Įkraunama...
Įkraunama...

Naujų skyrelių pasiūlymai

Papildžiau forumą keliais naujais skyreliais:

Rankdarbiai

Įvaikinimas

Vaiką auginu viena

Kaimynai


Tikiuosi bus naudinga smile.gif, nes buvo pageidavimų tokius skyrelius turėti.
Atsakyti
Kuo daugiau tuo smagiau clap.gif thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
Aš tiesiog įsivaizduoju kaip naujokui atrodo tas siaubingai ilgas forumų sąrašas. rolleyes.gif
Atsakyti
Naujokui ar ne, tas temu sarasas yra pakankamai ispudingas smile.gif Bet manau cia i nauda, nes kiekvienas gali rasti sau kazka idomaus, apie ka gali diskutuoti smile.gif
O musu gi norai, poreikiai ir kalbos keicias laikui begant smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Nemanau, jog ilgas skyrelių sarašėlis yra blogai. Bėda būtų, jei skyrelių pavadinimai būtų a la poetiški, surašyti mįslėm ir dviprasmybėm. Tada tikrai naujokui atrodytų košė-makalošė. Bet kai pavadinimai tikslūs ir aiškūs- tai liuks gi atrodo visas temų sąrašas. clap_1.gif
Atsakyti
man tai kuo daugiau skyrelių, tuo geriau atrodo.
Atsakyti
Sveikos.
O žinokite SuperMama yra labai teisi. Forume labai per daug informacijos... Atrodo viskas taip įdomu, kaip naujokei, bet kai patenki į rūpimą temą, o ten dar kelios temos, kurios yra labai svarbios ir jose po 200-300 žinučių, tuomet tik pasigailiu ir... tiesiog išeinu. Internetą turiu tik darbe (tikiuosi laikinai), todėl tiek daug laiko skiriant ieškojimui, skaitymui jo nebelieka sad.gif
Informaciją reikėtų dar labiau sisteminti, trumpinti ir siaurinti (žinau, kad lengva pasakyti). Net galėčiau padėti.
Atsakyti
Jurgele, bet juk tai forumas, o ne skaitykla. Jei nori, kad forume būtų kelios temos ir visose tik po kelis komentarus, tai reikėtų ieškoti kokio leisgyvio forumo.
Atsakyti
Jums kaip senbuvėms turbūt paprasta. sad.gif
Niu nieko, prasilaušiu ir aš kaip nors...
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2004 12 15, 13:17)
Aš tiesiog įsivaizduoju kaip naujokui atrodo tas siaubingai ilgas forumų sąrašas. rolleyes.gif


Per pora dienų įsikirtau biggrin.gif Ne toks jau ir baisus tongue.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti ar pasiteirauti,ar yra koks nors skyrelis,kuriame burtusi neisnesiotuku mamytes.Juk yra apie ka pasikalbeti,juolab ir rupesteliais apie tuos mazuosius coliukus ir coliukes pasidalinti.Idomu butu,kaip kuris auga,kaip valgo,koks svoris ir t.t.,ir panasiai.Juk laiku gimusiu vaikuciu mamytems sunkiau suprast tokias mamytes.
Mano pacios sunelis gime labai mazutis,gal todel ir toki poreiki jauciu,nes labai mazai informacijos apie tai galima rasti.As visa internetini pasauli iskuiciau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ,kai mano vaikutis gime,kad tik kuo daugiau visko suzinociau apie ligas,problemas,vargus ir dziaugsmus.Bet labai jau skurdi visa informacija.
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks1 @ 2006 05 18, 08:09)
Noreciau paklausti ar pasiteirauti,ar yra koks nors skyrelis,kuriame burtusi neisnesiotuku mamytes.Juk yra apie ka pasikalbeti,juolab ir rupesteliais apie tuos mazuosius coliukus ir coliukes pasidalinti.Idomu butu,kaip kuris auga,kaip valgo,koks svoris ir t.t.,ir panasiai.Juk laiku gimusiu vaikuciu mamytems sunkiau suprast tokias mamytes.
Mano pacios sunelis gime labai mazutis,gal todel ir toki poreiki jauciu,nes labai mazai informacijos apie tai galima rasti.As visa internetini pasauli iskuiciau biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ,kai mano vaikutis gime,kad tik kuo daugiau visko suzinociau apie ligas,problemas,vargus ir dziaugsmus.Bet labai jau skurdi visa informacija.

Tokia temelė yra čia
Atsakyti