastas burbuliukas ir viskas, nes visokie ten išrantymai man tai negražu schmoll.gif

O dėl ligų, hepatitu galima užsikrėsti duodant kraują, imant kraują, perpilant kraują ir net pvz gimdant, jei aplinka nesterili blink.gif o pvz važiuojant autobuse, esant šalia sergančio galima užsikrėsti ir sunkia TBC forma doh.gif verysad.gif taip kad ligų galima pasigauti bet kur...aišku reikia save saugoti, įvertinti saloną ir meistrą, pas kurį norite darytis...

Man tokius argumentus apie ligas dėstė, kai ėjau tatuiruotis, bet aš turiu savo galvą- pasirūpinau, kad viskas būtų saugu ir tvarkinga thumbup.gif

p.s tik va...neseniai važiavau busu, šalia sėdėjo panelė su auskaru liežuvyje ir kažkaip matyt pati nepastebėjo, kaip liežuviu tą auskarą pradėjo tampyti, makaluoti po burną doh.gif atrodė šlykščiai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 18 kovo 2007 - 13:02
Psichologai nustatė, kad auskras liežuvyje - kaip žindukas wink.gif Ramina ir t.t. Aš ir vieną panelę pažįstu, kuri auskarą pradeda tampyt nelaiku ir ne vietoj - nesmagiai atrodo ... doh.gif

Na laukiam dar žinių smile.gif Mažai jau liko iki tos dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2007 03 18, 01:16)
Na gal ir mados sauksmas ... g.gif  Lygiai taip pat kaip ir tatuiruote... Jos juk irgi kartais buna nematomos - daraisi tam kad butu tau ... Na skaiciau kad auskaras leizuvyje - ramina ... Malonina  tongue.gif na ir kai kam yra grazu ...  4u.gif

Aisku buna kad zmonems tinka - bet buna ir atvirksciai ...  unsure.gif

turiu auskariuka,jau n metu isiverus, tai istikro ramina , pati nei sveplavau nei ka, viskas normaliai buvo, o del dantuku net nezinau, jie mano visada problematiski buvo , tai negaliu nei teigti nei neigti poveikio, o del ko veriausi net nezinau, niolikine buvau tai va ir negalejau matyt ramiai gyvent rolleyes.gif

pati veriausi paradizej, ten pat ir tattoo dariau ir bamba veriausi, tai kazkokiu bacilu nepasigavau

QUOTE(micietta @ 2007 03 18, 01:35)

o del auskaro liezuvyje, turi tikti,bet kaip suzinot ar tinka ar ne. tik isiverus gali pamatyt. man atrodo kad ir liezuvis kazkiek zalojamas. nezinau. as nenoreciau rolleyes.gif

yra tokie magnetiniai auskariukai ausim, tai gal su jais galiam pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
o mes su MB isiverem auskarus i liezuvius - tipo kaip susiziedavome.
tiesiog tokia durna mintis buvo uzejus.
ir nesiojam abu. nors ir dirbam rimtus darbus - ale kazkaip nekisam ir nerodom, o jei kas ir pastebi, tai niekada nieko nesako.
dantims nieko-- mano tai sveiki, o mb turi problemu bet tikrai ne nuo auskaro.
Atsakyti
Žvirbliuke paguodei ... As del darbo labai bijau - nes manes savaitei niekas neisleis verysad.gif ... reikes kazkaip kentet doh.gif ... jauciu ... labai gera ideja susizadint ausakrus isivert smile.gif jegine ideja wink.gif
Atsakyti
Na papasakosiu apie savo patirti smile.gif Labai daug metu norejau auskaro i liezuvi, taciau vis nedrisau (visi gasdino kad valgyt negalesiu, kad prarysiu ir tt), bet viena diena emiau ir prasiduriau smile.gif Skaudet - visai neskaudejo, kelias dienas buvo TRUPUTI patine, paskalavau su arbatelem visokiom (nors sake kad negalesiu valgyt kelias savaites, ta pati vakara valgiau keptas bulves.. smile.gif
Mama suzinojo gal po kokiu 4 metu smile.gif)) Dirbu atsakinga darba ir burnoj sukineju ta auskariuka smile.gif Tiesa, bevalgydama esu kruminius dantis truputi nusikandusi smile.gif kai pasakiau savo dantu gydytojai, ji pasake: oo, as galvojau cia tokia dantu forma biggrin.gif
Na zodziu nebijok del nieko. Tik turiu pasakyt kad nera labai malonus jausmas kai veria, bet KAD LAABAI skauda - nepasakyciau.
Del infekciju: liezuvis man greiciausiai uzgijo is visu durtu vietu (o esu prasidurus ir labai idomias smile.gif Tai va tiek, parasyk kai prasidursi smile.gif
Linkejimas!
Atsakyti
QUOTE(Satori @ 2007 03 19, 18:02)
Na papasakosiu apie savo patirti smile.gif Labai daug metu norejau auskaro i liezuvi, taciau vis nedrisau (visi gasdino kad valgyt negalesiu, kad prarysiu ir tt), bet viena diena emiau ir prasiduriau smile.gif Skaudet - visai neskaudejo, kelias dienas buvo TRUPUTI patine, paskalavau su arbatelem visokiom (nors sake kad negalesiu valgyt kelias savaites, ta pati vakara valgiau keptas bulves.. smile.gif
Mama suzinojo gal po kokiu 4 metu smile.gif)) Dirbu atsakinga darba ir burnoj sukineju ta auskariuka smile.gif Tiesa, bevalgydama esu kruminius dantis truputi nusikandusi smile.gif kai pasakiau savo dantu gydytojai, ji pasake: oo, as galvojau cia tokia dantu forma biggrin.gif
Na zodziu nebijok del nieko. Tik turiu pasakyt kad nera labai malonus jausmas kai veria, bet KAD LAABAI skauda - nepasakyciau.
Del infekciju: liezuvis man greiciausiai uzgijo is visu durtu vietu (o esu prasidurus ir labai idomias smile.gif Tai va tiek, parasyk kai prasidursi smile.gif
Linkejimas!


O jej kaip aciu uz issamu pasakojima ... Zinau kad liezuvis greiciausiai gyja - nors ir daugiausiai bacilu ten ... O kur dureis jei nepaslaptis? ax.gif Ir ar su uzsaldymu? blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes turiu ir ash auskariuka 4u.gif ideciau nuotrauka tik cia kazko neleidzia...veriausi kaune undinej mokejau 80lt su auskaru biggrin.gif ishpradziu baisu buvo net nualpu kai ivere... lotuliukas.gif paskuij visa diena negalejau nej valgyt nej gert nes labaj ishtino mirksiukas.gif po savaites vishiskai uzgijo o jos metu tik koshes valgiau doh.gif bet dabar kai jau 2 metukus turiu tai labaj dziaugiuosi... po metu lajko pradejo dantenos kraujuot tai dantiste ishrashe kazkokios dantu pastos cemento skonio ir dabar kruopsciai kiekviena vakara ir ryta nusveiciu dantukus ir viskas norm biggrin.gif aukariukas atrodo liux norejau ir antro i liezuvely tik mb atkalbejo sako uzhtenka ir vieno lotuliukas.gif doh.gif kai isiveriau po poros menesiu pasikeiciau i trumpesni kotuka tada maziau maishosi...dabar net kartais pamirshtu kad ishviso prasiverus o kai ishsiveriu kazkas netaip thumbup.gif
Atsakyti