Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės

QUOTE(Shakota @ 2009 10 15, 12:04)
Sveikos,Vis norėjau paklausti, gal kuri turi romanetes iš lino ar kokios drobės? Turiu satino, bet kažkaip jis man nelimpa.. Vis lininių romanečių norėčiau... Ką manote?



as irgi viename kambaryje noriu lininiu romaneciu, bet mane itikino siuveja, kad geriau rinktis lina su polisteriu, nes vien kai linas yra, tai jis ir blunka ir traukiasi ir t.t. Tai va, dabar ieskau audiniu, kur butu lina ir polisteris, gal kas zinote g.gif
Atsakyti
Linas ir polisteris... Manau ir as ieskosiu tokios medziagos. Labai jau noriu:)
Atsakyti
Aš bandysiu siųtis iš lino.
Na nežinau ar jis su polisteriu blush2.gif , bet bandysiu.
Viso audinys kainavo 80 lt (čia dvigubas, nes dėsiu paparasto balto lino pamušala), tai nemanau kad daug. Taigi pirmam blynui bus gerai pasibandyti. Na ir bus matyti - traukia, netarukia, blunka neblunka (tiesa jis šviesu su rasčiuku, tai gal nenubluks smile.gif )
Atsakyti
Aciu Ingutei uz dailiai pasiuta romanete, negaliu atsiziureti mirksiukas.gif

Atsakyti
kaip paskaiciau,tai gailiuosi ,kad siuvau ne is lino sau verysad.gif ,kaip ieskojau medziagos nedasuto ,kad is lino butu thumbup.gif verysad.gif
Atsakyti
Na aš šiandien prisipirkau medžiagų, mechanizmą, imsiuosi darbo rolleyes.gif
Siūsiu maišytai skaidrų su neskaidriu audiniais, jei gausis neblogai, pademostruosiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2009 10 15, 13:52)
as irgi viename kambaryje noriu lininiu romaneciu, bet mane itikino siuveja, kad geriau rinktis lina su polisteriu, nes vien kai linas yra, tai jis ir blunka ir traukiasi ir t.t. Tai va, dabar ieskau audiniu, kur butu lina ir polisteris, gal kas zinote  g.gif


Įkišiu trigrašį smile.gif: liną prieš siūdamos išskalbkit ir daugiau smarkiai trauktis neturėtų. Pas mane name visur lininės romanetės thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,pirkdamos lina butinai paprasykite parodyti to audinio prieziuros etiketes,kekvienas rulonas turi,nes ne visa lina galima skalbti,dazniausiai sausas valymas,o isskalbus galima labai sugadinti,visai neseniai mano klijente issklbe ir atnese baisiai sugadinta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dainera @ 2009 10 18, 20:33)
Sveikos,pirkdamos lina butinai paprasykite parodyti to audinio prieziuros etiketes,kekvienas rulonas turi,nes ne visa lina galima skalbti,dazniausiai sausas valymas,o isskalbus galima labai sugadinti,visai neseniai mano klijente issklbe ir atnese baisiai sugadinta. smile.gif


Aišku, jei audinys su kokia spec. danga ar margintas, jį galima sugadinti, išskalbus mašina. Bet dažniausiai tai nutinka, išskalbus jau pasiūtą gaminį ir pagrindinė problema, kaip jau minėta - gaminys smarkiai susitraukia. O jei perkate lietuvišką Plungės ar Panevėžio gamybos liną, kuris nėra margintas (išpieštas raštais) galit drąsiai skalbti. Išmėginta.
Na,o jei nedrąsu tai daryti, pirmiausia išskalbkit kvadratinį gabalėlį (10x10 cm) norimo audinio ir vizualiai įvertinkit, ar blunka, o pamatavusios kvadratėlio kraštines, galite apsiskaičiuoti santrauką ir pagal ją pakoreguoti siuvamo gaminio matmenis, jei siūsit iš neskalbto audinio. Kad būtų aiškiau, pateikiu pavyzdį: jei išilgine (metmenų) kryptimi kvadratėlis susitraukė 1cm, tai gaminys, kurio ilgis 1 metras po skalbimo susitrauks 10 cm.
Atsakyti
Pasikabinau romanete, bet nesuprantu, kai ja sutraukiu, romanetes apacia nelygiai stovi, vienas sonas labaiau pakiles nei kitas...kai romanete isskleista visa, kreivumo nesimato, o kai sutraukiu, tai grynai vienas sona apacios auksciau, kitas- zemiau... g.gif kazin kodel taip? blogai pakabinta, siena kreiva ar kas?
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2009 10 20, 14:14)
Pasikabinau romanete, bet nesuprantu, kai ja sutraukiu, romanetes apacia nelygiai stovi, vienas sonas labaiau pakiles nei kitas...kai romanete isskleista visa, kreivumo nesimato, o kai sutraukiu, tai grynai vienas sona apacios auksciau, kitas- zemiau... g.gif  kazin kodel taip? blogai pakabinta, siena kreiva ar kas?


mėgink reguliuoti virvelių ilgius. Žiūrėk , kad skridinėliai, kurie tvirtinasi ant karnizų ir ant kurių vyniojasi virvelės, vienam lygyje virveles "išleistų". O jei įsigijai lietuviškus karnizus (pamiršau firmos pavadinimą), tai sureguliuoti be šansų sad.gif Pas mane vienam kambary taip
Atsakyti
Reiktu paziureti ar neskersuoja audinys,ar teisingai surinkta romanete,i riteles dedasi asis,tai toks kvadratinis strypas,ji reikia istraukti ir is naujo itempus virveles ar juostele,ziurint koks mechanizmas,perverti per rites.
Atsakyti