Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Meka @ 2007 03 20, 10:21)
va dar tokias virtuve radau, bet man jos truputi per blizgios smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


man tai thumbup.gif thumbup.gif Aleksote macijou raudona tai pasaka man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 03 20, 12:31)
O klausykit, ar galima mikrobangę laikyti uždarytą spintelėje? Spintelė bus gana erdvi, maždaug 60/60/40cm. Nu nepatinka man atvirai padėta mikrobangė, tuo labiau, kad virtuvė bus sujungta su svetaine. Be to mikrobangės labai jau dažnai nenaudojam.


esu tirkai macius pasleptu mikrobanginiu ir nisose ir spintelese, bet ar tai galima ir sveika tikrai nzn.
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 03 20, 11:31)
O klausykit, ar galima mikrobangę laikyti uždarytą spintelėje? Spintelė bus gana erdvi, maždaug 60/60/40cm. Nu nepatinka man atvirai padėta mikrobangė, tuo labiau, kad virtuvė bus sujungta su svetaine. Be to mikrobangės labai jau dažnai nenaudojam.

Aš ir apie tai svarstau labai idomu butu suzinoti nuomone siuo klausimu
Atsakyti
dėl mikrobangės, tai mačius ne vieną integruotą mikrobangę.. tiesiog reikia pasiskaityti tos mikrobangės laikymo technines sąlygas, kiek jinai turi būti atitraukta nuo galinės sienelės ir pan... arba jei mikrobangė bus dedama i kokia spinta gal būt toj vietoj nereiktu dėti spintos nugarėles... čia labiau gal reiktų teirautis technikos prekių parduotuvėj turbūt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 03 20, 12:31)
O klausykit, ar galima mikrobangę laikyti uždarytą spintelėje? Spintelė bus gana erdvi, maždaug 60/60/40cm. Nu nepatinka man atvirai padėta mikrobangė, tuo labiau, kad virtuvė bus sujungta su svetaine. Be to mikrobangės labai jau dažnai nenaudojam.


siaip daug kas tai daro ir nieko cia blogo nera, aisku jei butu ventiliacija nugaroje palikta tai nepakenktu
Atsakyti
o jus kuri nors darote atskira iorkaite nuo elektrines virykles..?
man siulo taip daryt atseit vietos susitaupys kai orkaite uzsikels ant spinteles o po virykle padarysi spintele... bet man kazkaip neatrodo praktiskas toks dalykas.. o ir vietos atzvilgiu tas pats
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2007 03 20, 16:56)
o jus kuri nors darote atskira iorkaite nuo elektrines virykles..?
man siulo taip daryt atseit  vietos susitaupys kai orkaite uzsikels ant spinteles o  po virykle padarysi spintele... bet man kazkaip neatrodo praktiskas toks dalykas.. o ir vietos atzvilgiu tas pats


na cia manau greiciau skonio ir patogumo reikalas,o ne vietu sutaupymo
Atsakyti
Aš orkaitę po virykle darysiu, man rodos taip daugiau erdvės bus.
Atsakyti
4u.gif aš kaip tik noriu orkaitę pakelti aukščiau, man labai patogu, matai kas kaip kepa, nereikia lankstytis ax.gif kažkada užsienyje gyvenau tkiam butuke, labai patogu buvo kai orkaitė aukščiau 4u.gif bet čia tikrai skonio reikalas, vietos nelabai ir sutaupysi, na sutaupysi darbastalio sąskaita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 03 20, 11:31)
O klausykit, ar galima mikrobangę laikyti uždarytą spintelėje? Spintelė bus gana erdvi, maždaug 60/60/40cm. Nu nepatinka man atvirai padėta mikrobangė, tuo labiau, kad virtuvė bus sujungta su svetaine. Be to mikrobangės labai jau dažnai nenaudojam.


pas mus mikrobangė įkišta į spintelę ir viskas labai normaliai, juo labiau, kad kaip ir jūs, mes mikrobangę labai retai naudojam. spintelės išmatai mūsų tokie kaip tu parašei, o mikrobangė tikrai nedidelė, tai ventiliuotis jai tikrai yra kur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2007 03 20, 15:56)
o jus kuri nors darote atskira iorkaite nuo elektrines virykles..?
man siulo taip daryt atseit  vietos susitaupys kai orkaite uzsikels ant spinteles o  po virykle padarysi spintele... bet man kazkaip neatrodo praktiskas toks dalykas.. o ir vietos atzvilgiu tas pats

as ir atskirai darysiu man taip graziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2007 03 20, 15:56)
o jus kuri nors darote atskira iorkaite nuo elektrines virykles..?
man siulo taip daryt atseit  vietos susitaupys kai orkaite uzsikels ant spinteles o  po virykle padarysi spintele... bet man kazkaip neatrodo praktiskas toks dalykas.. o ir vietos atzvilgiu tas pats


kaip tik manau, kad labai praktiškas dalykas. Juk nereikia lankstytis. Mes tik pripratę nuo senų laikų, kad orkaitė kažkur pažemėje turi būti, kadangi viryklė ir orkaitė buvo kartu. Kažkodėl niekam nekyla mintis tarkim mikrobangę ant grindų laikyti, nes nepatogu. Tas pats manau ir su orkaite. Na kitas klausimas, jei tai neįmanoma, kai kaitlentė be sensorinio ar kaip ten jis vadinasi valdymo
Atsakyti