Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 2

[Tai paskui uzsisakiau lygiai tokius pacius langus uzu PUSE kainos ka Prienu langai siule!!!! Mano kaimynas tris langus is ju eme tai kai pasake kiek sumokejo tai vos aparpolio negavau!!!

Na, nesu tikra, kad užsisakei lygiai tokius. Prieš kokius 3 metus Lietuvoje buvo tik 2 firmos, kurios gamino langus is tokio profilio kaip Prienai. Jų lango rėmas yra pilnaviduris, t.y. pilnai užpildytas akyta plastmase. Sako, kad tokie rėmai neišsiklaipo, labiau atsparūs temperatūrų pokyčiams (aktualu pietinėje pusėje).
Jų langą esu įsidėjusi virtuvėje kokius 4- 5 metus. Kol kas nieko blogo negaliu pasakyti. Bet į namą norėčiau medinių langų.
Atsakyti


Na, nesu tikra, kad užsisakei lygiai tokius. Prieš kokius 3 metus Lietuvoje buvo tik 2 firmos, kurios gamino langus is tokio profilio kaip Prienai. Jų lango rėmas yra pilnaviduris, t.y. pilnai užpildytas akyta plastmase. Sako, kad tokie rėmai neišsiklaipo, labiau atsparūs temperatūrų pokyčiams (aktualu pietinėje pusėje).
Jų langą esu įsidėjusi virtuvėje kokius 4- 5 metus. Kol kas nieko blogo negaliu pasakyti. Bet į namą norėčiau medinių langų.
[/quote]


Nezinau ar tokius ar ne , bet kur uzsisakiau (nenoriu firmos reklamuot) tai garantija 10m, Prienu langai tik 5m siule! As is pradziu kvaitau apie klijuotos medienos langus, bet kai suzinojau ju kaina mano kisene per siaura pasirode! smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Sugalvojome ir mes su vyru naujus langus susideti. Pasklaidziau sia tememe, bet ji ganetinai jau plati, tai gal kas neseniai priiminejo toki spendima del langu ir apsvarstes daug variantu galetu trumpai patarti, ka rinktis ir i ka kreipti demesi. Kiek as pasiskaiciau, tai paparastai jei kazkam kazkuri firma buvo puiki, tai kazka ji ir pavede. Taigi, idomu, kokia firma rinktis, i ka atkreipti demesi (ka reiskia tie visi profiliai, paketai ir pan.) Musu standartinis dvieju kambariu butas.
Atsakyti
Na mums pries pora savaiciu Aveplast langus sudejo. Su sia firma jau kokius 4 ar 5 metus darugaujam, tai ta proga dar ir nuolaidu gavome, nes kai i nama reikia sudeti nemazai langu, tai ir sumele jau nemaza gaunasi.
Atsakyti
Kadangi tema jau uždaryta, atidariau kitą 4u.gif
Ši tema man aktuali, nes greitu laiku žadam keist langus ax.gif
Ir iš karto noriu paklaust, gal kas darėtes langus, kurie iš lauko pusės atsispindi (na kaip veidrodis), kad nesimato kas yra viduj g.gif
Pas mus pirmas aukštas, tai būtent tokie langai domina. Gal žinot kas deda, kaip kokybė ir kaina 4u.gif
Atsakyti
as esu nepatenkinta Heinzmann firma mad.gif Sudejo visus langus,duris,po pusmecio kai pradejom irengineti vidu pamatem,kad vienos i terasa durys kreivai idetos,vizualiai to nesimato,bet pradarius duris-jos atsilapoja,neina atidaryti tik cit ciut doh.gif Skambinau i heinzmana tai vis man aiskino,kad to negali buti doh.gif ,pradejo gasdint,kad jei atvaziuos ir pasirodys,kad viskas gerai tai reiks susimoket uz atvaziavima mad.gif Taio kvietem kvietem-vis vaziavo vaziavo ir neatvaziavo doh.gif ,po kurio laiko vel skambinu-namie apdaila jau padaryta,tai paaiskino man jei jos kreivai istatytos tai reik jas lupt lauk ir is naujo istatinet-
vienu zodziu finale vistiek nevaziavo,nes pasakiau,kad lupt ir sugadint visa apdaila aplink neleisiu schmoll.gif SSS-cia o ne firma jei taip daro,bent jau del savo prestizo butu atvaziave ir paziureje ar tikrai cia ju klaida gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
O aš ŽIAURIAI nepatenkinta MEGRAME. gun_bandana.gif

