Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas-4

Atidarau naujus namucius smile.gif

Pirma tema
Antra tema
Trecia tema
Labai issamiai ir aiskiai apie dekupazho technikas rasite cia


serveteles ir priemones perkame is cia
dekupazho kursai organizuojami ir serveteliu galite isigyti cia

o cia rasite nemazai zurnalu apie dekupazha mirksiukas.gif

Smagaus visoms laiko ir laukiame darbeliu nuotrauku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 25 kovo 2007 - 11:55
na dabar kitaip įkėliau,čia naujausi darbai 1044;1045;1046;1047(mano mažosios darbelis,jie visi dar nelakuoti ax.gif

http://public.fotki....juta/page4.html
Atsakyti
voveriuks, man ta lentute ruda vidurine super biggrin.gif
Atsakyti
Voveriuks, kokių gražių darbelių tavo albume yra. Taip ir raibsta akys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2007 03 25, 18:24)
Voveriuks, kokių gražių darbelių tavo albume yra. Taip ir raibsta akys.  4u.gif

Ačiū už kmplimentus ax.gif
Čia tik šiaip darbeliai, merginos čia daro stebuklus.....
Aš tik pribėgdama,nes nelabai turiu laiko.......
Dirbu nuo ryto iki vakaro ,o dar 3 vaikai........
Ir ši savaitgalį buvau suplanavus su vaiakis eiti kur nors,bet mane surakino radikulitas,taip ir likau namuose,tai tą laiką išnaudojau .....
Atsakyti
pasiguosiu blush2.gif
atsispausdinau paveiksliuka su rasaliniu printeriu ant to batu popieriaus, o po kurio laiko supurskiau laku -tai man visas paveiksliukas isplauke doh.gif
ir jei kuri bandysit spausdinti su lazeriniu -tai labai gerai ta popieriu reikia priklijuoti
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 03 25, 20:13)
pasiguosiu  blush2.gif
atsispausdinau paveiksliuka su rasaliniu printeriu ant to batu popieriaus, o po kurio laiko supurskiau laku -tai man visas paveiksliukas isplauke  doh.gif
ir jei kuri bandysit spausdinti su lazeriniu -tai labai gerai ta popieriu reikia priklijuoti

ar labai išplaukė?, kiek spausdinau, tai gal truputį ir pasilieja spalvos, bet labai nežymiai, o laką purškiu, per kokius 3-4kartus, kad labai iš karto nesušlaptų nuo lako, nes tada tai jau tikrai spalvos nutekės.
P.s ant staliuko(anksčiau demonstruoto) angeliukai spausdinti ant to popieriaus rašaliniu spausdintuvu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavonija @ 2007 03 25, 19:27)
ar labai išplaukė?, kiek spausdinau, tai gal truputį ir pasilieja spalvos, bet labai nežymiai, o laką purškiu, per kokius 3-4kartus, kad labai iš karto nesušlaptų nuo lako, nes tada tai jau tikrai spalvos nutekės.
P.s ant staliuko(anksčiau demonstruoto) angeliukai spausdinti ant to popieriaus rašaliniu spausdintuvu smile.gif

tai as matyt per smarkiai uzpuskiau, nes viskas taip ir nubego lotuliukas.gif
Atsakyti
o as pradejau toburete...bet kadangi laiko turiu tik kartais savaitgaliais...tai nudaziau tik kojas...idomu ar per puse metu baigsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveriuks @ 2007 03 25, 16:06)
na dabar kitaip įkėliau,čia naujausi darbai 1044;1045;1046;1047(mano mažosios darbelis,jie visi dar nelakuoti  ax.gif

http://public.fotki....juta/page4.html

labai nuotaikingi darbeliai thumbup.gif man labai gražūs rėmeliai thumbup.gif wub.gif

UUPS ačiū už temą mirksiukas.gif 4u.gif

o aš vakar nudekupažinau didelę vaza,bet neturėjau fotiko doh.gif blush2.gif ,o dabar ji jau padovanota,gal kada,kai ten nuvažiuosiu nufotkinsiu blush2.gif
Atsakyti
issistudijavau visa tema, bet kazkaip nuo tokio informacijos kiekio neuzsifiksavo gal, tai norejau paklausti jusu profes
1.jeigu kede dazyta dazais? tai ant jos klijuojam lipalu, o po to lakuojam?
2. turiu baisu stala, bet jis lakuotas, tai pries klijuojat reikia matyt laka nusveisti, ar galima ant lako klijuoti lipalu ir po to lakuoti?
buciau labai dekinga, jei kuri patartu
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaDiana @ 2007 03 26, 08:53)
issistudijavau visa tema, bet kazkaip nuo tokio informacijos kiekio neuzsifiksavo gal, tai norejau paklausti jusu profes
1.jeigu kede dazyta dazais? tai ant jos klijuojam lipalu, o po to lakuojam?
2. turiu baisu stala, bet jis lakuotas, tai pries klijuojat reikia matyt laka nusveisti, ar galima ant lako klijuoti lipalu ir po to lakuoti?
buciau labai dekinga, jei kuri patartu
  4u.gif


galima klijuot ir ant senu dazu, ir ant lako. Priklijavus uzlakuoti.
Bet jei stalas 'baisus', tai gal ir lakas jau pasidevejes, vieom iskiles, pakeites spalva ar pan, galbut verta nushveisti, atshviezhinti balda? g.gif o gal net nudazhyti?
as kazkaip noreciau is pradziu dazyt, atnaujint o tada dekoruot rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 26 kovo 2007 - 11:00