Įkraunama...
Įkraunama...

Parama jaunai neturtingai gyvenančiai šeimai

Galechiau padeti ir ash.Turiu nemazhai nedevimu drabuzhiu.Tik kur viska pristatyti?
Atsakyti
jei kas nors is vilnieciu sumastytu siusti, duokit zinia - turiu maisa rubeliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ma: 12 gruodžio 2004 - 12:58
Drabuzeliai lialiui ir mamai paruosti, kiek pamenu jie mergaite turi?! Dabar tik reik koordinaciu kam pristatyti!


P.s. kas perduosit seimynai daiktus, gal cia ne i tema parasysiu, bet, man labai uzkliuvo laidoje parodytas mamos veiksmas, kaip ji aplaizo zinduka doh.gif , pasakykit kad taip geriau nedarytu. Manau jai ir ziniu apie vaiko auginima ir prieziura reiktu. Gal kas kokiu zurnalu ar knygu turi? Einu dar perzvelgsiu savo lentynas, gal ka rasiu!

Sutinku su tom, kurios abejoja ar nera ten girtaujama. Bet matosi kad zmones kabinasi i gyvenima, as ten pacia kalciausia tai tos merginos mama matau-nesugebejo dvieju savo vaiku dok. sutvarkyt blink.gif , apsileidimas cia, ir tikrai jau ne kazkieno kito kalte! Juk ir pasalpos visokios priklauso, vien tik finansiskai kaip abu vaikai nukentejo!
Atsakyti
Sveikutes wink.gif

Malonu, kad jusu tiek daug atsiliepe smile.gif Man atrodo,kad jiems prireiktu ivairiu daiktu, net ir tokiu rubu, kurie jums atrodo nenesiojami.

Gal dar neblogai butu nuvezti ir keleta zurnalu apie vaiko auginima. Nes man irgi istrigo tos mamos ciulptuko aplaizymas. Nugi is kur ji gali zinoti tokius dalykus, jei mama nieko neaiskina...

Baldu irgi turetu prireikti.


Viksrelis

Jei ka - visad galite rasyti man i asmenine wink.gif

P.s. o pinigais geriau neduot, nes jauciu bus spaudimas is mociutes puses, dar isleis viska ant gerimo unsure.gif
Atsakyti
Gal zinot ar ta laida kada kartos? O tai as nemaciau.
Atsakyti
sveikutės,surinkau du maišus drabužėlių mažiukui.

dar peržiūrėsiu ko pati nenešioju.

kas važiuosit ir kada duokit žinią,perduosiu.
Atsakyti
QUOTE(Aquamarine @ 2004 12 12, 14:32)
Gal zinot ar ta laida kada kartos? O tai as nemaciau.



Aha labai idomu butu, pamatyti. Paziuresiu laikrasti ir jaigu rasiu pasakysiu wink.gif
Kartoja penktadieniais, bet si ateinanti penktadieni turbut kartos sio pirmadienio laida.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iindre: 12 gruodžio 2004 - 17:57
Būkit geros prisipažinkit kas važiuoja, kad bent žinotume su kuo kontaktuoti smile.gif
Atsakyti
Aš irgi norėčiau prisidėt smile.gif Ką nors ir mamai, ir vaikučiui rasiu, o šiaip mielai nupirkčiau, ko trūktų. Tik kam perduot ir ko labiausiai trūksta (maisto?), nes, manau, mamytės rūbelių jau daug pririnko biggrin.gif Būčiau dėkinga, jei mesteltumėt žinutę į AŽ.
Atsakyti
Tai jau nemazas maisas turetu susidaryti rubeliu, tik kol kas ne vienas manes nepasieke rolleyes.gif ...

Tiesa, jei vaziuotumem, noretumet, kad prie musu prisijungtu ir "Sroves"? Siulosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2004 12 13, 09:16)
Būkit geros prisipažinkit kas važiuoja, kad bent žinotume su kuo kontaktuoti smile.gif

As noreciau dalyvauti nuvaziavime... tik masinos neturiu. Reiks kieno nors prasyti pagalbos rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
norĖčiau sužinoti kur atvešti,pati ten į raudondavrį važiuot galimybės neturiu.noriu perduot tam,kas važiuoja..tiek šliaužtų surinkau blink.gif ir dar daug drabužėlių,man jie nereikalingi ir be reikalo vietą namie užima.dar įdėsiu šiltą kombinzoną mažiukei.
tik praneškit kur kam paduot
Atsakyti