Įkraunama...
Įkraunama...

Zepter

Tesiam toliau tema apie Zepter gaminius.Kvieciu pasinaudoti 20 % nuolaida visiems produktams.Tik sia ir kita savaite . bigsmile.gif
Atsakyti
laba,
mane donintu peiliu rinkinys. noreciau apie juos daugiau info ir zinoma kokia kainyte? 4u.gif
butu gerai gauti atsakyma i az blush2.gif
Atsakyti
Atsakiau tau i az.
Atsakyti
domina puodai
Atsakyti
QUOTE(immm @ 2007 03 17, 18:21)
domina puodai

Galiu pasiulyti komplekta -
puodas 2.2l
puodas 4.7l
keptuve 2.7 l
plovimo priemone ,receptu knyga ir dovana garo indas.
Kaina 1999 lt
dar galiu pasiulyti
puodas4.7 l ,receptu knyga ,keptuve 2.7 l ,plovimo priemone ir dovanu peiliu karbuotu rinkinys .Kaina 1499 ltArba gali rinktis is atskiru indu su 20 % nuolaida .Rasyk i az.
Atsakyti
na tikras briedas, maciau ne viena prezentacija su zepteriu ir su baueriu, galiu pasakyti, viskas tas pats, o yra pigesnis variantas, ir kadangi buvau ne vienoje prezentecijoje, galiu drasiai teigti jog bergoff puodai, lygiai tokie pat, ta prasme, atlieka identiskas funkcijas tik kainu skirtumas didziulis, pirkau piramide is 3 ir mokejau 200 litu, vat jums ir skirtumas, o kadangi jau gaminu, tai galiu teigti, tas pats kas zeptgeris, itariu dabar uzsipuls zepteriu prekiautojos ... smile.gif
Atsakyti
[Kiekvienas renkasi kaip jam geriau.Juk ir vaziuoti galima taip pat ir su Zapuku ir su Mersu.Ir tas veza ir kitas.Tik skiriasi kokybe vaziavimo.Sekmes su Bergofu.
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2007 03 18, 14:21)
na tikras briedas, maciau ne viena prezentacija su zepteriu ir su baueriu, galiu pasakyti, viskas tas pats, o yra pigesnis variantas, ir kadangi buvau ne vienoje prezentecijoje, galiu drasiai teigti jog bergoff puodai, lygiai tokie pat, ta prasme, atlieka identiskas funkcijas tik kainu skirtumas didziulis, pirkau piramide is 3 ir mokejau 200 litu, vat jums ir skirtumas, o kadangi jau gaminu, tai galiu teigti, tas pats kas zeptgeris, itariu dabar uzsipuls zepteriu prekiautojos ... smile.gif

Pritariu. Turiu Berghoffus, bet esu bandziusi Zepter- jokio skirtumo, tik kaina thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(virze @ 2007 03 18, 15:49)
[Kiekvienas renkasi kaip jam geriau.Juk ir vaziuoti galima taip pat ir su Zapuku ir su Mersu.Ir tas veza ir kitas.Tik skiriasi kokybe vaziavimo.Sekmes su Bergofu.

Niekas nesiginčija
Yra žmonių, kuriems pavadinimas daug reiškia... O sumokėjus tokius pinigus už Zepter aš irgi negalėčiau prieš juos nei vieno blogo žodžio pasakyti...
Atsakyti
jo mersa su zapuku nesulyginsi, bet kadangi prezentacijose viriau su zeptereis, o namuose su bergoffais tai ir turejau gera proga palyginti, vienas prie vieno :)abu mersai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2007 03 18, 17:21)
(...) o kadangi jau gaminu, tai galiu teigti, tas pats kas zeptgeris, itariu dabar uzsipuls zepteriu prekiautojos ... smile.gif

Nesinervink, niekas čia nieko neužsipuldinės, mes gražiai bandom diskutuoti. o nuomonės jūsų nepakeisim ir net nebandysim keisti schmoll.gif , nes prasmės jokios nebus.
Papildyta:
QUOTE(levrete @ 2007 03 10, 18:59)
gal kuri naudojates zepter dulkiu siurbliu? labai noriu isgirsti atsiliepimus  4u.gif

Matei, kiek tau privalumų pažėrė Mambera anoj temoj, taigi jei labai domina, kaip jau Virze minėjo, šią savaitę 20% visai produkcijai. prašom naudotis proga. Nes šiems produktams (kitaip nei indams) didesnės nuolaidos vargu ar sulauksi bigsmile.gif
Atsakyti
Laba, mano keptuve jau i pabaiga, tai dairausi naujos. Mastau apie zepter. noreciau info ir kainytes i az. aciu 4u.gif
Atsakyti
[Atsakiau tau i a.z.
Atsakyti