Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimai įvairūs

reiketu gydytojai pasirodyt.SM diagnozes nenustatys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*gitagita* @ 2010 07 21, 11:08)
reiketu gydytojai pasirodyt.SM diagnozes nenustatys 4u.gif


Pritariu. Bet galiu ir paspeliot... Jei tik vasara (ar epizodiskai) atsiranda, tai g.b. alergija, pvz. nuo prakaito arba nuo bet ko.
Atsakyti
O aš norėjau paklaust, kaip atrodo tas išbėrimas nuo prakaito? g.gif Mano dukrytę pabėrė, bet kažkaip keistai unsure.gif ant vienos kojos tokie spuogeliai, aplink paraudę ir gana nemaži ploteliai, ant kitos kojytės mažesni tie spuogeliai. Temperatūros nėra, gal kiek irzloka pasidarė unsure.gif Kaži ar čia tas karštis kaltas ar kas kitas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo icing sugar: 21 liepos 2010 - 18:17
labai prasau padekite, mano pusantru metuku suneliui pasake kad stomatitas nors visiskai taip neatrodo .. jam ant lupyciu pasirode baltos puslytes ir kuo toliau tuo labiau jos plinta, nera skausmingos nes vaikutis viska valgo geria be problemu, gyd liepe tept tepaliuku ir tipo praeis ir pasake kad tai stomatitas internete paskaiciau stomatito pozymius visiskai skiriasi nuo maniskio sunelio... gal kuri mamyte buvo susidurusi su sia liga? kaip gydetes?
Atsakyti
labai prasau padekite, mano pusantru metuku suneliui pasake kad stomatitas nors visiskai taip neatrodo .. jam ant lupyciu pasirode baltos puslytes ir kuo toliau tuo labiau jos plinta, nera skausmingos nes vaikutis viska valgo geria be problemu, gyd liepe tept tepaliuku ir tipo praeis ir pasake kad tai stomatitas internete paskaiciau stomatito pozymius visiskai skiriasi nuo maniskio sunelio... gal kuri mamyte buvo susidurusi su sia liga? kaip gydetes? is anksto aciu uz atsakymus...
Atsakyti
QUOTE(akvilezd @ 2010 07 23, 13:35)
labai prasau padekite, mano pusantru metuku suneliui pasake kad stomatitas nors visiskai taip neatrodo .. jam ant lupyciu pasirode baltos puslytes ir kuo toliau tuo labiau jos plinta, nera skausmingos nes vaikutis viska valgo geria be problemu, gyd liepe tept tepaliuku ir tipo praeis ir pasake kad tai stomatitas internete paskaiciau stomatito pozymius visiskai skiriasi nuo maniskio sunelio... gal kuri mamyte buvo susidurusi su sia liga? kaip gydetes? is anksto aciu uz atsakymus...

Tai stomatitas kai buna,tai ir buna pusleles gleivinese.Nebutinai burnoj,gali buti ir kitur.Realiai kitokio gydymo ir ner,tept Kamistad N ir laukt,kol praeis,matuot temperatura,ar nekyla-jei uzkilus daug-duot nuo temperaturos.O siaip,svelnesnis maistas,daug gerimo.Man stomatitas dauvo DAUG (7-8-9 kartus).
Atsakyti
aciu jau susiradau info ir daugiau,bei nukeliavom pas gyd kita tai viska graziai paaiskino kaip kas .. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, jau rasiau anksciau apie savo bedele, tai pagaliau issiaiskinome kas mums yra, tik naujienos nedziuginancios sad.gif

Keratosis Pilaris mums

user posted image

Buvome pas prof. Baleviciene

gal kas susidurete ?
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2010 06 02, 20:49)
Pas mano maziuka siandien ryte pedutes buvo isbertos, atrode kaip sukojinem bordinem. Ir ant vienos leskutes buvo didesnis blynas berimo ir daug pavieniu taskiuku. Paskiau atsirado ir ant delniuku ir pirstuku, atsirado ir ant pilvo. Na visur tu taskiuku buvo isskyrus veida ir nugaroje siektiek. Paskiau atsirado temp 37,7 , paskiau 38,2 , o dabar 39.
Kas idomiausia kad tas vadinamas berimas, braukiant pro tuos taskelius nieko nesijaucia, oda lygi. Kai pasiskambinau daktarei, manes paklause ar patempus odele ji tampa balta (be taskiuku), mano atsakymas - taip. DIAGNOZE: enterovirusas. Reikia pagerti vitamina C ir zyrtek. Paminejo kad tas berimas su karsciavimu gali trukti 2-3dienas. Ir kad sis virusas dabar jau siaucia 2-3 savaites.
Tikiuosi kamnors pagelbejau  4u.gif

ehhh mes vel sita bruda pagavom doh.gif
Atsakyti
vaikui atsiardo baltas spuogelis, palink raudona - cia alergija?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti