Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip paruošti vyrą dalyvavimui gimdyme?

Mano vyriskis buvo grieztai nusiteikes, kad jau gimdyme nedalyvaus. g.gif Jokiu budu, nes tipo ne vyro reikalas ir t.t. Taciau kaip viskas prasidejo (atvaziavom patys, buvo skatinimas), ne minuteles nesitrauke, ir rankyte laike ir galvyte gloste. Sake butu isbuves ir iki galo bet prasidejo komplikacijos, viskas baigesi cezariu doh.gif . Buvo isprasytas is palatos. Sake baisiau yra ne buti salia, o stoveti uz duru ir laukti. Va ir tas nusistatymas...Manau itiketi nei irodineti nieko nereikia, zmogus pats nusprendzia ko jis nori ir ko jam reikia...
Atsakyti
Yra nestumo kursai, kurie paruosia abu. Maniskis irgi sake, kad uz duru stoveti daug baisiau nei buti gimdyme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2013 03 25, 19:50)

Bet siaip mes lankem pamokeles pries gimdyma, tai mazdaug zinojo ko tiketis. Man atrodo mums butu buve kur kas naudingiau lankyti pamokeles apie tai, kas vyksta PO gimdymo. Ty - kad moteris pavargus, su skausmais tarpvieteje, nugrauztais speneliais, bemiegem naktim ir nesikelianti is lovos, ir vyras turi pasokineti - daryti valgyt, atnest bent 3 kartus pavalgyt, padaryt arbatos, siurbti grindis, vaziuoti pirkti maisto, ir pan. Maniskiui tas buvo visiskas kosmosas. Del kiekvienos smulkmenos turejau nurodinet, zyzt ir mokyt  doh.gif

Mes irgi pamokeles kartu lankysim, abu ruošimes smile.gif

O dėl pagalbos PO, mano vyrą tam labai paruošė pirmas trimestras, kai man buvo ištisai bloga ir silpna. Tai be savų darbų ir maniskius perėmė, valgyt darė, namus tvarkė, viską išmoko, ko anksciau nemokėjo thumbup.gif
Atsakyti
Kaip galima nedalyvauti įvykyje, kuris bus vienas svarbiausių visame gyvenime?
"Baisu, bloga, silpna, nieko negaliu padėti..."- ne tie epitetai, kurie apibūdina šį įvykį.
Aš verksiu, jei žmona verks ir rėksime kartu, jei reiks.
Atsakyti
jėzau, nu tik nerėkit kartu su žmona doh.gif
Vyras turi būt ramstis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 01 13, 13:19)
jėzau, nu tik nerėkit kartu su žmona doh.gif
Vyras turi būt ramstis.  smile.gif

Aš manau, kad visgi ne jums, o ronino žmonai spręsti, kuo jos vyrui buti gimdymo metu bigsmile.gif
Atsakyti
Vyras pareiske, kad dalyvaus. Sakiau, kad man uzteks tik to, kad per saremius pabutu, isstumsiu ir viena. Bet sake, jokiu budu.
O kai kalbejom apie tai, kad kiti vyrai savo atsisakyma motyvuoja tuo, kad negali ziureti kaip jo zmonai skauda ir kad per sunku kai zinai kad niekuo zmonai padet negali, tai mano dodeliai nuostabai vyras pasake: gyvuliai tokie - ne vyrai. Kaip galima ramiai iseit atsukus nugara tuo metu, kai zmonai skauda???
Na as gal ne tokia griezta siuo klausimu, bet is dalies sutinku. Mano vyrui skaudetu - tikrai nepalikciau jo vieno kenteti
Atsakyti
http://samoningamoti.../vyras-gimdime/

Patiko šis straipsnis. Mano gimdymas dar toli, vyras dar neapsisprendes bet as noreciau, kad jis dalyvautu. Siaip manau tirai butu vertinga kartu nueit i kokias paskaitas apie tai.

Ko aš tikėčiausi iš savo vyrom tai palaikymo, tokią akimirką gali pasijaust visiska bejėgė, noriu, kad jis mane užstotų, palaikytų mano pozicijas pries gydytojus.
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 01 13, 14:19)
jėzau, nu tik nerėkit kartu su žmona doh.gif
Vyras turi būt ramstis.  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

man vyro buvimas padejo, neisivaizduoju, kad jo nebutu buve kartu blush2.gif
Atsakyti
Mano pozicija šiuo klausimu kategoriška - jokio vyro nei per sąrėmius, nei juolab gimdant, aš irzli tampu, o šalia esantys žmonės mane tik dar labiau erzina. Vyro man prisireikia po gimdymo, kad vaiką prižiūrėtų, po gimdymo noriu tik miegot.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 07 11, 18:22)
Vyro "paruošimas" priklauso nuo pačio vyro. Vienas, nė kiek neparuoštas, gali ir operuoti padėti jei paprašys  biggrin.gif , kitas alpsta kraują pamatęs.

thumbup.gif drinks_cheers.gif va čia maniškis. Nuo pat pradžių buvo apsisprendęs dalyvauti, labai man padėjo, per gimdymą gavo ir kojas laikyt blush2.gif ir dar kartos tiek kiek reiks smile.gif

bet čia priklauso nuo žmogaus, jei bijo kraujo alpsta pamatęs, tai tokia ir pagalba, manau ir daktaram trukdo, juk visas dėmesys gimdyvei ir gimstančiam kūdikiui wub.gif
Atsakyti
niekaip vyro neruosiau, pasakiau,kad man jo reikes tik per saremius,kaip stumsiu pabus uz duru, tai vyras be kalbu sutiko. o ir pats per pati momenta nenorejo buti. bet po gimdymo vyras prasitare,kad supyko,kad ji akusere isprase uz duru. bet kaip ir antra gimdysiu, per pati stumima nenoreciau vyro salia.
Atsakyti