Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 2

Kokia firma pasirinkot namo langams (kalba eina apie plastikinius)?
Atsakyti
Gdaiva, mes irgi kaip tik renkamės langus (plastikinius) namui. Konkrečios firmos dar neišsirinkome, bet žadu keletu pasidomėti. Jeigu ką pasirinksiu, parašysiu. O Jūs baltus galvojate, ar kokios kitos spalvos?
Atsakyti

čia yra tema apie plastikinius langus, yra naudingos info
Atsakyti
QUOTE(Kishkute @ 2007 02 09, 14:26)
Gdaiva, mes irgi kaip tik renkamės langus (plastikinius) namui. Konkrečios firmos dar neišsirinkome, bet žadu keletu pasidomėti. Jeigu ką pasirinksiu, parašysiu. O Jūs baltus galvojate, ar kokios kitos spalvos?



Ko gero is vidaus balti, o isorej tamsiai rudi, nes stogas, lauko durys, klinkeris rudas, kitokie ir netiktu.

user posted image

user posted image

Radau, kad MEGRAME iki kovo 23d. uzsakantiems daro akcija net 30%, bet jie gamina per 2-3 savaites, o sandeliuot nesutinka. Bijau, kad kovo gale gali buti dar stogas nebaigtas. Nebent langus uzsakyneti paskutinem dienom. Mano drauge daresi MEGRAME langus ir lauko duris, liko patenkinti, o akcijom sako nesigundyk, ten kas nors sako buna paslepta. Ir drauge siulo nesigundyti mazu firmu pazadais, sako paskui jos uzsidaro arba persivardina ir jau galu nerasi, jei koks gedimas ar kas brokas islenda po kokiu 2 metu, nieko neprisisauksi.
Atsakyti
Koks grazus namas bigsmile.gif Kieno cia toks projektas?

O del langu, tai labai kokybiskai gamina Prienu langai... pas juos visa moderniausia gamybine baze... zinau, nes daug tenka bendrauti su langu imonem ir girdeti klientu atsiliepimus... grazi reklama dar nereiskia geros kokybes... Dar labai svarbu sumontavimas... langai gali buti labai geri, bet jei blogai sumontuos, bus ziauru doh.gif
O jei dar yra daug laiko, tai galima langus uzsakyti jau siandien, o sutartyje pazymeti, kad atveztu pavyzdziui po dvieju menesiu... ir siandien imones tikrai nepasizymi punktualumu... aisku dabar ziema, tai ir darbo maziau... bet jei langus uzsakinesite rugpjucio men tai ju galite tiketis tik lapkriti...
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2007 02 09, 18:54)
Koks grazus namas bigsmile.gif  Kieno cia toks projektas?

O del langu, tai labai kokybiskai gamina Prienu langai... pas juos visa moderniausia gamybine baze... zinau, nes daug tenka bendrauti su langu imonem ir girdeti klientu atsiliepimus... grazi reklama dar nereiskia geros kokybes... Dar labai svarbu sumontavimas... langai gali buti labai geri, bet jei blogai sumontuos, bus ziauru  doh.gif
O jei dar yra daug laiko, tai galima langus uzsakyti jau siandien, o sutartyje pazymeti, kad atveztu pavyzdziui po dvieju menesiu... ir siandien imones tikrai nepasizymi punktualumu... aisku dabar ziema, tai ir darbo maziau... bet jei langus uzsakinesite rugpjucio men tai ju galite tiketis tik lapkriti...


Nu tu cia tai nustebinai su Prienu langais!!! blink.gif As guvenu uzu 3km nuo ju gamyklos tai nuejau i savo nauja nama derinti langu!!! Galvoju sau bus vietoj tai dar kokia nuolaidele pritaikys toli vest nereiks !!! Jo pasekoje paskaiciavo tai akeles issprogo kaina pamacius!!!!!! Tai paskui uzsisakiau lygiai tokius pacius langus uzu PUSE kainos ka Prienu langai siule!!!! Mano kaimynas tris langus is ju eme tai kai pasake kiek sumokejo tai vos aparpolio negavau!!!
Atsakyti
QUOTE(gdaiva @ 2007 02 09, 15:23)
Ko gero is vidaus balti, o isorej tamsiai rudi, nes stogas, lauko durys, klinkeris rudas, kitokie ir netiktu.

Radau, kad MEGRAME iki kovo 23d. uzsakantiems daro akcija net 30%, bet jie gamina per 2-3 savaites, o sandeliuot nesutinka.

