Įkraunama...
Įkraunama...

Neveronių mamytės!

o gaila unsure.gif
ziuriu panasaus amziaus tavo maze 4u.gif kaip gyvenat?
Atsakyti
Mes gyvenam gerai, augam, stiprejam, labai domimies aplinka, zaidziam, bandom kalbeti (savo kalba), sparciai isauginejam rubelius biggrin.gif Na o kaip jus?
Papildyta:
Iskilo klausimelis kaip tu idedi nuotraukyte maziuko prie liniuotes, gal gali ir mane pamokinti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2007 11 24, 22:43)
Mes gyvenam gerai, augam, stiprejam, labai domimies aplinka, zaidziam, bandom kalbeti (savo kalba), sparciai isauginejam rubelius  biggrin.gif  Na o kaip jus?
Papildyta:
Iskilo klausimelis kaip tu idedi nuotraukyte maziuko prie liniuotes, gal gali ir mane pamokinti. 4u.gif  4u.gif  4u.gif


oi mes irgi gerai labai, atrandam rankytes po truputi, zaisliukus bandom siekti , daug snekam ir juokiames wub.gif auga po truputi vaikis wub.gif

nuo traukyte dedu taip. per www.photobucket.com susimazinu iki avataro dydzio nuotrauka, ir paprasciausiai idedu prie liniukes taip pat kaip detum paprastoj zinutej 4u.gif tikiuosi supratai toki paaiskinima blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai kazkas lygtais gavosi 4u.gif
Atsakyti
http://www.supermama...?...254391&st=0
cia renkasi kauno mamyciu palaikymo komanda mirksiukas.gif mamos,nebukim abejingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2007 11 25, 19:59)
Aciu labai kazkas lygtais gavosi  4u.gif


na saunu kad kazkuo galejau padet. o tik dabar pastebejau kad tavo mergyte irgi rugpjutinuke 4u.gif wub.gif
Atsakyti
sveikom mamytes is neveroniu.. cia man vyrs pareklamavo kad ir neveronietes mamkos iesko bendraminciu.. ir man jau senai knietejo pasiulyti svieziom mamytes susitikt nes cia musu padaugejo per sia vasara ir ypac 2 neveronyse:) siaip reiketu turbut prisistatyt. tai as Aiste Zubeniene. musu kleckas jau visa pana 1.4 m. bet kadangi mamyte namie augina tai ir paplepet ir susibegt butu sakau visai nieko. ka galvojat?
Atsakyti
QUOTE(kite- @ 2007 11 29, 00:51)
sveikom mamytes is neveroniu.. cia man vyrs pareklamavo kad ir neveronietes mamkos iesko bendraminciu.. ir man jau senai knietejo pasiulyti svieziom mamytes susitikt nes cia musu padaugejo per sia vasara ir ypac 2 neveronyse:) siaip reiketu turbut prisistatyt. tai as Aiste Zubeniene. musu kleckas jau visa pana 1.4 m. bet kadangi mamyte namie augina tai ir paplepet ir susibegt butu sakau visai nieko. ka galvojat?


sveika bigsmile.gif
kaip fainai kad vis daugiau mamyciu is neveroniu atranda sia tema ir jungiasi ax.gif tiek daug mamyciu matau neveronyse o nei vienos nepazystu ax.gif blush2.gif labai smagu butu susibegti kada blush2.gif
Atsakyti
Zinoma kad samgu butu susibegt, nors gyvenam su Aiste labai netoli viena nuo kitos bet irgi retai matomes biggrin.gif
Atsakyti
dar norejau paklaust..
o jus gyvenot visa laika Neveronyse ar tik neseniai atsikraustet? ax.gif
Atsakyti
As tai nuo vaikystes cia gyvenu su tevais. Dabar jau savo namus baigiam isirengti gretimoi gatveleje, taigi tikiuosi ir gyvensiu iki senatves Neveronyse. smile.gif
Atsakyti
o tai gal ir pavystu tave is matyno rolleyes.gif as irgi visa gyvenima Neveronyse gyvenu, tik pirmuose ax.gif tai gal ir neveroniu mok mokinaisi? g.gif
Atsakyti