Įkraunama...
Įkraunama...

4-7 metų vaiko žaidimai

Sveikutes mirksiukas.gif

sakykit, kada jusu vaikuciai pamego stalo zaidimus g.gif maniskiui 4 metukai, nesam dar bande, todel nezinau, ar jau laikas butu pirkt ar dar palaukt g.gif ir gal galit parasyti, kokius butent zaidimus berniukai megsta bigsmile.gif siaip jis pas mane tai delionem, lego labai uzsiima, spalvinti megsta, bet kur reikia daugiau kantrybes, tai nelabai schmoll.gif greit numeta ir tuo viskas pasibaigia doh.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif pas mane trys vaikai,tai kai jie būna visi namie tai dažniausiai žaidžia parduotuvėm,namais,gydytojais ir kitus panašius žaidimus.vaidina gyvenimiškas situacijas.taip pat labai mėgsta lipdyti iš plastelino,karpyti.kartais būna kad užsimano kambary,net krepšinį pažaisti doh.gif ,o kadangi pas mus ne daug vietos,tai krepšį jiem atstoja ir žaislų dežė ir dviaukštės lovos antras aukštas.nu vienu žodžiu prigalvoja įvairiausių žaidimų smile.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif Pas mus tokio klausimo, ka veikti, kaip ir nera. Jis visada randa kuom uzsiimt. Labai megsta zaisti su masinytem, turi visa deze, tai susistato, susirikiuoja ir zaidzia miesta ax.gif Dar lb megsta deliones deliot, knygutes spalvint. Niu ir laaabai megsta ziuret filmukus ax.gif Stengiames ribot, bet nelabai iseina blush2.gif
Atsakyti
Maniskis dazniausiai zaidzia visokius "ivykius" keliuose - stato garazus, policijos komisariatus, zaidzia ivairias situacijas su masinomis... Daugiau tai nelabai ka ir zaidzia vienas, na, dar kompiuterinius zaidimus, deliones, ar piesia, spalvoja... Kartu pazaidziam Domino ar darom kokius darbelius, skaitom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirana: 23 kovo 2007 - 12:28
sveikos,
aš naujkė, vis ilendu kur nors, truputi parašau ir paskui nebelabai suprantu kur įrašiau. blush2.gif
aš norėčiau paklausti mamyčių, kada jų vaikai pradėjo skaityti? it ką penkių metų vaikas jau turėtų mokėt daryt? norėčiau sužinot jūsų nuomonę.
Papildyta:
Atsiprašau už klaidas, privėliau jų blush2.gif mat darbe rašau, tai nelabai norėjau kad kas pamatytų, tai skubėjau.
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2007 03 20, 17:20)
Sveikutes  mirksiukas.gif

sakykit, kada jusu vaikuciai pamego stalo zaidimus  g.gif maniskiui 4 metukai, nesam dar bande, todel nezinau, ar jau laikas butu pirkt ar dar palaukt  g.gif ir gal galit parasyti, kokius butent zaidimus berniukai megsta  bigsmile.gif siaip jis pas mane tai delionem, lego labai uzsiima, spalvinti megsta, bet kur reikia daugiau kantrybes, tai nelabai  schmoll.gif greit numeta ir tuo viskas pasibaigia  doh.gif

manau, drąsiai galit jau pirkt. Tik, be abejo, turėsite kartu žaisti mirksiukas.gif . Pirmą, antrą kartą, gal jam nesiseks, atrodys neįdomu, bet paskui tikrai įgus. maniškei 4,5 m, ji žaidžia su mumis "Joniuką ir Grytutę", "Cirką" (ten su kauliukais, keliaut reikia pagal tai, kiek iškrenta taškų) - tikrai visiškai jai nesudėtinga. Dar mėgsta Domino ir Memory žaidimą.
Problema tik tada - kad neda[žnai ištaikom laiką, kad ir mes laisvi būtume, ir kad mažieji netrukdytų.
Atsakyti
Maniškiui patinka dėlionės, iš lego kaladėlių stato kas tik šauna, jų pagalba atsiveria vaiko fantazija mirksiukas.gif . taip pat įvairūs žurnaliukai mirksiukas.gif . O kartais su sesute žaidžia namais, jis atlieka tėčio vaidmenį mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskei 3.7 metuku biggrin.gif Zaidimai buna tokie "ant bangos":kai pradeda zaisti, tai savaite bruzina. Dabar turi keliu aukstu stovejimo aikstele, masinyciu ir su teciu stato ivairiausius variantus. Megsta irgi is a la lego visokius laivus, masinas ir pn. statyti. Buna periodas lipdyti is plastelino, piesti su akvarele, kirpti-klijuoti ir pn. Megsta ir prie kompiuterio pazaisti:lelytes aprengineti, dazyti, maudyti ir pn., ar siaip kur visokios uzduoteles yra. Dabar dar atrado deliones. Daznai zaidziam su lelyciu nameliu, kavine, ar siaip "virti valgyti", kirpejas, gydytojas, nes gavo gydytoju rinkini, o dar juk reikia lelytes ismaudyti, aprengti, vezimeli, lovyte suguldyti... Knygutes skaitom, koki zurnaliuka pavartom...
O lauke tai dabar viska kreidelem apipaisineja, "klases" reikia butinai padaryti, ar siaip kepam is smelio picas, tortus. o labaiusiai tai megsta man padeti palaistyti, paraveti, pasodinti biggrin.gif
irnesakyk.gif nzn, daug ka ji zaidzia.
Atsakyti
musu vyras neturi brolio ar seses todel amzinai praso kad su juo zaistum nes vienas nemoka. negalim sulaukti kada jis prades vienas zaisti (jau 5eri) jeigu su juo nezaidi tai isvis nezaidzia eina atlinkui ir zyzia.
Zaislu turi pilna kambari bet net neuzkabina. Kaip musu tetis sako jei as tiek zaislu buciau turejes tai nieko daugiau man nebutu reikeja. O tas....
Atsakyti
Suprantu vaikuti, juk jam nuobodu vienam zaist mirksiukas.gif . Idomu, kaip butu, jei pati pasiliktum viena namie (na, kad ir ne viena, bet bendraujanciu nebutu) , nemanau, kad patiktu mirksiukas.gif . Todel vaikuciui reikia pagalbos zaidimuose mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
tai taip , kol dar vienas, tai gali pazysti, kad jam nuobodu ir ner su kuo zaisti , bet kai antras paauga , tai abiem tikrai buna linksmiau , ir mamytei ramybes dazniau smile.gif
Atsakyti
Mano pana dabar mieliausiai žaidžia didelę paną, persiriangia "n" kartų per dieną, maunasi mano pėdkelnes, aukštakulnius, dažo lūpas ir atsisėdusi koja ant kojos kalba mobiliuju lotuliukas.gif

labai daug piešia, dėlionės jai jau pabodo.

statosi namus iš kėdžių ,- sustumia ratu, užmeta kokį pleda ir palindusi su lėlėmis žaidžia.
Viena žaisti išmoko kai pradėjom lankyti darželį. iki to laiko nieko negalėjau ramiai pasidaryti namuose, tik su ja užsiimdavau unsure.gif
Atsakyti