Įkraunama...
Įkraunama...

Virkštelės kraujo surinkimas

As konsultavausi su savo gydytoja ir ji i tai paziuejo skeptiskai, nors prie jos duru prikrauta Imunolitos reklaminiu lapeliu...
O skepticizmas tame, kad Lietuva siame reikale neturi jokios praktikos, ir kas Jus padraus nuo to, jei daugeli metu mokeje nemaza mokesti uz lasteliu issaugojima, suzinosite, kad jos nebetinkamos naudojimui... Abejoju, kad firma prisiims sau kalte...
Atsakyti
Ačiū, Antalija, įdėmiai perskaičiau, tik eiti kažkaip...? unsure.gif Aš dar neskubėsiu, bet įdomu...! Beje, ar kaina nepajudinama? Nelabai aišku, ar reikia nors kiek mokėti už rinkinį?
Bežiūrinėdama radau internete straipsnį - gana naujas, birželio mėnesio. Žodžiu, rašo, kad šios ląstelės gali būti sėkmingai panaudotos diabeto gydymui!?

Mano gydytoja paklausta, sako kad girdėjusi bet atsako nešališkai - neperša bet ir neatkalbinėja.
Atsakyti
QUOTE(Anoucha @ 2007 08 20, 15:51)
Ačiū, Antalija, įdėmiai perskaičiau, tik eiti kažkaip...? unsure.gif Aš dar neskubėsiu, bet įdomu...! Beje, ar kaina nepajudinama? Nelabai aišku, ar reikia nors kiek mokėti už rinkinį?
Bežiūrinėdama radau internete straipsnį - gana naujas, birželio mėnesio. Žodžiu, rašo, kad šios ląstelės gali būti sėkmingai panaudotos diabeto gydymui!?

Mano gydytoja paklausta, sako kad girdėjusi bet atsako nešališkai - neperša bet ir neatkalbinėja.



Lietuvoje kol kas gydomos tik kraujo ligos. Diabetas nea...Jos gali buti panaudotos , bet ne Lietuvoje...Kazkurioj saly kamienines lasteles buvo panaudotos akies rainelei atstatyti jei neklystu..Amerikoj turbut yra dar ilgesnis ligu sarasas , kurios gydomos su kamieninem, bet ne Lietuvoje schmoll.gif
Atsakyti
sia savaite diskutavau sia tema su tavo drauge, kuri tuoj gimdys amerikoj, ka ji zino situo klausimu. Tai va, sake, kad svarste ir domejosi tokia galimybe, jos vyro sesuo ir mokslininke (dabar tiksliai neatsimenu, kokiu ten mokslu, bet susijusiu su biologijom ir medicinom), tai tikrai galejo objektyviai pakomentuoti toki klausima.

Taigi:
1. ty labai brangu
2. is virksteles gaunamas labia mazas kraujo kiekis ir jis galetu pagelbeti tik vaikui
3. kol kas toks budas galetu isgydyti tik labai maza skaiciu veziniu susirgimu
4. kraujas gali buti netinkamai saugomas ir tiesiog nebetikti naudti

Jie nusprende sita galimybe nesinaudoti.
beje, minejo, kad lygtais belgijoje, gaima savanoriskai atiduoti ta krauja i valstybei priklausanti kraujo banka, ten tos lasteles bus naudojamos, zmonems , kuriems reikia ir tinka. kazkada gal ir patys donorai rastu ten donora.

Tikiuosi, kad kazkam issklaide abejones ir pades apsispresti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gili: 26 rugpjūčio 2007 - 22:03
o as girdejau, kad kazkaip galima tas kamienines lasteles pasiimti su savim ir uzsisaldyti savam saldiklyje. gal nelabai veiksminga, bet ateity, kai patobules medicina is to gali buti naudos... g.gif
Atsakyti
Visur bizniukai. Baisu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 26 rugpjūčio 2007 - 22:41
QUOTE(MAMA#1 @ 2007 08 26, 22:10)
o as girdejau, kad kazkaip galima tas kamienines lasteles pasiimti su savim ir uzsisaldyti savam saldiklyje. gal nelabai veiksminga, bet ateity, kai patobules medicina is to gali buti naudos...  g.gif


Nu, nelabai patikimai skamba...
manau, kad toks uzsaldymas vyksta azoto pagalba o ne siaip saldytuvo...
Nu, bet aisku, nezinau. be to, bet kada gali elektra namie dingti smile.gif
Atsakyti
Na saugojimas savo šaldiklyje skamba kaip ir placentos pasiėmimas ir laikymas šaldiklyje, kol pribręs tinkamas laikas ją palaidoti. doh.gif Yra ir tokių mamų, kurios pasiima placentą ir ją laidoja jiems svarbiose vietose. g.gif Tik esmės nesuprantu niekaip. schmoll.gif

O virkštelės kraujo surinkimas man nepatikimai atrodo kuo toliau, tuo labiau. Tikrai jau nemažai skaičiau, bet naudos nelabai įžvelgiu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2007 08 27, 17:24)
Na saugojimas savo šaldiklyje skamba kaip ir placentos pasiėmimas ir laikymas šaldiklyje, kol pribręs tinkamas laikas ją palaidoti. doh.gif Yra ir tokių mamų, kurios pasiima placentą ir ją laidoja jiems svarbiose vietose. g.gif Tik esmės nesuprantu niekaip. schmoll.gif

O virkštelės kraujo surinkimas man nepatikimai atrodo kuo toliau, tuo labiau. Tikrai jau nemažai skaičiau, bet naudos nelabai įžvelgiu. schmoll.gif

Placentos laidojimas po namo kampu laime nesa, bent jau taip seniau galvodavo smile.gif kitu kulturu moteris jas virdavo ir valgydavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA#1 @ 2007 08 28, 13:18)
Placentos laidojimas po namo kampu laime nesa, bent jau taip seniau galvodavo  smile.gif  kitu kulturu moteris jas virdavo ir valgydavo  lotuliukas.gif


Nu, tai pas mus dar ne taip baisiai doh.gif
Atsakyti
O aš tai kuo daugiau domiuosi, tuo labiau noriu išsaugoti tas ląsteles.
Pati stengiuosi atskirti pelus nuo grūdų - susirasti objektyvios spaudos straipsnių (pvz., Guardian Unlimited). Ką gali rašyti įmonė pati apie save? Tiktai gerai. O kai rašo tik blogai, tai man irgi kyla įtarimai. Stengiuosi susidaryti savo nuomonę.

Randu įdomių dalykų, pvz., kad šias ląsteles galima panaudoti po miokardo infarkto, gydymui po insulto ir radau kad regėjimui atstatyti?

Man rodos, kad tai nėra dideli pinigai. Man dar patiko toks patarimas - jeigu tave kaina gąsdina, tai tada nereikia, o jeigu ne - tai tikrai verta.
Gal rytoj atsibusiu ir galvosiu kitaip..?
Atsakyti
bet ir brangoka.kiek supratau, viren surinkimas kraujo 3500? jei dar gimdai privaciai, tai skausmingai gaunasi visai
Atsakyti