Jau koks namukas wub.gif Man šitas projektukas labai patiko, kai rinkomės sau tinkamą smile.gif
Kaip gaila, kad Megrame sandeliuot nesutinka (nors dėl medinių tai jokių problemų su sandėliavimu g.gif ), tikrai gera akcija ir jų produkcija man labai patiko rolleyes.gif šiandien buvau, tai palikau paskaičiuot mediniams langam, bet jaučiu kai pamatysim kainą, tai turbūt reiks ties plastikiniais apsistoti cool.gif
Dar buvau "Faugoj", "Aulaukyje" ir "Hrone", tai visi pažadėjo elektroniniu paštu atsiųsti komercinius pasiūlymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2007 02 09, 18:54)
Koks grazus namas bigsmile.gif  Kieno cia toks projektas?

O del langu, tai labai kokybiskai gamina Prienu langai... pas juos visa moderniausia gamybine baze... zinau, nes daug tenka bendrauti su langu imonem ir girdeti klientu atsiliepimus... grazi reklama dar nereiskia geros kokybes... Dar labai svarbu sumontavimas... langai gali buti labai geri, bet jei blogai sumontuos, bus ziauru  doh.gif
O jei dar yra daug laiko, tai galima langus uzsakyti jau siandien, o sutartyje pazymeti, kad atveztu pavyzdziui po dvieju menesiu... ir siandien imones tikrai nepasizymi punktualumu... aisku dabar ziema, tai ir darbo maziau... bet jei langus uzsakinesite rugpjucio men tai ju galite tiketis tik lapkriti...

Cia projektas, " PABALTIJO NAMAI", labai daug rinkomes, bet uzteko tik pamatyti kataloga ir netycia atversti puslapi ties siuo projektu, jis vadinasi "GILE" ISKARTO SUPRATOM - TAI TAS KO MUMS REIKIA.. Bet kiviena turi savo vizija, galbut mums jis tiko, kaip svajone, nes mes jau ne tokie jauni man netoli 40, o vyrui netoli 60. Bet svarbiausiai, kad mes pilni azarto ir norim tai igyvendinti. Viso to linkim ir jums, jai bus namukas toks, kaip foto, prizadu idesiu nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(gdaiva @ 2007 02 10, 01:37)
Cia projektas, " PABALTIJO NAMAI", labai daug rinkomes, bet uzteko tik pamatyti kataloga ir netycia atversti puslapi ties siuo projektu, jis vadinasi "GILE" ISKARTO SUPRATOM  - TAI TAS KO MUMS REIKIA.. Bet kiviena turi savo vizija, galbut mums jis tiko, kaip svajone, nes mes jau ne tokie jauni man  netoli 40, o vyrui  netoli 60. Bet svarbiausiai, kad mes pilni azarto ir norim tai igyvendinti. Viso to linkim ir jums, jai bus namukas toks, kaip foto, prizadu idesiu nuotrauka






Labai lauksim nuotraukytes mirksiukas.gif
O mums kai paskaiciavo Prienu langai ir dar kitos dvi firmos, tai Prienu langu buvo brangiau, bet visam namui nuo kitu skyresi tik keliais simtais 4u.gif
Visose firmose kainos dar priklauso ir nuo vadybininku, toj pacioj firmoj kitas vadybininkas gali paskaiciuoti visai kita kaina...
Be to esu girdejusi geru atsiliepimu ir apie Fauga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2007 02 10, 11:09)
Labai lauksim nuotraukytes mirksiukas.gif
O mums kai paskaiciavo Prienu langai ir dar kitos dvi firmos, tai Prienu langu buvo brangiau, bet visam namui nuo kitu skyresi tik keliais simtais 4u.gif
Visose firmose kainos dar priklauso ir nuo vadybininku, toj pacioj firmoj kitas vadybininkas gali paskaiciuoti visai kita kaina...
Be to esu girdejusi geru atsiliepimu ir apie Fauga smile.gif



Aciu , turbut bandysim arba Megrame arba Fauga (Fauga duris grazias daro Prestige).
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Gal kas dejosi Sabonio langus? Kokie butu atsiliepimai? g.gif Dekoju
Atsakyti
QUOTE(Jurgina777 @ 2007 02 14, 20:37)
Sveiki  smile.gif

Gal kas dejosi Sabonio langus? Kokie butu atsiliepimai?  g.gif  Dekoju


Mūsų bute visi langai Sabonio, jau gal šešti metai jais džiaugiamės. Jokių problemų neturime ax.gif .
Atsakyti