Įkraunama...
Įkraunama...

Emigracija su vaiku = vaiko pagrobimas?

QUOTE(Medinis @ 2009 02 04, 10:48)


O manęs pasienyje paklausė - kokiam laikui išsivežate vaiką? sakau mažiausiai metams. Praleido ir dar pamojavo. Tai kas yra LAIKINA?
Atsakyti
nu vat ir as su savo klausimu noreciau prisidet.Gyvenu airijoj,mergaite gimusi lietuvoje bet mes trys metai jau cia..Su teveliu oficialiai neissiskyre....noriu grysti i lietuva atostogu...arr reikia man tevo kazkokio leidimo issivezti dukra is Airijos ir ar nebus problemu gryztant is lietuvos?

Dukra zinoma ne su tevu gyvena
Atsakyti
QUOTE(nuostaba @ 2009 02 18, 19:56)
nu vat ir as su savo klausimu noreciau prisidet.Gyvenu airijoj,mergaite gimusi lietuvoje bet mes trys metai jau cia..Su teveliu oficialiai neissiskyre....noriu grysti i lietuva atostogu...arr reikia man tevo kazkokio leidimo issivezti dukra is Airijos ir ar nebus problemu gryztant is lietuvos?

Dukra zinoma ne su tevu gyvena


jau dvejus beveik metus gyvenam Airijoje, nemazai kartu esam vykusios marsrutu Airija-Lietuva ir atgal, atostogoms savaitei ir menesiui, visada dviese su dukra ir niekad niekur neuzkliuvo, kodel mes tik dviese. pagal pasus mato, kad pavardes vienodos, bilietus uzsakineju irgi abiems vienu metu ir jokiam pasienyje nepaklause kuriam laikui skrendu, kur musu tetis, as mes kartu gyvenam, arba ar jis sutinka, kad mes kazkur skristume. kiek suprantu, uztenka vieno is tevu, kad skristu kartu su vaiku ir viskas. na nebent tavo vyras sumanytu kokius kipishus kelti, kodel jus kazkur vaziuojat.
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2009 03 07, 02:04)
kiek suprantu, uztenka vieno is tevu, kad skristu kartu su vaiku ir viskas.


užtenka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2009 02 03, 17:30)
Atsakant i tema - ketinu isvaziuoti su vaikais gyventi i Norvegija (pastoviai). Ir nors vaiku gyvenamoji vieta nustatyta su manimi, Norvegijos istatymai reikalauja tevo, kuris kartu negyvena su vaikais, sutikimo jiems pastoviai gyventi sioje salyje. Taip kad, kartais teismo sprendimo gali ir neuztekti...

g.gif nu idomu, kaip tas tevo sutikimas atrodo tuomet? doh.gif

as pvz irgi ketinu i uzsieni su vk, bet ne pastoviai, sakykime, o pusmeciui - metams g.gif tai ka, man gaudyt tevu sutikimus? ar cia tik tuo atveju, jegu tevas kreipiasi i teisma? nes pvz Norvegijoj, kiek zinau, norint likti ilgiau nei 3 men reikia prasyti norvegu, kad leistu? deklaruoti gyvenama vieta ir darba. o jei su vaikais, tai gali reikalaut ne tik teismo sprendimo? g.gif painu kazkaip. jei isvykstu metams, gaunasi visai be rysio unsure.gif
Atsakyti
Mergytes turiu klausima, o ka daryti jei jau tu gyveni uzsienyje ir vyras pabega atgal i lietuva nieko nepraneses ir bando atimineti vaika is taves?
Atsakyti
QUOTE(jutta @ 2009 04 07, 02:28)
Mergytes turiu klausima, o ka daryti jei jau tu gyveni uzsienyje ir vyras pabega atgal i lietuva nieko nepraneses ir bando atimineti vaika is taves?


parasyk man az,gal galesiu padet.
Atsakyti
QUOTE(jutta @ 2009 04 07, 02:28)
Mergytes turiu klausima, o ka daryti jei jau tu gyveni uzsienyje ir vyras pabega atgal i lietuva nieko nepraneses ir bando atimineti vaika is taves?

o vaikas su kuo dabar? kur gimes?
Atsakyti
QUOTE(sigux @ 2009 04 07, 07:46)
o vaikas su kuo dabar? kur gimes?

Su mama vaikas. Gimęs Lietuvoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 07 balandžio 2009 - 12:05
Uz poros men isvaziuoju gyventi i UK su vaiku. Su VT susituokusi nebuvau, prisiteisusi alimentu nesu (moka savanoriskai, bet grynais), gyvenamoji vieta vaiko su manim irgi nera priteista, tiek, kad esam kartu su vaiku registruoti. Ar gali VT kazkaip sukliudyti man ji issivezti?
Atsakyti
QUOTE(pukiena @ 2009 08 20, 13:40)
Uz poros men isvaziuoju gyventi i UK su vaiku. Su VT susituokusi nebuvau, prisiteisusi alimentu nesu (moka savanoriskai, bet grynais), gyvenamoji vieta vaiko su manim irgi nera priteista, tiek, kad esam kartu su vaiku registruoti. Ar gali VT kazkaip sukliudyti man ji issivezti?

cia dar priklauso kieko pavarde turi vaikas. Jei jusu, tai jokiu problemu nebus. Bet cia paskaicius ir taip neturetu kilti jokiu problemu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angel99: 20 rugpjūčio 2009 - 15:24
QUOTE(Angel99 @ 2009 08 20, 15:23)
cia dar priklauso kieko pavarde turi vaikas. Jei jusu, tai jokiu problemu nebus. Bet cia paskaicius ir taip neturetu kilti jokiu problemu  g.gif

Siaip vaikas turi tevo pavarde..
Atsakyti