Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

QUOTE
Parsisiunciau as ta Incredimail,bet ten praso irasyti incoming mail server ir dar ten kazkoki server...Kur man ju ieskot? one.lt rasyt ar ka????

mamulia, neleis su IncrediMail programa tikrintis one.lt pašto sad.gif turi būti POP3 galimybė - ją turi takas.lt, delfi.lt pašto sistemos.
Atsakyti
QUOTE

mamulia, neleis su IncrediMail programa tikrintis one.lt pašto sad.gif turi būti POP3 galimybė - ją turi takas.lt, delfi.lt pašto sistemos.


aciu,isivedziau kita emaila ir dabar ok smile.gif
Atsakyti
Naudojausi IncrediMail, nepatiko kad ten ateina visokiu laisku ne i  tema daug virusu.
Atsakyti
QUOTE
Naudojausi IncrediMail, nepatiko kad ten ateina visokiu laisku ne i  tema daug virusu.



Instaliuojant sia programa, klausia "ar nori gauti naujienu?". Ir kaip visada buna uzdeta varnele ;D. Tau tik reikejo ja nuimti...

Atsakyti
viksreli,help,man is IncrediMail neiseina laiskai,gaut gaunu,o issiust raso kad "Bad destination mailbox address". Ka daryt?
Atsakyti
aš ne vikšrelis, bet irgi biškiuką nusimanau  ;D mamulia, o kokioje pašto sistemoje susikūrusi pašto dėžutę? gali būti, kad blogai įrašytas Incoming ar Outgoing mail server...
Atsakyti
QUOTE
viksreli,help,man is IncrediMail neiseina laiskai,gaut gaunu,o issiust raso kad "Bad destination mailbox address". Ka daryt?



Matyt 'outcoming' blogai nustatei :smile.gif. Pvz, kadangi esu prisijungus per INIT, tai mano outcoming yra mail.init.lt
Atsakyti
QUOTE
aš ne vikšrelis, bet irgi biškiuką nusimanau  ;D mamulia, o kokioje pašto sistemoje susikūrusi pašto dėžutę? gali būti, kad blogai įrašytas Incoming ar Outgoing mail server...


takas.lt ir lyg ziurejau viskas ten surasyta,lyg ir teisingai...jau apima neviltis blondiniska...
Atsakyti
mamulia, pasitikrink ar pas tave taip surasyta
Incoming server - pop.takas.lt
Outgoing server - mail.takas.lt
Atsakyti
Na kompiuteristes ;Dpapasakokit ar imanoma kad incredit maile butu dvi dezutes, ta prasme naudojomes outlook expres ir jame turejom du adresus as i asvo adresiuka pereidavau ivedus slaptazodi o kai parsisiuntem incredit maila viskas gavosi viename :-[visi vyro ir mano laiskai eina i viena dezute ???
Ar imanoma pasidaryt kad taip kaip ir outlooke butu galima per slaptazodi ieit i kita pasto dezute ???
nezinau ar aiskiai parasiau bet jus kompiuteristes gudros gal suprasit wink.gif
Atsakyti
alvija, o būtina, kad kita dėžutė būtų su slaptažodžiu...?
Paprasčiausiai, kairiame šone, kur yra Folders (inbox, Outbox ir t.t.) paspausk dešinę pelytės ir susikurk NewFolder -savo vardu wink.gif
tada eini Tools - Message Rules... spaudi Add
IF pasirenki iš stulpelio To line containssekančiame laukelyje įvedi savo emeilą AND THEN iš stulpelio Move it to sekančiame laukelyje įrašai to naujai sukurto Folder'io vardą...
Tikiuosi aiškiai parašiau, jei kas neveiks, žiūrėsim ;D
Atsakyti
Alvija, teisingai Sinuhe paaiskino wink.gif. Tik laikykis instrukcijos ir viskas bus ok ;D!


QUOTE
mamulia, pasitikrink ar pas tave taip surasyta
Incoming server - pop.takas.lt
Outgoing server - mail.takas.lt


Nebutinai. Pvz, as jungiuos per kabelini init modema, tai mano outcoming yra mail.init.lt :smile.gif. Ir taip prie visu accountu wink.gif.
Atsakyti