Įkraunama...
Įkraunama...

Leliuko svoris

gal galit pasakyti ar zinot kiek dabar( apie 33 sav.)sveria jusu mazylis.man gyd.stankevicius kaune pasake kad didelis ir sveria apie 2,5kg, ar ne per daug?gal zinot kur kaune daro tikslius vaiko svorio ir ugio ismatavimus?mano drauge tai vazineja i vilniu ir ant nuotrauku jau buna tie ismatavimai.
Atsakyti
Na leliuko tiksliai pasvert pas mama pilvuke nelabai imanoma smile.gif Juk jis pilvuke, o tie svorio paskaiciavimai atliekami apytiksliai pagal vaikucio matmenu paskaiciavima. Taip kad ir apskaiciuotas svoris yra apytikslia. Mano pazistamai sake, vaikutis diiidelis, gims apie 5 kilogramu (pranasavo, kad pati neisgimdys). O ji kuo puikiausiai pagimde 3.570 kg sveikuti grazuti vaikuti mirksiukas.gif tai tik irodo, kad echoskopija - seseliu mokslas, ir viskas atliekama apytiksliai. Pagal SM kalendoriu, 33 savaiteliu vaikutis vidutiniskai sveria apie 2000 g (pasiskaityti galima stai CIA ). Mano pupsikui 29 savaitele eina, ir jis apytiksliai 1.300 kg sveria 4u.gif
Atsakyti
nu mane jau senokai gasdina, kad lelius nemazas yra, tai vaziavau i kauna(esu is taurages) pas kita gydytoja, tai ji taip pat patvirtino kad gan didelis
Atsakyti
QUOTE(AGNIUXX @ 2007 04 03, 12:29)
nu mane jau senokai gasdina, kad lelius nemazas yra, tai vaziavau i kauna(esu is taurages) pas kita gydytoja, tai ji taip pat patvirtino kad gan didelis


o tai dare kazkokius tai tyrimus??? sake kazka del svorio? ar tik siaip pasake, kad lialius didelis?
Atsakyti
man kai dare eho 32 sav. sake kad kleckas sveria apie 2 kg. anot gyd. nedidelis turetu buti...

siaip tai juk tikslaiai negali pasakyti kiek sveria..ismatuoja galva, pilva, koja ir isveda vidurki...

nesukit galvos del to svorio drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gydytojai kartais dar apytiksliai apskaiciuoja vaiko svori nesciosios pilvo apimti per bamba padauginant is atsumo nuo gaktikaulio iki gimdos dugno - sie duomenys buna surasyti nesciuju korteleje, galite pasidauginti ax.gif
Mane ziurejo 30 sav., sake, kad vaikas labai didelis, apie 2900 kg. ... o dar du menesiai pries akis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 05 balandžio 2007 - 13:58
labas

cia kaip paskaitau ,tai mano mazylis labai mazutis,dabar beveik 29 sav. o sveria 1150 gr.na istikro ,ten ju nepasveria,bet tie matavimai pakankamai gerai apskaiciuoja mazyliu svori g.gif

na as pati ne is stambiuju,bet ...svorio jau priaugau 10 kg.
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2007 04 06, 16:24)
cia kaip paskaitau ,tai mano mazylis labai mazutis,dabar beveik 29 sav. o sveria 1150 gr.

vidutiniskai 29 sav. vaikelis sveria 1.1 kg ir buna 38 cm - tai pas tave viskas thumbup.gif daugiau info cia 4u.gif
Atsakyti
33 sav. mano leliukas pagal echo svėrė apie 2600 g., o po savaitės - beveik 2800 g. Vaikiukas didesnis nei vidutinis, žiūrėsim, koks gims bigsmile.gif
Atsakyti
Is tiesu, echoskopas tikslaus svorio neparodo, nes pamenu, kai laukiausi savojo padukelio, tai 34 sav ziurejo ir pasake, kad 2 kd dar nesveria, o jis gime 36 sav, ir svere 3 kg
Atsakyti
kai mano pilva matuoja - tai kiekviena syki vis sako "per didelis pilvas", "per daug priaugai", o kai pasiziurejo per echo - tai tipo daug vandenu...
Atsakyti
Teko girdėti iš vieno gyd., ka echo parodymai gali skirtis net +/- 500 gr.
Atsakyti