Įkraunama...
Įkraunama...

Mano naujametinis stebuklas

cray.gif Net susigraudinau cray.gif 4u.gif
Sėkmytės jums good.gif 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif Linksmas ir grazus laiskiukas, kad taip visi gimdymai lengvai bei su jumoru praeitu...... g.gif Mano laukia Lapkricio pradzioje blink.gif Bijau, ir nejuokais blush2.gif unsure.gif , tikiuosi kad sugebesiu bent viena juokeli isspausti , bei i gimdymo namus vaziuosiu su sypsena, bei graziai pasidaziusi thumbup.gif nestuke.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
grazu wub.gif saunuolis tavo vyras, kad rupinosi tavimi tiek nestumo tiek gimdymo metu thumbup.gif
Atsakyti
Jo, pradzia truputi graudi, bet gailas geras, kaip pasakoje. biggrin.gif Sekmes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2007 05 11, 22:12)
Smagu skaityti istorijas su gražia ir laiminga pabaiga  wub.gif

drinks_cheers.gif tikrai... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmoškė @ 2007 10 26, 14:23)

labai grazu 4u.gif as ir siais metais sausio pirma vakare pradejo belstis mano mazylis i pasauli,o 2 puse 5 ryte jau laikiau ant ranku tokie ir naujieji buvo akys pilnos baimes labai bijojau gimdyt. blush2.gif
Atsakyti
SAUNI DOVANELE wub.gif SAUGOKYTETE JA wub.gif
Atsakyti
aukit gražiai
Atsakyti
manau,kad jums su vyru pati nuostabiausia dovana naujametine kokia zmogus tik gali gauti,o tuo paciu ir kitam padovanoti clap.gif newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(karole31 @ 2009 06 10, 13:41)
manau,kad jums su vyru pati nuostabiausia dovana naujametine kokia zmogus tik gali gauti,o tuo paciu ir kitam padovanoti clap.gif  newyear.gif

jo drinks_cheers.gif ,labai smagu gimti per Naujus metus,isimintina data thumbup.gif
Atsakyti
Sekmes jums smile.gif
Atsakyti
Grazi istorija su laiminga pabaiga 4u.gif
Atsakyti