Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(okkey @ 2007 05 10, 07:53)
as sakiau greiciausiai padarysi tokisu ale kabliukus ant sienos virs stalvirsio ir ten kabinsiu

Aciu! Jau apsisprendziau!

QUOTE(SoJa @ 2007 05 10, 16:19)
o plytelės šios

Nebijai traumu? hihihi.gif Slidumas gi ju neispasakytas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 05 10, 14:54)
labai jauku.O kaip tos kėdės,man toks jausmas ,kad jos virsta atgal?  blush2.gif

Kedes panasios buvo darbe tai labai patogios thumbup.gif ir tikrai nevirsta biggrin.gif

QUOTE(SoJa @ 2007 05 10, 15:19)
Sveikutės,
įdedu ir aš savo projektėlį  blush2.gif

Man tai labai wub.gif nes mano juoda bus su aliuminu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 05 10, 15:19)
Sveikutės,
įdedu ir aš savo projektėlį  blush2.gif
Ačiū iš anksto už išsakytą kritiką  4u.gif


grazu. tik ar patogu kriaukle prie pat kampo ? is tos spintos ka nors traukti ciaupas nemaisys ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 05 10, 16:19)
Sveikutės,
įdedu ir aš savo projektėlį  blush2.gif
user posted image
Gal kas iš karto krenta į akis, ko daryti nereikėtų, ar kažko trūksta ?  g.gif
Spalva bus tamsiai ruda, stalviršis akmens masės (labai noriu juodo  blush2.gif ),
o plytelės šios
user posted image
Ačiū iš anksto už išsakytą kritiką  4u.gif

ar nuo orkaitė yra tarpelis ar ne?
Atsakyti
SoJa, gražus projektas, tik geriau šviesus stalviršis, o ne juodas, kad neatrodytų labai niūriai rolleyes.gif. Ir gal būtų patogiau, jei kriauklė būtų kiek dešiniau, o ne pačiame kampe (galima kartu ir kaitlentę pastumti, jei nenori darbastalio tarp jų mažinti) rolleyes.gif .
Atsakyti
SoJa, man tai plyteles wub.gif kokia ju kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurg@ @ 2007 05 10, 16:52)

Man tai labai  wub.gif nes mano  juoda bus su aliuminu  ax.gif



Man tai juoda apskritai nerealu, bet, kad turiu derinti prie plytelių juostelių, o jos tokios wenge spalvos
http://img151.images...juostelepe3.jpg
Papildyta:
QUOTE(Sapho @ 2007 05 10, 16:14)
Nebijai traumu?  hihihi.gif Slidumas gi ju neispasakytas  doh.gif



Iš tikro tai tik toj foto jos taip atrodo, matyt nuo apšvietimo, o iš tikro tai jos pakankamai gruoblėtos, va jų foto
http://img141.images...=plytelevt5.jpg
Man tai aišku labai jau norėtųsi, kad pas mane jos irgi būtų tokios blizgios, nu gal taip ir bus, nes langas tai pakankamai didelis ir šviesos turėtų užtekti
Papildyta:
QUOTE(Giga* @ 2007 05 10, 17:25)
grazu. tik ar patogu kriaukle prie pat kampo ? is tos spintos ka nors traukti ciaupas nemaisys ?  g.gif



Tai, kad tas kampas kaip tik prie žaliuze užtraukiamos spintelės. jį atsidarinės į viršų. Man atrodo, kad bus normaliai, blogiausiu atveju jei truks vietos, tai atsidarinėsiu tą spintelę.
Papildyta:
QUOTE(ligiukss @ 2007 05 10, 18:26)
ar nuo orkaitė yra tarpelis ar ne?



Nėra verysad.gif Nelabai man telpa tas tarpelis sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoJa: 11 gegužės 2007 - 06:54
QUOTE(Sapho @ 2007 05 10, 16:14)
Aciu! Jau apsisprendziau!


apsisprendei daryti tuos ranksluoscisu strypus ar visgi kabliukus ar siaip pastatoma rankstuostine ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 05 10, 19:11)
SoJa, man tai plyteles  wub.gif  kokia ju kaina?  ax.gif


Kvadratas 67 Lt. ir 16 lt. viena juostelė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 05 10, 18:49)
SoJa, gražus projektas, tik geriau šviesus stalviršis, o ne juodas, kad neatrodytų labai niūriai  rolleyes.gif. Ir gal būtų patogiau, jei kriauklė būtų kiek dešiniau, o ne pačiame kampe (galima kartu ir kaitlentę pastumti, jei nenori darbastalio tarp jų mažinti) rolleyes.gif .


tai, kad ir taip ta virtuvė apie 4 m. ilgio gavosi, o pačios patalpos ilgis 6 m. o dar noriu ir staliuką pasistatyti, taip, akd komplekto ilginti jau nebesinori sad.gif
Atsakyti
O gal zinot kur vilniuje butu galima nelabai brangiai, uzsisakyti, kad pagamintu kokybiskas virtuvines spinteles?
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 05 11, 08:26)
tai, kad ir taip ta virtuvė apie 4 m. ilgio gavosi, o pačios patalpos ilgis 6 m. o dar noriu ir staliuką pasistatyti, taip, akd komplekto ilginti jau nebesinori sad.gif

Aš turėjau omenyje ne ilginti komplektą, o tame pačiame ilgyje pastumti dešiniau (mažinant kurį nors darbastalį).
Atsakyti