Įkraunama...
Įkraunama...

Ar greitai bėga laikas?

Įdomu sužinoti, lėtai ar greitai jums eina laikas, auginant savąjį džiaugsmelį. Man iki pusės metukų tai taip gana lėtokai, bet, kai panelė pradėjo sėdėti, ropoti, vaikščioti, tai tik spėk suktis: čia rytas, o čia jau ir vakaras. Pasidalinkite savo mintimis apie laiką. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai greitai.Man jau nuo pat pirmos dienos ,kai pagalvoji,kad jau beveik puse metu.....sunku patiketi.
Atsakyti
Man irgi labai greitai lekia laikas doh.gif Atrodo dar tik nesenai su pilvu puškavau o jau pupai pusė metukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringusa @ 2007 03 22, 01:03)
Man irgi labai greitai lekia laikas  doh.gif  Atrodo dar tik nesenai su pilvu puškavau o jau pupai pusė metukų  ax.gif

Sveiki. Laikas, kaip smelis tarp pirstu, taip nepastebimai ir greit byra, Dukrytei jau 10 men., net baugu pagalvoti kad uz 2 men. jau i darba. schmoll.gif
Atsakyti
Ziauuuuriai greitai laikas bega,kai pagalvoju jog uz 3 men i darba,tai net nepajutau kaip prabego...
Atsakyti
QUOTE(šokoladas @ 2007 03 22, 11:14)
Sveiki. Laikas, kaip smelis tarp pirstu, taip nepastebimai ir greit byra, Dukrytei jau 10 men., net baugu pagalvoti kad uz 2 men. jau i darba. schmoll.gif

drinks_cheers.gif Neatmenu, kad tokiu tempu lėktų dienos doh.gif Sūneliui neužilgo 11 mėnesių, o rodos dar tik vakar išėjau "atostogauti". Gal žinot kuri receptuką, kaip sulėtint tą tėkmę bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linulė: 22 kovo 2007 - 10:50
Laikas bėga laaaaaabai greitai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prisijungiu ir aš prie greitai besisukančių laike smile.gif
Atsakyti
be galo greitai, maniskiui jau beveik 3m doh.gif
Atsakyti
Ojoj kaip greitai bėga laikas doh.gif Gal dėl to,kad visos dienos vienodos?Neseniai su tookiu pilvu vaikščiojau,o jau žiūrėk tuoj mano mažiulis pradės pats vaikščiot.Tuoj sakys"mama,duok litą" biggrin.gif
Atsakyti
oi kaip tik dar siandien prisiminiau ta diena, kai su Karoliuku susipazinome akis i aki smile.gif , ir atrodo, kad tai buvo vakar, viskas taip rysku atminty, o jau devyni menesiukai prabego wub.gif
Atsakyti
tikrai greitai,atrodo tik vakar savo dukrytė parsivežiau namo
Atsakyti