Įkraunama...
Įkraunama...

Skauda kairioje pusėje krūtinę

tikrai nebaisi procedura.sekmes thumbup.gif
Atsakyti
[quote=vivaflame,2007 03 21, 11:18]
Būtinai parašyk
Nors ir taip aišku darys EKG ir plaučius švies
[/quote]

pabusiu tundra, bet paklausiu...kas tas EKG?
[/quote]
hihihi.gif
EKG- kardiograma biggrin.gif
Atsakyti
Vivaflame kaip tavo reikalai? Ką daktarė sakė?
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 03 22, 08:26)
Vivaflame kaip tavo reikalai? Ką daktarė sakė?


pagaliau atsikapsciau, tiek darbais uzverte, net prisiduot supermamoms neturejau kada smile.gif

Parase antibiotiku kokiu tai, tris tabletytes , liepe sugerti. Pes plauciai svarus.
Sake uzdegimas tarpsonkaulinio nervo.
Isgeriau siandien ta tablete, gal tik atrodo taaip psichologiskai, bet tikrai gerai viskas, o gal kad daug darbo turiu, nera kada apie save galvot.
Bet tfu tfu tfu, atrodo gerai

Aciu jums uz palaikyma smile.gif

Atsakyti
[quote=vivaflame,2007 03 22, 16:41]

Parase antibiotiku kokiu tai, tris tabletytes , liepe sugerti. Pes plauciai svarus.
Sake uzdegimas tarpsonkaulinio nervo.
Isgeriau siandien ta tablete, gal tik atrodo taaip psichologiskai, bet tikrai gerai viskas, o gal kad daug darbo turiu, nera kada apie save galvot.
Bet tfu tfu tfu, atrodo gerai


O tu įsitikinus, kad ten antibiotikai? Ko tai neskiriami jie prie tokios ligos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2007 03 22, 16:54)
O tu įsitikinus, kad ten antibiotikai? Ko tai neskiriami jie prie tokios ligos? g.gif

Nuo tarpšonkaulinių nervų uždegimo, regis nuo nervų vaistukai turėtų būt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 03 23, 09:05)
Nuo tarpšonkaulinių nervų uždegimo, regis nuo nervų vaistukai turėtų būt doh.gif




Nuo tokios ligos skiria pirmiausia priešuždegiminius, kurie dar skausmą malšina, raumenis atpalaiduojančius, vit B kompleksą. Nu dar fizioterapines procedūras gali pridėti. Antibiotikai blink.gif , nu ne schmoll.gif
Atsakyti

Esme tame, kad paskyre antibiotikus (niekuomet nevartoju vaistu nepaskaicius kas apie juos parasyta informaciniame lapelyje), kadangi dar sausio men turejau virusa, kosejau slogavau ir t.t.t tik nukritus temperaturai pradejau eiti i darba, tai iki siol ir nepasveikstu. Todel gydytoja apziurejus, paklausius ir pridarius tyrimu paskyre tokius vaistus smile.gif
O apie vaistukus parasyta, kad jie kaip tik tinka gydyti uzdegimus, ir virsutiniu kvepavimo taku ligas ...
paprasta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivaflame: 23 kovo 2007 - 10:04
QUOTE(vivaflame @ 2007 03 23, 11:04)
Esme tame, kad paskyre antibiotikus (niekuomet nevartoju vaistu nepaskaicius kas apie juos parasyta informaciniame lapelyje), kadangi dar sausio men turejau virusa, kosejau slogavau ir t.t.t tik nukritus temperaturai pradejau eiti i darba, tai iki siol ir nepasveikstu. Todel gydytoja apziurejus, paklausius ir pridarius tyrimu paskyre tokius vaistus smile.gif
O apie vaistukus parasyta, kad jie kaip tik tinka gydyti uzdegimus, ir virsutiniu kvepavimo taku ligas ...
paprasta smile.gif




Tokiu atveju, jie paskirti ne nuo tarpšonkaulinio nervo uždegimo. Antibiotikai tinka gydyti uždegimus tokius, kuriuos sukelia bakterijos. Bet tarpšonkaulinio nervo uždegimo priežastis tikrai ne ta.
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2007 03 23, 11:15)
Tokiu atveju, jie paskirti ne nuo tarpšonkaulinio nervo uždegimo. Antibiotikai tinka gydyti uždegimus tokius, kuriuos sukelia bakterijos. Bet tarpšonkaulinio nervo uždegimo priežastis tikrai ne ta.


Kaip gerai, kad as nieko nesuprantu kas nuo ko ir kaip smile.gif
Geriu vaistus sau nesukdama galvos ir tiek....
Nusinuodysiu, zinosiu nuo ko smile.gif Dekui uz info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 03 20, 19:55)
Man panašiai buvo, diegdavo įkvepiant tai krūtinę, tai po šonkauliais ir iš priekio ir iš nugaros, aišku pakosėdavau. Diagnozė-astmatinis bronchitas.
va kaip g.gif pasirodo požymiai vienodi, o ligos skirtingos...tau vieną pasakė, vivaflame- kita.... man dar kita

Man jau nuo vaikystės būdavo sunku įkvėpt, suskausdavo širdies plote, ir dabar suskausta kartas nuo karto...

Vaikystėje diagnozavo intra skilvelinio laidumo sutrikimus, vėliau dešinės hiso pluošto kojytės blokadą blink.gif bet čia tik baisiai skamba, o sako, kad nieko baisaus...bet esmė ta, kad antrasis sutrikimas nebaisus moterims, tačiau jei tai būtų vyrui- tai jau būtų rimta problema...

šias ligas paveldėjau iš mamos, nes man eina pagal motinos liniją- mano brolis neturi tokių sutrikimų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 24 kovo 2007 - 10:35
Sveika vivalflame. As turiu chroniska nervu sakneliu uzdegima. Tableciu negaliu naudoti del skrandzio opaliges, tai gydytojas paskyre masazus. Man labai padejo. thumbup.gif Jei turi galimybe tai siulyciau pabandyti.
Atsakyti