Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Sena tema

toliau dalinamės patarimais toms kurioms reikia virtuvės.
Papildyta:
dėl savo šio projektėlio sulaukiau kritikos iš draugo baldų gamintojo, tad duodų jį ir jūsų teismui 4u.gif

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

šia kur integruotas šaldytuvas, tai turėtų būti lentynėlės, o ne lygiai užkirstas kampas (tiesiog programiškai nemokėjau to padaryti smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meka: 19 kovo 2007 - 15:11
Nu prašai, tai apsižiūrėjau smile.gif tongue.gif

Antroj nuotraukos labai nepatogus priėjimas prie spintelių , per mažai vietos pavalgyti, geriau tada isvis nedaryti, jei bus atskira vieta, kam čia ta vieta spintelių saskaita? Na, bent jau man taip atrodo.
Ir išvis labai mazai vietos g.gif Plius sienos ne is plyteliu? Kad ie koks tai būtų dažas, plyteles nenurungs...

Paskutinej nuotraukoj labai nemaloni valgomoji zona, nugara i iejima, pati pagalvok.
Priešpaskutinėj nuotraukoj kriaukle nepatogioj vietoj, geriau ji butu prie lango, ar kur mikrobanginė.

Dar apie valgomaja zona. Stiklas gal ir grazu, bet jau po kelių savaičių jis apsitrins, susibraizys, tad jokio grožio nebeliks, o jei desit po apačia kazkokias serveteles, tai koks tikslas daryt iš stiklo.
I man pats tas jo isdsestymas kazkoks nepatogus.
O keptuves ar samcius geriau dek nusluoscius i stalcius, o ne kabink, nu paciai bus maloniau nematyt kokio nedaplauto pajuodavimo biggrin.gif

O spalvos ir dizainai cia jau tavo reikalas smile.gif



Atsakyti
Man per daug astriu kampu, dygliuota bus tavo virtuve kaip ezys doh.gif , lenktos linijos daug jaukesnes. O baro tai is viso nesupratau bigsmile.gif
Atsakyti
O man tai labai labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mėgstu aštrumą ax.gif
o stiklas jėga!! mirksiukas.gif m8s7 valgomojo stalas i6 stiklo ir n4ra jau toooks jautrus g.gif
be to, vistiek po kar6to patiekalo l4k6te reikia d4t servet4l3, nemanau kad tai kelia problem7.... unsure.gif
Pati tokios virtuvės norėčiau..... wub.gif kaip tik renkamės... su kokia programa darei? g.gif g.gif gal kur gaut galima...? blush2.gif
Atsakyti
Meka-man tai neaa schmoll.gif ir baras ir uzbaigimas uz saldytuvo man nepatinka,ir kabancios spinteles man nedera tarpusavyje. Is vis daryciau virtuve tik prie dvieju sienu kampu,nes bent jau dabar man atrodo,kad gal vienai ir uztektu vietos,bet jei dar ateis vyras ar vaikai i virtuve tai stumdysites uzpakaliais doh.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės.. smile.gif
baldininkas beveik lygiai ta pati pasake.. smile.gif tai dabar turbut darysiu visiski priesinga varianta.. smile.gif smile.gif smile.gif ..
sienos pas mane bus dazytos sviesiai.. tarp spinteliu galvoju deti sviesias plyteles... baro nedaryti (ten jis tik taip del vaizdo galima sakyt buvo smile.gif kadangi atskiras valgomasis stalas bus salia didelio lango) virtuvinis komplektas turbut bus sviesus.. smile.gif vienu zodziu visiska priesingybe tam ka as pasidariau.. smile.gif bandysiu daryt is naujo laiko dar turiu kelias savaites.. kol gales baldininkai atvykti..
o programele tai nemokama is interneto parsisinciau berods...

http://www.inragasa....5f/VK3Setup.exe


Daugiau informacijos apie programą ir jos naudojimą galite rasti čia: http://vk3hilfe.alno.de

o kai padarysiu kita varianta vel pasirodysiu... smile.gif
Atsakyti
va dar tokias virtuve radau, bet man jos truputi per blizgios smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
dar keli variantai
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2007 03 20, 09:21)
va dar tokias virtuve radau, bet man jos truputi per blizgios smile.gif

itariu kainos nerealios tokiu virtuviu doh.gif nes visos dureles lenktos unsure.gif
Atsakyti
šitos nuotraukėlės iš kažkurio rusiško žurnalo apie virtuvių dizainą, dabar tiksliai net nepamenu.. mano tėvai klaipėdoj darėsi kazką panašaus, tik dėjo matinį paviršių ir jim tas kainavo apie 7 tūkst lt....be technikos...
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 03 20, 12:02)
itariu kainos nerealios tokiu virtuviu  doh.gif  nes visos dureles lenktos  unsure.gif



na cia aisq skonio reikalas, bet man kaip patinka minimalizmas, tai cia jau per daug visko.
Atsakyti
O klausykit, ar galima mikrobangę laikyti uždarytą spintelėje? Spintelė bus gana erdvi, maždaug 60/60/40cm. Nu nepatinka man atvirai padėta mikrobangė, tuo labiau, kad virtuvė bus sujungta su svetaine. Be to mikrobangės labai jau dažnai nenaudojam.
Atsakyti