Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo reikmenys

QUOTE(prapieste @ 2011 05 18, 20:52)
pumpulpulka aš taip pat buvau užsisąkiusi iš  tos parduotuvės ir man viskas gerai pavyko
Aš tik noriu paklausti ar kas turite tokius rėmus ir ar jie patogūs My Webpage, o gal geriau tokie My Webpage ,ketinu užsisąkyti ir nežinau kokius pasirinkti

plastikinis remelis, tai tas pats principas kaip lankelis - laikyti vistiek reikia rankoj. Va pastatomas remas, kitas reikalas - neapsakomas komfortas - sparta padideja is karto, nes siuvinejimas vyksta abiem rankom, nebereikia laikyti siuvinio. Tikejaus kad bus patogu, bet, kad ant tiek bigsmile.gif thumbup.gif
Parduotuviniu remu kainos tik kosmines doh.gif schmoll.gif

O Dzeines vyrui aciuks.gif ir respects uz tobulai atidirbta gamini thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 19 gegužės 2011 - 09:09
Džeine, Vasare ačiū už atsakymus, man panašų medinį, kaip Džeines, vyras irgi padaręs, esu patenkinta,bet aš per skubėjimą pamiršau parašyti, kad man reikia mažiems 15-20 cm siuvinukams, rėmas būtų gerai ir rankoje laikyti juk mažas.
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 05 18, 22:04)

Labukas 4u.gif
Gal galima butu suzinoti remeliu kainas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paklute: 20 gegužės 2011 - 07:39
Kuri nors esate buvusi Vilniuje, Sodu gatveje esancioje lino gaminiu parduotuveje? verta ten apsilankyt? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintariuxt: 24 gegužės 2011 - 16:30
pati paklausiau, pati ir atsakysiu, kad visai verta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.Gal kuri žinot internetu prekaiujančią parduotuvę kuri turėtų rusiškų siuvinėjimo muline siūlų?
Atsakyti
[QUOTE][quote=SOLI-SOL,2011 07 29, 15:55]
Sveikos merginos.Gal kuri žinot internetu prekaiujančią parduotuvę kuri turėtų rusiškų siuvinėjimo muline siūlų?
[/quote]


Internetines parduotuves nezinau, bet siaip manau Gariunai, Vilniuje turetu siu siulu, bent jau as pries kelis metus ten radau.
O siaip dabar perku per darbstuole.eu puslapi. Labai patiko paslaugos ir naudojuosi jomis toliau.
Atsakyti
Sveikos darbstuoles, ieskau vaikiskai ugio matuoklei laikiklio/pakabeles (nezinau net kaip tiksliai tai pavadinti smile.gif ). Gal uzmatete kuriuose nors int.parduotuvese idomesniu kokiu tais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joolantuukas: 05 lapkričio 2011 - 19:10
QUOTE(joolantuukas @ 2011 11 05, 19:09)
Sveikos darbstuoles, ieskau vaikiskai ugio matuoklei laikiklio/pakabeles (nezinau net kaip tiksliai tai pavadinti  smile.gif ). Gal uzmatete kuriuose nors int.parduotuvese idomesniu kokiu tais?

dėl įdomesnių tai nžn, bet kasiulai.lt turi kelias biggrin.gif

Nu bet miela drauge tavęs čia sutikt tai tikrai nesitikėjau, nežinojau kad mėgsti kryžiavot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2011 11 06, 09:20)
dėl įdomesnių tai nžn, bet kasiulai.lt turi kelias biggrin.gif

Nu bet miela drauge tavęs čia sutikt tai tikrai nesitikėjau, nežinojau kad mėgsti kryžiavot biggrin.gif



kasiulai.lt turi netgi viena smile.gif , ir tas pats man netinka. Kai nereikejo, tiek buvau maciusi, o kai reikia neber verysad.gif

Taip taip, uzeinu ir as cia smile.gif Uzsislepusi kriziavotoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joolantuukas @ 2011 11 05, 20:09)
Sveikos darbstuoles, ieskau vaikiskai ugio matuoklei laikiklio/pakabeles (nezinau net kaip tiksliai tai pavadinti  smile.gif ). Gal uzmatete kuriuose nors int.parduotuvese idomesniu kokiu tais?


ČIA yra drugelis ir gėlytė 4u.gif
Atsakyti
Ar kas nors naudojate Ariadna siūlus? Kaip jie palyginus su DMC? Minęjo, kad spalvų gama atitinka g.gif
Atsakyti