Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitmeninis fotoaparatas - 4

QUOTE(valkata @ 2008 01 15, 22:14)
Is nurodytu Fuji 6500. Rimciausias is isvardintu. Bet jis toks nemazas. Jei dydis isgasdins, tada minetas Canon.


bet juk fuji be stabilizavimo sistemos, o rankos gi sudreba vis viena. dydis nesvarbu. ir kai ejau i salona ir is naudojanciuju girdejau gandu kad jau ka ka bet tik ne fuji imti, tai kaip suprast. o kodel olypmus blogas??? man rodos man salone nurode kaip geriausia firma kodak, bet klausimas ar tai tik vardas ar ir kokybe?
Atsakyti
Mielosios, i kokius salonus vaikstot, jei Kodak geriausias, Fuji ne ne, o Praktica isiulo vietoj Canon nes 'dizainas geresnis'? WTF?
Atsakyti
Aš tai irgi nesuprantu kas per konsultantai praktikas siulo biggrin.gif Mano diedas tokį buvo nupirkęs tai vajėzau doh.gif biggrin.gif Nu galiu pasakyti lėtas kaip pirmas internetas anais laikais, pas mane 5.4 dcz buvo tai nei blicas neišsijungia ir šeip jokių padoresnių nustatymų nebuvo, nu bet apie kitus nieko nesakau gal yra kokių gerų 4u.gif Nors drysčiau suabejoti, nes lietuviškose svetainėse tokiose kaip fotofabrikas.lt ar foto.lt net nėra pasiūloj tokių.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(agniux911 @ 2008 01 17, 14:40)
bet juk fuji be stabilizavimo sistemos, o rankos gi sudreba vis viena. dydis nesvarbu. ir kai ejau i salona ir is naudojanciuju girdejau gandu kad jau ka ka bet tik ne fuji imti, tai kaip suprast. o kodel olypmus blogas??? man rodos man salone nurode kaip geriausia firma kodak, bet klausimas ar tai tik vardas ar ir kokybe?

Kažin ar turėsi gerą vardą be kokybės g.gif Nemanau kad Kodakai geriausi, kiekvienam pagal poreikį čia.. Temą perskaičius tai visų skirtingos nuomonės nes ir poreikia skirtingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mantioras @ 2008 01 17, 17:02)
Mielosios, i kokius salonus vaikstot, jei Kodak geriausias, Fuji ne ne, o Praktica isiulo vietoj Canon nes 'dizainas geresnis'? WTF?

blush2.gif TOPO centre pirkau Practiką ...
ai,jau per vėlu skaityt komentarus,kaip bus taip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2008 01 17, 19:48)
blush2.gif  TOPO centre pirkau Practiką ...
ai,jau per vėlu skaityt komentarus,kaip bus taip  unsure.gif

Skaityk neskaičius, svarbu tau tiktų nuotraukos, jų kokybė, o dėl komentarų galiu pasakyti kaip kažkur skaičiau neblogą palyginimą - fotoaparatas ne aukso puodas - neprivalo visiems būti geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mantioras @ 2008 01 17, 16:02)
Mielosios, i kokius salonus vaikstot, jei Kodak geriausias, Fuji ne ne, o Praktica isiulo vietoj Canon nes 'dizainas geresnis'? WTF?


NA TAI PASIŪLYK KURIS NE SUPER BET BENT JAU NORMALIAS FOTKES DARO. AŠ IR NORIU NE PRIEKAIŠTŲ O REALIŲ MODELIŲ.
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 01 18, 12:57)
NA TAI PASIŪLYK KURIS NE SUPER BET BENT JAU NORMALIAS FOTKES DARO. AŠ IR NORIU NE PRIEKAIŠTŲ O REALIŲ MODELIŲ.

Fuji S6500fd buvo labai konkretus pasiūlymas. Beje, 1000Lt biudžetas verčia daryti didelius kompromisus.

O geras fotkes daro visų pirma fotografas ir tik paskui fotikas.
Atsakyti
agniux911> cia buvo ir daugiau konkreciu variantu. Prasau nepatingeti ir perzvelgti bent kelis psl. kas jau kalbeta. Ipraskit naudotis forumo savybe kaupti info ir daznai 'pasiulyti' atsakymus dar neuzdavus klausimo.
Atsakyti
Užmačiau, kad butekoj dabar išpardavimas. Taigi norėčiau įsigyti fotoaparatą. Ir dabar noriu pasikonsultuoti su jumis, kuris iš mano dviejų pasirinktų fotoaparatų geresnis.

Fotoaparatas Praktica DCZ 7.4
7 mln., 3x optinis/5x skaitmeninis artinimas, 2,4" LCD ekranas, filmavimas su garsu, nuotraukų redagavimas fotoaparate, maitinimas: 2 AA elementai. + Dovana - kroviklis POWER BASE C-206 (su 2 vnt AA tipo akum.)

ar

Fotoaparatas PENTAX OPTIO E40
8.1 mln. taškų, 3x optinis priartinimas, 2.5" LCD ekranas, integruota 10 MB vidinė atmintis, Digital Shake Reduction vaizdo stabilizavimo sistema, filmavimas su garsu.

Na tai kurį rinktis, kad tarnautų ilgai, ir kas ta stabilizavimo sistema?
Atsakyti
Is situ dvieju labiau pasitikeciau Pentax. O nenoretum truputi Lt prideti, ir paziureti Canon A560 ?
Stabilizavimo sistema siaip stabilizuoja objektyva arba matrica, taip sumazindama tikimybe gauti 'isplaukusias' nuotraukas del rankos sudrebejimo. Bet veikiancios taip kaip priklauso yra mechanines, t.y. 'tikros', o Pentax atveju ta 'digital' tai tik marketinginis triukas - 'stabilizuojama' uzkeliant jautruma (iso), del ko nuotraukos gal ir neisplaukia, bet nukencia ju kokybe apskritai. Zodziu, jei +- supratai, ka cia parasiau, tai gerai, o jei ne - tiesiog nekreipk demesio i ta neva 'stabilizavimo sistema'.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti