Įkraunama...
Įkraunama...

Emigracija su vaiku = vaiko pagrobimas?

QUOTE(Ivitux @ 2011 08 23, 20:15)
Sveiki, niekaip nerandu atsakymo. Gal kas galit padeti. Skubiai ;/ Su vyru issiskyreme. Dukrytei 2m. ir jos gyvenamoji vieta nustatyta su mama. Ketinu isvykti i uzsieni dirbti ir vyventi, dukryte noriu pasiimti kartu. Ar dukrytes paso padarymui reikalingas tevo sutikimas? Kas man gresia jai issivesciau dukryte kartu su savimi? Ar tevas gali paduoti mane i teisma? Ir ar dukryte gali buti atimta is manes? Aciu visiems uz pagalba.

Man irgi labai aktualus sis klausimas,butu smagu,kad atsakytu kas nors zinantis 4u.gif
Atsakyti
Prasau labai reikia pagalbos, kas tiksliai galetumet atsakyti i si klausima...
Atsakyti
QUOTE(Ivitux @ 2011 08 25, 19:28)
Prasau labai reikia pagalbos, kas tiksliai galetumet atsakyti i si klausima...


Be tevo sutikimo nuolatinai vaiko negalima isvezti is salies. jei tiksliai prisimenu, tai iki triju men. paieskok inf. inte smile.gif
Atsakyti
Na aciu. Bet gal tokia kaip mano situacija kam yra buvusi? Internete as nelabai ka randu tikslaus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivitux @ 2011 08 26, 15:38)
Na aciu. Bet gal tokia kaip mano situacija kam yra buvusi? Internete as nelabai ka randu tikslaus... unsure.gif


cia pasiskaityk http://www.jcg.lt/placiau-23.html ir cia smile.gif kompas stringa, negaliu daug komentuoti. biggrin.gif
Papildyta:
http://www.migration...t/?p=169&lng=lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virga: 26 rugpjūčio 2011 - 20:34
Sveikos,as irgi mastau apie isvykima i Airija su vaiku,bet....nemanau kad mes gautume sutikima is vaiko tevo schmoll.gif ,mes nesusituoke,vaikas turi jo pavarde...na ir ka tada daryt....? neigyvendint savo svajoniu ven del tevo principu?
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2011 08 26, 21:33)
cia pasiskaityk http://www.jcg.lt/placiau-23.html  ir cia  smile.gif kompas stringa, negaliu daug komentuoti. biggrin.gif
Papildyta:
http://www.migration...t/?p=169&lng=lt

Labai labai aciu uz tokia informacija smile.gif
Papildyta:
QUOTE(santa_ @ 2011 09 01, 16:37)
Sveikos,as irgi mastau apie isvykima i Airija su vaiku,bet....nemanau kad mes gautume sutikima is vaiko tevo  schmoll.gif ,mes nesusituoke,vaikas turi jo pavarde...na ir ka tada daryt....? neigyvendint savo svajoniu ven del tevo principu?

Jo idomu, ar tikrai taip sunku isvykti su vaiku...atsisakyti geresnio gyvenimo...svajoniu vien tik del tevo principu ir t.t.? Kas yra pasielges taip kad isvyko i uzsieni su vaiku, kaip tevas suregavo??????????????
Atsakyti
QUOTE(Ivitux @ 2011 08 25, 17:28)
Prasau labai reikia pagalbos, kas tiksliai galetumet atsakyti i si klausima...


Parasiau AZ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^Angel^: 11 spalio 2011 - 19:38
QUOTE(santa_ @ 2011 09 01, 15:37)
Sveikos,as irgi mastau apie isvykima i Airija su vaiku,bet....nemanau kad mes gautume sutikima is vaiko tevo  schmoll.gif ,mes nesusituoke,vaikas turi jo pavarde...na ir ka tada daryt....? neigyvendint savo svajoniu ven del tevo principu?

pas mane analogiska situacija doh.gif . gal kas zino ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(Ivitux @ 2011 08 26, 15:38)
Na aciu. Bet gal tokia kaip mano situacija kam yra buvusi? Internete as nelabai ka randu tikslaus... unsure.gif


Sveikos,
as turiu tokia situacija. Praeitais metais rudeni isvaziavau su sunum is pirmos santuokos ir dukra is antros santuokos pasibuti pas vyra i uzsieni, kadangi jis jau kuri laika ten dirbo. Musu pasibuvimas uzsitese iki 10 menesiu. Sunus aisku mokyklos del to nemete, mokesi pagal savarankiska programa bei ejo ir i angliska mokykla. Pasibaigus mokslo metams iskarto grizom i Lietuva, aisku sunus susitiko su tevu. Dabar jau beveik trys menesiai, kai tevas sunaus nebeatiduoda, padave mane i teisma, nori pakeisti vaiko gyvenamaja vieta. Nuteikineja sunu pries mane. Sunaus beveik visai nematau, vos kelis kartus buvom susitike tevui esant salia ir tik pusvalandziui.
Manau isvykstant i uzsieni reikia labai gerai ivertinti, ka gali padaryti jusu ex ir elgtis atitinkamai. As per savo naivuma dabar tikrai sunkiai nukentejau, o kas svarbiausia nukentejo ir mano sunus, prarasdamas galimybe bendrauti su mama..
Atsakyti
QUOTE(santa_ @ 2011 09 01, 15:37)
mes nesusituoke,vaikas turi jo pavarde..

ir velniam jam reikėjo duot tėvo pavardę, kuo jūsų pavardė prastesnė...
Atsakyti
O sakykit, ar skyrybu metu vyras gali uzprotestuoti man su vaikais po skyrybu issikelti i kita miesta Lietuvoje, tiksliau, kitoje LT puseje, nei dabar gyvename smile.gif
Atsakyti