Įkraunama...
Įkraunama...

Sumuštiniai - 1 tema

Man labiausiai patinka ir sumuštinai su lašiša. Sūdau visada pati. Dar skanu upėtakis, sudymas toks pats kaip ir lašišos. Tik apskutiniu metu sumuštiniams naudoju lavašą. Man labai skanu. rolleyes.gif Plonai supjaustyti lašišą, žalumyno kokio ideti, citrinos gabaliuka, susukti ir skanaus. O dar megstu ruosti tokias tepamas makaliuzes sumuštiniams. Labai patogu, primakaloji, sudedi i užsukamus indelius, ir padedi į šaldytuva.Po to tik trauk ir tepk. Na pvz. suris+virtas kaiušinis + česnakas+ žalumynai+majonezas. Gakima tarkuoti, bet geriau per mesmalė.Dar: virtas kaiušinis+karšto rukymo žuvis+žalumynai+majonezas. Dar: sviestą išsukti su biški ketčupo kad butu graži ružava masė+ smulkiai supjaustyta silkės file. Na karoče galima fantazuoti.
Atsakyti
Labai aciu uz tiek daug receptu. Mano vyras kazkaip itartinai siandien ryte pasake: "tu kazko vis skirtingus sumustinius pradejai daryt". biggrin.gif Niekada nesuzinos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (asara @ Antradienis, 02 Gruodžio 2003, 8:18)
Labai aciu uz tiek daug receptu. Mano vyras kazkaip itartinai siandien ryte pasake: "tu kazko vis skirtingus sumustinius pradejai daryt". biggrin.gif Niekada nesuzinos tongue.gif

po sio skyrelio atsiradimo ir maniskis nesuprato kas nutiko su mano kulinariniais sugebejimais. tiek skanestu prigaminu, ypac kol vaiko nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
Patys tie chebrytei prie alaus:ant keptos duonos su česnaku (būtų geriau vieno kąsnio sumuštinukai),užtepti nedaug majonezo,uždėti nedidelę juostelę "dūmo skonio" (būtent tokios) silkės file ir griežinuką svogūno.Nu skanu,pasaka.Kas valgė-tas žino ir dar paprašo.
Atsakyti
Vakar tvarkiau spintukę virtuvėj ir radau el.sumuštinių keptuvę clap.gif Jau buvau ir pamiršus tongue.gif
Kiek pamenu darydavau tik
1)su "šlapianke",sūriu,majonezu,kečupu
2)su "pikantiška" mišraine (ferm.sūris,česnakas,kiaušinis,majonezas)
3)su medum
4)su tunu (konservas,svogūnas,pipiras,druskelė ir majonezas)
Kokius įdarus jūs darot karštiems sumuštiniams?
Atsakyti
o kaip ten su duo medum g.gif ??
Atsakyti
QUOTE (meduza @ 2004 02 10, 13:45)
o kaip ten su duo medum g.gif ??

Elementariai biggrin.gif patepi medum tą baltą duoną ir kepi wink.gif Čia aš sau darydavau,kai užsimanydavau saldaus, o namie nieko kito nebūdavo tongue.gif .Su uogiene-turėtų gautis kaip "bandukai" smile.gif
Atsakyti
Su uogiene ir suriu
Su kepintais smulkiai pjaustytais sampinjonais, svoguniukais + suris
Atsakyti
burokine tarka sutarkuotas obuolys + cukrus+ cinamonas + grietine
Atsakyti
tai galima ne tik desra su suriu deti....
as darau ir su kaisiniu, pomidoro, desros.....
dedu varskes pertrintos si grietine ir cukrumi, gaunasi kaip bandeles.... thumbup.gif
na kita karta ka turiu ta dedu jei tik tinka ir patinka...... smile.gif
Atsakyti
Man labai skanu ant batono riekutes truputi sviestuko uztepti, ant jo skiltelemis pjaustyta be zieveles obuoliuka ir uzdeti fermentinio surio. Saunu i orkaite. Idomaus skonio gaunasi, bet maniskiams tai thumbup.gif Karta vienu prisedimu tokiu 10 sukirtau...
Atsakyti
Mano receptukai
1)juoda duona(plonai), truputi margarino, ir griezinelis agurko, vel duona, margarinas ir agurkas...ir taip kol nusibosta:)Man skaniausi. thumbup.gif
2)Bunant Vokietijoje teko matyti ir tokiu sumustiniu
duonine bandele pjauti per puse, tepti sviestuku, uzdeti negro bucini ir is virsaus uzspausti likusia bandeles dalimi. Sako skanu
3)su ta pacia duonine bandele(pvz Mantingos ar kitokia). Piauti per puse, tepti sviestuko, deti mozarellos gabaleli, pomidora, vel mozarelos, uzdengti likusia dalimi ir porai minuciu ikisti orkaiten.
4)Sumustinis vyrui. Nusiperku prancuziska batona. Pjaustau 15 20cm gabaleliais, pianu pusiau, i vidu sluoksniuoju suri, desryte darzoves, padaziuka. Grazu ir skanu..
Atsakyti