Šiuo metu iki kovo 23 dienos pas jus vyksta akcija, langai 30 procentų pigiau. Paskambinom, apytikslais skaičiavimais, tai mažiausia kaina iš visų firmų kuriomis domėjomis. Užregistravom užsakymą ir laukiam skambučio vadybininko. Laukiam jau trečia savaitė. SKambinom jiems jau gal kokį 4 kartus ir visada atsakymas tas pats, vadybininkas jums tuoj perskambins. Ir NIEKO, jokio vadybininko skambučio. Aš LABAI pikta ant jų, kažkokia aferistų kontora.
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2007 03 22, 07:43)
O aš ŽIAURIAI nepatenkinta MEGRAME.  gun_bandana.gif

Šiuo metu iki kovo 23 dienos pas jus vyksta akcija, langai 30 procentų pigiau.  Paskambinom,  apytikslais skaičiavimais, tai mažiausia kaina iš visų firmų kuriomis domėjomis.  Užregistravom užsakymą ir laukiam skambučio vadybininko. Laukiam jau trečia savaitė.  SKambinom jiems jau gal kokį 4 kartus ir visada  atsakymas tas pats, vadybininkas jums tuoj perskambins. Ir NIEKO, jokio vadybininko skambučio. Aš LABAI pikta ant jų, kažkokia aferistų kontora.

Va va, man megrame panasiai buvo, bet palaukiau pora saviaciu, ir nutariau kad jei vien vadybininko vizito reikia tiek laukti, tai kiek reiks laukt paciu langu? g.gif
Zodziu, uzsisakiau langus Hrone, suma mazdaug 300 Lt brangiau nei zadejo megrame, bet vadybininkas labai operatyviai man viska ismatavo, sutarti atveze ir t.t., zodziu dabar laukiu langu, kai istatys - parasysiu, ar vis dar patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 03 22, 07:21)
as esu nepatenkinta Heinzmann firma  mad.gif Sudejo visus langus,duris,po pusmecio kai pradejom  irengineti vidu pamatem,kad vienos i terasa durys kreivai idetos,vizualiai to nesimato,bet pradarius duris-jos atsilapoja,neina atidaryti tik cit ciut  doh.gif  Skambinau i heinzmana tai vis man aiskino,kad to negali buti  doh.gif ,pradejo gasdint,kad jei atvaziuos ir pasirodys,kad viskas gerai tai reiks susimoket uz atvaziavima  mad.gif Taio kvietem kvietem-vis vaziavo vaziavo ir neatvaziavo  doh.gif ,po kurio laiko vel skambinu-namie apdaila jau padaryta,tai paaiskino man jei jos kreivai istatytos tai reik jas lupt lauk ir is naujo istatinet-
vienu zodziu finale vistiek nevaziavo,nes pasakiau,kad lupt ir sugadint visa apdaila aplink neleisiu  schmoll.gif  SSS-cia o ne firma jei taip daro,bent jau del savo prestizo butu atvaziave ir paziureje ar tikrai cia ju klaida  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif


Nu kazkaip keistai jie cia g.gif .Pas mus tik rankena sunkiau darinejosi,tai paskambinau,ta pacia diena atvaziavo,ir paverze ten kazka.Dar atsiprase,kad vaika prikele su duru skambuciu(labai jau inirtingai skambino) biggrin.gif
Atsakyti
as dejausi pries pora metu REVAKA firmos langus ir tikrai esu patenkinta tiek kokybe,tiek istatymu, tiek apdaila. pernai dejaus dar is ju balkono langus ir taip pat kokybe gera.
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2007 03 18, 21:51)
Kadangi tema jau uždaryta, atidariau kitą  4u.gif
Ši tema man aktuali, nes greitu laiku žadam keist langus  ax.gif
Ir iš karto noriu paklaust, gal kas darėtes langus, kurie iš lauko pusės atsispindi (na kaip veidrodis), kad nesimato kas yra viduj  g.gif
Pas mus pirmas aukštas, tai būtent tokie langai domina. Gal žinot kas deda, kaip kokybė ir kaina  4u.gif


tai galima ir paciam uzklijuoti ta spec plevele smile.gif bet tada augaliukams bus amen verysad.gif

pas mus is Revalsos langai, esam patenkinti thumbup.gif nors velavo savaitei tai tikrai, bet istate greitai ir tvarkingai ax.gif
Atsakyti
Kas žinot plastikinio lango 1 kv. m kainą (maždaug)?
Atsakyti