Įkraunama...
Įkraunama...

Ką išgyvena mamytės ir visa šeima

reikia jums mamkos dar vaikuciu pakol jaunos esat ir energingos tik ilgai nelaukit kuo anksciau tuo geriau, na apie sveiku vaikuciu augima labai graziai aprase tai yr nuostabu kai vis kiekviena diena pilna stebuklu naujoviu, nereikia labai lepint ju kiekvienas turi zinot savo vieta savo darbukus ir t.t. didis dziaugsmas augint sveika vaikuti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2007 06 06, 15:58)
reikia jums mamkos dar vaikuciu pakol jaunos esat ir energingos tik ilgai nelaukit kuo anksciau tuo geriau, na apie sveiku vaikuciu augima labai graziai aprase tai yr nuostabu kai vis kiekviena diena pilna stebuklu naujoviu, nereikia labai lepint ju  kiekvienas turi zinot savo vieta savo darbukus ir t.t. didis dziaugsmas augint sveika vaikuti thumbup.gif

o as begale kartu esu girdejus,is sveiku vaikuciu mamyciu. jog joms labai sunku,kad daugiau vaiku negimdys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 06 07, 08:14)
o as begale kartu esu girdejus,is sveiku vaikuciu mamyciu. jog joms labai sunku,kad daugiau vaiku negimdys doh.gif


Reik tokiom duot paaugint neigaliuka,idomu ka tada sakytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2007 06 07, 09:47)
Reik tokiom duot paaugint neigaliuka,idomu ka tada sakytu  smile.gif

sako tau gerai,tavo vaikas guli, niekur nelenda neknisa. doh.gif
Atsakyti
aga as ir neviena syk esu girdejus,kad man gerai,niekur nelenda nieko neiima verysad.gif o as sakau,kad viiiiiskaaaaa leisciau isverst,paimt,sudauzyt ir t.t kad tik galetu blush2.gif ir mano mama taip sake,kad tik galetu viska leistu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet kai isverstu maza nepasirodytu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<Kiss> @ 2007 06 07, 10:20)
aga as ir neviena syk esu girdejus,kad man gerai,niekur nelenda nieko neiima verysad.gif  o as sakau,kad viiiiiskaaaaa leisciau isverst,paimt,sudauzyt ir t.t kad tik galetu blush2.gif ir mano mama taip sake,kad tik galetu viska leistu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
bet kai isverstu maza nepasirodytu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

neaisku kaip ten butu,gal cia tik dabar mes taip snekam,o jai verstu kitaip galvotume drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=<Kiss>,2007 06 07, 11:20]
aga as ir neviena syk esu girdejus,kad man gerai,niekur nelenda nieko neiima verysad.gif


o mane nerwoja tokie pasisakymai doh.gif as wisa laika nuweliu jom, kad baigtu dejuoti ir iwertintu ka turi, nes nzn kaip gali but ateiti schmoll.gif nors gal pergrubiai jom pasakau, bet mane nerwoja, kai praded dejuot, kad jos labai perwargo, kad su waiku neina susitwarkyt ir taip toliau...
Atsakyti
[quote=pelytea,2007 06 07, 11:08]
[quote=<Kiss>,2007 06 07, 11:20]
aga as ir neviena syk esu girdejus,kad man gerai,niekur nelenda nieko neiima verysad.gif
o mane nerwoja tokie pasisakymai doh.gif as wisa laika nuweliu jom, kad baigtu dejuoti ir iwertintu ka turi, nes nzn kaip gali but ateiti schmoll.gif nors gal pergrubiai jom pasakau, bet mane nerwoja, kai praded dejuot, kad jos labai perwargo, kad su waiku neina susitwarkyt ir taip toliau...
[/quote]


vadinas jos zioplos jai su savo vaikais sveikais nesusisitvarko tai ka kalbet mums kurios auginam su inteleto netvarka....
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2007 06 07, 16:03)
vadinas jos zioplos jai su savo vaikais sveikais nesusisitvarko tai ka kalbet mums kurios auginam su intelekto netvarka....




eh jau ir man netvarka intelekto raides praleidineju tongue.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2007 06 12, 09:40)
eh jau ir man netvarka intelekto raides praleidineju tongue.gif  wub.gif


biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2007 06 12, 22:35)



tau juokas o man striokas blink.gif bigsmile.gif doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2007 06 13, 10:18)
tau juokas o man striokas blink.gif  bigsmile.gif  doh.gif  smile.gif


Buna ir man,kad praleidineju,bet tik del skubejimo doh.gif smile.gif
Atsakyti